Edytor HTML
Zajawka strony
Edytor HTML

O CUK Ubezpieczenia

CUK Ubezpieczenia, to:

  • 30 Towarzystw w 1 miejscu
  • już ponad 240 placówek w całej Polsce
  • lider wśród multiagencji ubezpieczeniowych
  • ponad 2 mln kalkulacji rocznie i ponad 60 mln oszczędności dla naszych Klientów

Jak wynika z przeprowadzonego w 2015 r. przez „Rzeczpospolitą” zestawienia: 

CUK Ubezpieczenia bezsprzecznie wysuwa się na czoło wśród innych multiagencji w różnych kategoriach, w tym również jeżeli chodzi o największy wybór dostępnych produktów, a klienci mogą wybierać spośród produktów ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych.”

Porównywarka ubezpieczeń 

Doradcy CUK w kilka minut bezpłatnie porównują dostępne na rynku polisy spośród oferty 30 Towarzystw i pomagają wybrać tę najkorzystniejsze ubezpieczenie komunikacyjne, ubezpieczenie domu lub mieszkania, ubezpieczenie podróży czy ubezpieczenie na życie. Polisę można kupić od ręki, a ceny ubezpieczeń nie różnią się od tych oferowanych u poszczególnych ubezpieczycieli. Płatność za ubezpieczenie można podzielić nawet na 11 rat, a za pierwszą z nich zapłacić dopiero po 3 tygodniach.

Najwięcej ofert ubezpieczeń

Mamy największy wybór dostępnych na rynku produktów ubezpieczeniowych i najszerszy zakres ochrony. Obok najpopularniejszych ubezpieczeń komunikacyjnych (OC, AC i Assistance) oraz standardowego zestawu produktów majątkowych, turystycznych i na życie, w multiagencji CUK można kupić ubezpieczenia rolne, zdrowotne, antyrakowe, IKZE, a także ubezpieczenia skierowane do firm.

Firma Przyjazna Klientowi

W 2017 roku zostaliśmy laureatem ogólnopolskiego programu Firma Przyjazna Klientowi. Znaleźliśmy się w niewielkim gronie firm, które w swoich działaniach myślą przede wszystkim o kliencie i jego potrzebach. Jest to dla nas duże wyróżnienie, głównie z racji tego, że na ocenę mają wpływ opinie uzyskane bezpośrednio od naszych klientów. Wskaźnik zadowolenia ze współpracy z naszą firmą wyniósł aż 96% i jest to powód do naszej dumy.



Pomoc prawna jest za darmo

CUK Ubezpieczenia to jedyna multiagencja, która swoim klientom do każdej rocznej polisy dodaje POMOC PRAWNĄ GRATIS, czyli pakiet 5 porad prawnych, w ramach których profesjonalni adwokaci, radcy prawni i doradcy podatkowi podczas konsultacji telefonicznej pomogą znaleźć skuteczne rozwiązanie problemu natury prawnej.

Ubezpieczenia w CUK można kupić bezpośrednio w placówce, na wyspach sprzedażowych w galeriach handlowych, przez Internet przy pomocy kalkulatora OC i AC oraz przez telefon pod numerem Infolinii 22 33 00 300.

Edytor HTML

zobacz także