Edytor HTML
Zajawka strony
Edytor HTML

CUK Ubezpieczenia, to:

  • 30 Towarzystw w 1 miejscu
  • już ponad 200 placówek w całej Polsce
  • lider wśród multiagencji ubezpieczeniowych
  • ponad 2 mln kalkulacji rocznie i ponad 60 mln oszczędności dla naszych Klientów

 

Jak wynika z przeprowadzonego w 2015 r. przez „Rzeczpospolitą” zestawienia:
CUK Ubezpieczenia bezsprzecznie wysuwa się na czoło wśród innych multiagencji w różnych kategoriach, w tym również jeżeli chodzi o największy wybór dostępnych produktów, a klienci mogą wybierać spośród produktów ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych.”

Porównujemy najlepiej!

Doradcy CUK w kilka minut bezpłatnie porównują dostępne na rynku polisy spośród oferty 30 Towarzystw i pomagają wybrać tę najkorzystniejszą. Polisę można kupić od ręki, a ceny ubezpieczeń nie różnią się od tych oferowanych u poszczególnych ubezpieczycieli. Płatność za ubezpieczenie można podzielić nawet na 11 rat, a za pierwszą z nich zapłacić dopiero po 3 tygodniach.

Oferujemy najwięcej!

Oferujemy  największy wybór dostępnych na rynku produktów ubezpieczeniowych i najszerszy zakres ochrony. Obok najpopularniejszych ubezpieczeń komunikacyjnych (OC, AC i Assistance) oraz standardowego zestawu produktów majątkowych, turystycznych i na życie, w multiagencji CUK można kupić ubezpieczenia rolne, zdrowotne, antyrakowe, IKZE, a także ubezpieczenia skierowane do firm.

Dodajemy Pomoc Prawną!

CUK Ubezpieczenia to jedyna multiagencja, która swoim klientom do każdej rocznej polisy dodaje POMOC PRAWNĄ GRATIS, czyli pakiet 5 porad prawnych, w ramach których profesjonalni adwokaci, radcy prawni i doradcy podatkowi podczas konsultacji telefonicznej pomogą znaleźć skuteczne rozwiązanie problemu natury prawnej.

Ubezpieczenia w CUK można kupić bezpośrednio w placówce, na wyspach sprzedażowych w galeriach handlowych, przez Internet przy pomocy kalkulatora OC i AC oraz przez telefon pod numerem
Infolinii 22 33 00 300.

Edytor HTML

zobacz także