Edytor HTML

O CUK

CUK Ubezpieczenia jest liderem w branży doradztwa ubezpieczeniowego w Polsce. Od 2001 roku tworzymy dynamicznie rozwijającą się sieć placówek na terenie całego kraju. Obecnie CUK to ponad 200 oddziałów.

czytaj więcej

Misja CUK

Misją CUK Ubezpieczenia jest Kreowanie Przyjaznego Dla Klienta Świata Ubezpieczeń. Jej wypełnianie inspiruje nas do bycia kreatorem i wyróżniającym się graczem na rynku ubezpieczeń.

czytaj więcej

Aktualności

Bądź na bieżąco z rynkiem ubezpieczeń. Dowiedz się o nowościach czekających na Ciebie w CUK oraz sprawdź szczegóły zmian w prawie. Tutaj znajdziesz także wszystkie zmiany dotyczące ubezpieczeń komunikacyjnych.

czytaj więcej

Nagrody i wyróżnienia

Wieloletnia obecność CUK na rynku ubezpieczeniowym oraz bliska współpraca z największymi Towarzystwami, zaowocowała wieloma zdobytymi nagrodami. Sprawdź jakimi wyróżnieniami została nagrodzona nasza firma.

czytaj więcej

30 Towarzystw

CUK Ubezpieczenia współpracuje ze wszystkimi wiodącymi Towarzystwami działającymi na polskim rynku. Poznaj ubezpieczycieli, których produkty możesz zakupić w placówkach naszej multiagencji.

czytaj więcej

CUK Broker

CUK Broker jest wyspecjalizowaną spółką brokerską dedykowaną do współpracy w zakresie doradztwa ubezpieczeniowego dla Klientów o charakterze korporacyjnym tj. dla firm, instytucji czy jednostek samorządowych.

czytaj więcej

Media o nas

Zobacz kto pisze o CUK Ubezpieczenia. Przeczytaj artykuły największych polskich gazet, tygodników, magazynów oraz portali, dla których wypowiadają się nasi eksperci.

czytaj więcej

Praca w CUK

Dołącz do grona zadowolonych pracowników CUK Ubezpieczenia. Oferujemy Ci stabilną pracę w młodym i kreatywnym zespole, system szkoleń oraz możliwość rozwoju zawodowego. Zobacz kogo aktualnie poszukujemy do pracy w naszej multiagencji.

czytaj więcej

Działanie 4.3

W terminie sierpień 2011 - czerwiec 2014 CUK Ubezpieczenia realizował projekt "Sprzedaż ubezpieczeń drogą elektroniczną, jako alternatywny kanał prowadzenia działalności przez spółkę CUK z Torunia."

czytaj więcej

Działanie 8.2

Informacje dotyczące projektu „Wdrożenie systemu B2B w firmie CUK Ubezpieczenia Sp.J. w celu automatycznej współpracy z partnerami biznesowymi”, współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

czytaj więcej

Działanie 2.1.1

CUK Ubezpieczenia realizuje zamknięty projekt szkoleniowy "CUK Ubezpieczenia – jakość zarządzania gwarantem rozwoju", który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

czytaj więcej