Ubezpieczenie mieszkania i domu "Cztery kąty" w Wiener

Ubezpieczenie mieszkania i domu jest elastyczne i z łatwością możesz je dopasować do swoich potrzeb. Zobacz czy polisa w Wiener spełnia Twoje oczekiwania.

Jeśli chcesz zabezpieczyć swoje mieszkanie lub dom, zwróć uwagę na ubezpieczenie "Cztery kąty". Pakiety są elastyczne i z łatwością możesz je dopasować do swoich potrzeb. Zobacz czy ta polisa spełnia Twoje oczekiwania.
 

Dla kogo jest ubezpieczenie "Cztery kąty"?

Polisa jest skierowana dla właścicieli domów jednorodzinnych oraz mieszkań, ale nie tylko. Ubezpieczyć można również garaż, elementy ogrodzeniowe na terenie posesji, budynek w budowie czy wynajętą nieruchomość. Poza tym, w polisie uwzględnia się przedmioty szklane czy nawet nagrobki. Każdy, kto chce zabezpieczyć swój majątek, może skorzystać z tej oferty.

Wiener proponuje kilka elastycznych propozycji - dla właścicieli domów i mieszkań, dla najemców, wyłącznie pod cesję oraz dla budujących nieruchomość.
 

Szeroki zakres ochrony w Wiener

Wiener oferuje ubezpieczenie mieszkania i domu, które obejmuje aż 21 zjawisk, w tym powódź, wandalizm, zalanie czy huragan. Część z nich jest niedostępna dla klientów innych ubezpieczycieli bez dodatkowych opłat. Poza tym, warto zwrócić uwagę również na ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem, rozboju czy dewastacji. Polisa gwarantuje także ochronę przed skutkami następstw nieszczęśliwych wypadków. 

Co ciekawe, polisa obejmuje ochronę wielu przedmiotów, o których nawet nie pomyślisz w momencie podpisywania umowy. Przykładowo, w zakresie ochrony znajdziesz ubezpieczenie zabezpieczeń przeciwkradzieżowych (w razie uszkodzeń w momencie włamania), instalacji użytkowych (jeśli zwierzęta je pokryzą) czy budynków o innej lokalizacji (w ramach jednej polisy).