Polisa podróżna w Wiener - dla miłośników aktywności i odpoczynku poza krajem

Jeśli wybierasz się w podróż, koniecznie kup ubezpieczenie podróżne. Zobacz, co możesz zyskać i na wypadek jakich zdarzeń zabezpieczyć się w Wiener.

Niezależnie od tego, jaki jest cel Twojej wycieczki, warto zdecydować się na polisę podróżną w Wiener. Nigdy nie masz pewności, że za granicą cały Twój wyjazd przebiegnie zgodnie z planem. Jeśli nagle zachorujesz, uszkodzisz swój sprzęt sportowy czy zgubisz bagaż, potrzebujesz dodatkowego wsparcia.
 

Ubezpieczenie turystyczne "W Podróży"

Dużym atutem ubezpieczenia turystycznego jest jego zakup wyłącznie w interesującym Cię terminie, czyli np. na tydzień czy na kilka dni. Zabezpiecza Cię ono na wypadek hospitalizacji, wizyty lekarskiej czy transportu do szpitala. Możesz liczyć na zwrot kosztów, które, za granicą, mogą okazać się niebotycznie wysokie. W ramach polisy podróżnej możesz liczyć na zwrot kosztów leczenia za granicą (włącznie z zakupem lekarstw, leczeniem stomatologicznym oraz chorób tropikalnych) oraz ubezpieczenie NNW, które obejmuje trwały uszczerbek na zdrowiu oraz śmierć. Ochroną możesz objąć całą rodzinę i dopasować sumę ubezpieczenia dla każdej z tych osób.
 

W zależności od celu podróży

Wybierasz się wyłącznie w celach wypoczynkowych? A może chcesz pracować tymczasowo za granicą? W takim razie dopasujesz polisępodróżną do swoich potrzeb. Wiener oferuje również specjalne ubezpieczenia, które obejmują aktywny wyjazd, włącznie z uprawianiem sportów wysokiego ryzyka.