AC w Wiener - atrakcyjna oferta

Czasem nawet drobna stłuczka może okazać się dość kosztowna dla Ciebie, aby samodzielnie naprawić samochód. Sprawdź, ofertę AC w Wiener.

Jeśli chcesz zabezpieczyć swój samochód także od zdarzeń losowych oraz skutków działań osób trzecich takich jak zarysowania czy uderzenia, przyda Ci się AC w Wiener. Czasem nawet drobna stłuczka może okazać się dość kosztowna dla Ciebie, aby samodzielnie naprawić samochód. Sprawdź, ofertę AC w Wiener.
 

Formuła All Risk

Do dyspozycji w Wiener masz formułę All Risk, a to oznacza, że otrzymujesz najszerszy zakres ochrony z możliwych. Jeśli w Twój samochód uderzy piorun, wystąpi nagle powódź czy wybuch, możesz liczyć na wsparcie finansowe. W Wiener ubezpieczysz samochód, który ma maksymalnie 15 lat, choć wyjątkiem jest kontynuacja wcześniejszego ubezpieczenia. Do ubezpieczenia AC dostajesz również assistance w podstawowej wersji, które działa w razie wypadku. Zapewnia pomoc informacyjną, wynajęcie samochodu zastępczego, holowanie pojazdu oraz uruchomienie na miejscu zdarzenia.
 

Odszkodowanie nie tylko za naprawę

Co ciekawe, Wiener proponuje wypłatę odszkodowania nie tylko za samą naprawę samochodu, ale także koszty związane z holowaniem, parkingiem strzeżonym czy dodatkowymi badaniami technicznymi. W skrócie: otrzymujesz tyle pieniędzy, ile naprawdę kosztowało Cię uszkodzenie. Do dyspozycji masz również opcję pokrycia kosztów związanych z wymianą zamków. Dodatkowo, możesz wybrać gwarantowaną sumę ubezpieczenia, aby kwota wartości pojazdu od momentu podpisania umowy, nie zmieniła się.