Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

Ubezpieczenie zdrowotne w TU Zdrowie, czyli prywatna opieka medyczna

Towarzystwo Zdrowie w swojej ofercie ma zarówno zdrowotne ubezpieczenia grupowe skierowane do firm, jak i zdrowotne ubezpieczenia indywidualne. Zobacz!

Wyobraź sobie, że nie musisz więcej czekać na wizytę u specjalisty, a dostęp do medycznych placówek masz właściwie od ręki. To właśnie gwarantuje ubezpieczenie zdrowotne w TU Zdrowie. Do wyboru masz wiele wariantów, obejmujących np. wizyty domowe, rehabilitację czy planowe zabiegi operacyjne.

Ubezpieczenie zdrowotne Twoje zdrowie

Towarzystwo Zdrowie w swojej ofercie ma zarówno zdrowotne ubezpieczenia grupowe skierowane do firm (tych dużych i małych), jak i zdrowotne ubezpieczenia indywidualne

Te pierwsze zapewniają pracownikom dostęp do szeregu placówek medycznych, ale i umożliwiają korzystanie z ciekawych programów. Przykładowo Program Leśnik skierowany jest do pracowników Nadleśnictw i Parków Narodowych. Zapewnienie pracownikom prywatnej opieki medycznej jest często dodatkową motywacją do podjęcia pracy w firmie,  jest także czynnikiem budującym prestiż przedsiębiorstwa. 

Przystępując natomiast do indywidualnego ubezpieczenia zdrowotnego, możesz zyskać dostęp do ponad 3300 placówek medycznych i korzystać na zasadzie rozliczenia bezgotówkowego z usług lekarzy pediatrów, internistów oraz specjalistów. To nie wszystko! Możesz również korzystać z usług każdego lekarza w Polsce, a towarzystwo zwróci Ci koszty wizyty. Do specjalisty możesz się umówić za pośrednictwem infolinii lub online za pomocą panelu ubezpieczonego. 
 

Przykładowe warianty do wyboru

W TU Zdrowie masz do wyboru wiele wariantów, które dopasujesz do swojego stanu zdrowia, a także stylu życia. Przykładowo, polisa Zdrowie Prestige obejmuje nie tylko opiekę podstawową, ale także szczepienia, wizytydomowe, konsultacje profesorskie oraz planowe zabiegi operacyjne. Z usług medycznych możesz korzystać na terenie całej Polski, a po wizycie u wybranego przez Ciebie lekarza specjalisty otrzymasz refundację, czyli zwrot kosztów. Podstawowym wariantem jest polisa Basic, która w swojej ofercie ma wizyty u 13 lekarzy specjalistów, badania laboratoryjne, obrazowe i czynnościowe, a także 2 rodzaje szczepień. Raz do roku możesz również zdecydować się na kompleksową profilaktykę.