Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

TU ZDROWIE S.A.

Towarzystwo Ubezpieczeń ZDROWIE jest obecne na polskim rynku już od 2010 roku, kiedy to Komisja Nadzoru Finansowego zgodziła się na wykonywanie przez nie działalności ubezpieczeniowej. Przez ten okres zaufało mu kilkadziesiąt tysięcy Ubezpieczonych.

Należy zaznaczyć, że oferta jest unikatowa na skalę kraju, gdyż Towarzystwo Ubezpieczeń ZDROWIE oferuje wyłącznie polisy skupiające się na zdrowiu swoich Klientów. Tak precyzyjna specjalizacja połączona z zaangażowanym zespołem sprawia, że TU Zdrowie jest ekspertem w zakresie ubezpieczeń zdrowotnych.

Od 22 sierpnia 2013 roku funkcjonuje uproszczona i jasno definiująca zakres oferty nazwa Towarzystwo Ubezpieczeń ZDROWIE S.A.

Tylko prywatne ubezpieczenia zdrowotne

Jako jedyne Towarzystwo Ubezpieczeniowe w Polsce oferuje tylko prywatne ubezpieczenia zdrowotne. Wynika to z przeświadczenia, że ochrona zdrowia wymaga dużej staranności i specjalizacji.

Finansowanie Towarzystwa Ubezpieczeń ZDROWIE S.A. całkowicie oparte jest na polskim kapitale. Środki pochodzą od firm oraz osób fizycznych w przeważającej części związanych z szeroko pojętym obszarem ochrony zdrowia.

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o ubezpieczenie Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.
keyboard_arrow_up