Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

PPK, z którym możesz oszczędzać na spokojną przyszłość

Pracownicze Plany Kapitałowe to system, dzięki któremu każda firma z określoną liczbą pracowników może zabezpieczyć ich na przyszłość. Gromadzenie oszczędności to klucz do spokojnej emerytury. Przekonaj się sam!

Jak działa PPK?

Co wyróżnia PPK na polskim rynku? Obowiązkowość wdrożenia. Każda firma z określoną liczbą pracowników musi przystąpić do takiego programu w wyznaczonym czasie. Zaczęło się to już w lipcu 2019 roku, gdzie programem zostały objęte firmy zatrudniające powyżej 250 osób. Planowo zakłady pracy z liczbą pracowników poniżej 20 zostaną objęte PPK od stycznia 2021 roku. Dodatkowo, pracownicy między 18. a 55. rokiem życia są z automatu zapisywani do PPK, a osoby między 55. a 69. rokiem życia mogą dobrowolnie w takim systemie uczestniczyć.

Składki opłacane przez pracodawcę na poziomie 1,5 % pensji brutto danej osoby wraz z dobrowolnym wkładem pracownika na poziomie 2,5 % pensji brutto są gromadzone na jego indywidualnym koncie.

Środki te są inwestowane przez instytucje takie jak: Powszechne Towarzystwa Emerytalne, Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych, Pracownicze Towarzystwa Emerytalne oraz zakłady ubezpieczeń. Ze względu na obawy społeczeństwa o tym, że PPK są powtórką OFE  w ustawie dokonano zapisu o wyłącznej własności środków zgromadzonych przez uczestnika, które w późniejszym okresie są wypłacane na określonych zasadach.

Czekamy na Twój kontakt!

Chcesz ubezpieczyć flotę? A może potrzebujesz więcej informacji na temat obowiązkowych polis? Skontaktuj się z nami.

Co zyskujesz?

  • Pełne wsparcie merytoryczne
  • Ofertę wielu towarzystw ubezpieczeniowych
  • Wsparcie, także po zakupie polisy

Nasi klienci kupują

Jesteśmy specjalistami w wielu dziedzinach ubezpieczeń. Sprawdź produkty, które szczególnie chętnie kupują nasi Klienci.

Ubezpieczenie
na życie

Bądź spokojny – na wszelki wypadek

Ubezpieczenie
rowerowe

Pokonuj kolejne kilometry i jedź bezpiecznie!

Ubezpieczenia
firmowe

Prowadź swój biznes – bez strachu o przyszłość

Bądźmy w kontakcie

#kupujtakjaklubisz

W CUK Ubezpieczenia zależy nam na Twojej wygodzie. W naszej multiagencji ubezpieczysz się na wiele sposobów i błyskawicznie obliczysz składkę za polisę. Możesz kupić online, porozmawiać z nami lub spotkać się osobiście w jednej z naszych placówek.

FAQ

Ostateczna ilość towarzystw, których oferty poznasz zależy od parametrów polisy, której potrzebujesz? O najlepszą ofertę dla Ciebie zapytamy ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych.

Polisę za pośrednictwem CUK Ubezpieczenia, możesz kupić na kilka sposobów:

- korzystając z kalkualtora online

- dzwoniąć na naszą infolinię

- odwiedzając najbliższą placówkę

Twoja firma to dzieło, na którego sukces ciężko pracujesz każdego dnia. Starasz się zapewnić jak najwyższą jakość usług i dbasz o zadowolenie klientów, jednak każde przedsiębiorstwo jest narażone na nieprzewidziane sytuacje. Ryzyko wiąże się nie tylko z utrzymaniem stabilnej pozycji na rynku, ale także z okolicznościami, które wynikają ze specyfiki branży czy dotyczą zdarzeń losowych.

Ubezpieczymy majątek Twojej firmy, czyli nieruchomości, wyposażenie i sprzęt, z którego korzystasz w godzinach pracy. Jeśli Twoja firma posiada samochody, możemy zaproponować Ci odpowiednie ubezpieczenie floty. Prowadzisz działalność związaną z transportem albo boisz się o bezpieczeństwo przewożonych towarów? Pomożemy Ci w zakupie superubezpieczenia cargo. Jeśli martwisz się o odpowiedzialność za przypadkowe szkody na osobach trzecich, wybierz OC działalności gospodarczej

W CUK Ubezpieczenia otrzymujesz kompleksową superochronę ubezpieczeniową i pomoc prawną. Spraw, aby Twoja firma rozkwitała i nie martw się ryzykiem.

Masz pytanie?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, wypełnij poniższy formularz.