Assistance w Wiener - dopasowane do Twoich potrzeb

W Wiener masz do dyspozycji wiele wariantów assistance, z których możesz korzystać podczas dłuższych i krótszych tras w Polsce i nie tylko. Sprawdź!

W Wiener masz do dyspozycji wiele wariantów assistance, z których możesz korzystać podczas dłuższych i krótszych tras w Polsce lub nawet na terenie całej Europy. Zobacz, jak prezentuje się ta oferta.

Podstawowa wersja - w cenie AC lub AC

Do ubezpieczenia komunikacyjnego w Wiener otrzymujesz podstawową wersję assistance. Niezależnie od tego czy wybierzesz obowiązkowe OC czy dobrowolne AC, możesz liczyć na pomoc techniczną w razie wypadku, czyli uruchomienie pojazdu, wynajem pojazdu zastępczego na 24h oraz pomoc informacyjną. Ta opcja działa na terenie Polski oraz Europy, a szkody, które zgłosisz do ubezpieczyciela, nie pomniejszają zniżki OC i AC.
 

Assistance Plus

Jeśli chodzi o Assistance Plus w Wiener, masz dwie wersje - standard oraz lux. Zakres ochrony obejmuje między innymi przejazd kierowcy i pasażerów do hotelu, wynajem pojazdu zastępczego, pomoc finansową, tłumaczeniową czy prawną, holowanie pojazdu lub dostarczenie paliwa.
 

Pojazd zastępczy - komfortowa opcja dla kierowcy

Jeśli nagle Twój samochód znajdzie się w naprawie, a Ty będziesz potrzebować pojazd do pracy, na uczelnię czy na liczne wyjazdy służbowe. W ramach Auto Assistance Pojazd Zastępczy możesz liczyć na pomoc. Możesz go wynająć na 3, 7, 14 lub 21 dni i otrzymać zwrot kosztów od ubezpieczyciela.