Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Ubezpieczenia
Piastów - ul. Tysiąclecia 7 lokal CH Tesco - CUK

Zobacz swoje polisyZobacz swoje polisy
Obniż cenę punktami PAYBACKObniż cenę punktami PAYBACK
Zapłać w ratachZapłać w ratach
Zapłać kartąZapłać kartą
Zyskaj zniżki i bonusyZyskaj zniżki i bonusy

Adres

ul. Tysiąclecia 7 lokal CH Tesco

05-820 Piastów

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00-21:00

Sobota 9:00-21:00

Kontakt

tel. 22-290-58-27

email: warszawa@cuk.pl

Opinie Klientów o placówce z Google

Natalia Ogi

Miła obsługa, a w szczególności Pani Ula(Niesety nazwiska nie pamiętam) ok 4 tyg temu chciałam ubezpieczyć dom. Pani wszystko wyjaśniła i odpowiedziała na każde pytanie. Naprawdę jestem pod wrażeniem obsługi klienta, gdyż korzystałam z innego CUK obsługa nie była miła(w Piastowie zachowany poziom). Mało tego utworzyła się kolejka i wychodząc z CUK mówię Ale kolejka jak po chleb na co Pan powiedział, że dzisiaj będzie czekać choćby godzinę bo bardzo lubi współpracować z Panią Ula I już nie jedno ubezpieczenie z nią podpisał. Oby więcej tak miłych pracowników.

k

Rewelacyjna obsluga i genialne oferty na polisy OC

Bogata oferta produktów ubezpieczeniowych czeka na Ciebie w CUK Ubezpieczenia w Piastowie. Przygotowaliśmy nie tylko polisy OC/AC, ale także Assistance, NNW, polisy na życie i zdrowotne. Ubezpieczymy Twoją podróż, firmę i gospodarstwo rolne. Posiadamy również polisy dla mieszkania i dla domu.

Korzystając z metody kalkulatora ubezpieczeniowego, porównamy dla Ciebie oferty 30 wiodących Towarzystw, aby znaleźć polisę dopasowaną do Twoich oczekiwań.

Zaufaj doświadczeniu naszych doradców i wybierz z nami najkorzystniejsze ubezpieczenie! Zestawienie najlepszy polis przygotujemy od ręki, a wszystkie formalności załatwisz z nami na miejscu.

CUK Ubezpieczenia w Piastowie znajduje się przy ul. Tysiąclecia 7 w budynku marketu Tesco. Na zewnątrz bez problemu zaparkujesz swój samochód.

Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00.

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o ubezpieczenie Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.
keyboard_arrow_up