Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

CUK Ubezpieczenia
ul. Rynek 12, 32-800 Brzesko

Adres

ul. Rynek 12

32-800 Brzesko

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 8:30-17:00

Sobota 8:30-13:00

Kontakt

tel. 14-685-33-38

email: brzesko@cuk.pl

Multiagencja CUK Ubezpieczenia w Brzesku posiada w ofercie szeroki wachlarz ubezpieczeń komunikacyjnych (OC, AC, NNW, Assistance). Możesz u nas kupić także ubezpieczenie mieszkania lub domu, firmy (majątek, OC przewoźnika, flota), podróżne (koszty leczenia za granicą, NNW, ubezpieczenie bagażu). Proponujemy również korzystne oferty dla rolników oraz grupowe i indywidualne polisy na życie.

W placówce nie tylko porównamy oferty 30 wiodących na rynku Towarzystw, ale także bezpłatnie pomożemy w wyborze najkorzystniejszej polisy - dostosowanej do Twoich indywidualnych potrzeb. Nie musisz więcej marnować kilku godzin na poszukiwaniu odpowiedniej polisy, my zrobimy to za Ciebie w kilka minut! Wszystko to dzięki autorskiemu kalkulatorowi, który przeprowadzi precyzyjną symulację wysokości składek oraz pomoże dobrać zakres ubezpieczenia.

Na miejscu załatwisz wszystkie formalności, kupisz polisę oraz złożysz wypowiedzenie do aktualnego ubezpieczyciela. W miłej atmosferze nasz doradca zaproponuje najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę ubezpieczenia. Możesz na nas liczyć także po zakupie polisy - naszym klientom przypominamy o zbliżającym się terminie spłaty kolejnej raty oraz o terminie kończącego się ubezpieczenia.

Zapraszamy do CUK Ubezpieczenia w Brzesku przy ul. Rynek 12 w samym centrum miasta.
Placówka jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30–17:00 oraz w soboty 8:30-13:00. Poza godzinami otwarcia biura zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia spotkania pod numerem 602 771 838.

Twoja lokalizacja

Wpisz miejscowość lub użyj geolokalizacji

Placówka ul. Rynek 12, 32-800 Brzesko

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o produkt lub współpracę Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.