2020-05-05

Jak najszybciej kupić ubezpieczenie roweru? Zdalnie! Tylko z CUK.pl

Jeśli ubezpieczenie roweru to tylko zdalnie z CUK.pl!

Zarówno podczas krótszej, jak i dłuższej wyprawy rowerem może zdarzyć się wszystko. Uderzenie w słupek, zahaczenie się o gałąź, kradzież bagażu - wszystkie te zdarzenia niosą za sobą poważne konsekwencje zdrowotne i materialne. Nasza rada? Oczywiście ubezpieczenie roweru! Tym razem możesz zrobić to kilkoma kliknięciami, bez wychodzenia z domu.

Ubezpieczenie roweru - postaw na superofertę!

Ubezpieczenie roweru, które Ci proponujemy, przede wszystkim ma na celu zapewnić Ci bezpieczeństwo. W jego skład może wchodzić zarówno OC, które gwarantuje pokrycie finansowe w momencie szkody wyrządzenia innej osoby, jak i casco. To z kolei jest niezbędne, jeśli nie chcesz ponosić kosztów z własnej kieszeni za uszkodzeniaroweru. A co jeśli dojdzie do wypadku, złamiesz nogę lub rękę czy doznasz urazu głowy? Wtedy ochronę zapewni Ci NNW, które działa zarówno podczas samej jazdy, jak i prowadzenia roweru. Zadbaj także o swój bagaż i wybierz polisę, która umożliwi wypłatę odszkodowania za utratę lub uszkodzenie Twoich cennych rzeczy. 

Ubezpieczenie możesz zawrzeć na sezon (7 miesięcy) lub cały rok, co jest niesamowicie komfortowym rozwiązaniem. 

Oszczędź czas i kupuj polisę online!

Jak kupić ubezpieczenie roweru i rowerzysty? Najprościej zrobić to poprzez nasz kalkulator online. Dbamy o Twój komfort, a w tych czasach także bezpieczeństwo, dlatego wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu. Drugą opcją jest zakup polisy przez telefon. Zadzwoń do swojego doradcy lub na naszą infolinię!

Oceń artykuł

0
(0)

Wpisz datę końca polisy

  • przypomnimy Ci o zbliżającym się końcu ochrony
  • przedstawimy najszerszy zakres polisy w najlepszej cenie na rynku