Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

2018-06-29

SMART11, czyli ubezpieczenie w ratach

SMART11 od CUK Ubezpieczenia to jeden z najtańszych systemów ratalnych.

Już sama eksploatacja samochodu stanowi spore obciążenie dla budżetu. Przy wysokich i niestabilnych cenach paliwa czy koniecznych drogich naprawach koszt związany z ubezpieczeniem auta jest dodatkowym ciężarem – tym większym, im liczba zniżek, które nam przysługują jest mniejsza.

Szczególnie odczuwają go młodzi kierowcy lub Ci, którzy w swojej historii mieli kilka stłuczek czy innych zdarzeń komunikacyjnych.

Rozwiązanie problemu od CUK Ubezpieczenia

Aby pomóc ustabilizować kierowcom ich domowy budżet do oferty CUK Ubezpieczenia wprowadzony został system ratalny SMART11.

Dzięki niemu Klient ma możliwość uiszczenia opłaty za polisę aż w 11 dogodnych ratach.

Czym jest SMART11

W ofercie SMART 11 jedynym wymogiem jest to, że musimy wybrać to wybór takiej, której cena wynosi minimum 300 złotych.

Po porównaniu innych systemów ratalnych oferowanych przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe SMART 11 od CUK Ubezpieczenia okazał się jednym z najtańszych.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze ratalnego systemu opłaty ubezpieczenia?

Zanim zdecydujemy się na skorzystanie z opłaty ubezpieczenia w ratach należy zwrócić uwagę na istotne szczegóły, które wpłyną na jego całkowity koszt.

Przede wszystkim przeanalizujmy ile będą wynosiły wszystkie prowizje i dodatkowe opłaty. Może bowiem okazać się, że za pozornie niedrogie ubezpieczenie po ich doliczeniu będzie zdecydowanie wyższe.

Dodatkowe możliwości oferowane przez SMART11

CUK Ubezpieczenia oferuje także swoim Klientom rozwiązanie SMART11+. W tym przypadku Klienci mogą skorzystać z pożyczki w wysokości maksymalnie 5000 złotych.

Umożliwia to uregulowanie całej kwoty za polisę, a pozostałe środki wykorzystać zgodnie z innymi potrzebami.

Jest to bardzo atrakcyjna forma pozwalająca na jednorazową opłatę za ubezpieczenie oraz uzyskania środków, które można oddawać w wygodnych ratach w wysokości nie obciążających naszego domowego budżetu.

Oceń artykuł

0
(0)