Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Ubezpieczenie OC dla e-hulajnogi? To możliwe!

23.08.2019

Korzystasz z hulajnogi elektrycznej? Zastanawiałeś się kiedyś nad ubezpieczeniem? Już teraz możesz kupić OC dla Ekocyklistów w CUK Ubezpieczenia!

Czym jest OC dla Ekocyklistów?

OC dla Ekocyklistów to nowość od towarzystwa ubezpieczeń Link4. Polisa jest ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej, które powstaną w wyniku użytkowania urządzeń przez ubezpieczonego. Ochrona obejmuje zarówno szkody osobowe, jak i rzeczowe. Przykładowo, ubezpieczyciel będzie mógł wypłacić odszkodowanie, jeśli z Twojej winy pieszy złamie rękę lub gdy w wyniku kolizji uszkodzisz czyjś rower.

Jakich urządzeń dotyczy polisa?

Zgodnie z OWU ubezpieczenie dotyczy urządzenia jedno lub wielośladowego, które jest przeznaczone do transportu, a jego napęd stanowią mięśnie poruszającej się nim osoby lub silnik elektryczny, którego konstrukcja ogranicza prędkość jazdy do 25 km/h. OC dla Ekocyklistów może Ci się przydać, jeśli korzystasz z e-hulajnogi.

OC dla Ekocyklistów kupisz w CUK Ubezpieczenia razem z ubezpieczeniem pojazdów mechanicznych od Link4. 

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o produkt lub współpracę Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.