Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

AVIVA TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ OGÓLNYCH S.A.

AVIVA UBEZPIECZENIA

Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. już od niemal 30 lat działa w obszarze ubezpieczeń klientów indywidulanych, a także przedsiębiorstw oraz instytucji.
 
Aviva posiada szeroką ofertę ubezpieczeń dla klientów indywidualnych. W ich ofercie znajdziemy m. in.:
- ubezpieczenie komunikacyjne OC,
- pakiety AC,
- ubezpieczenie nieruchomości (w tym ubezpieczenie „Twój Dom”, którym można objąć mieszkanie/dom; niewątpliwą zaletą tej polisy jest gwarancja szybkiej wypłaty odszkodowania – maksymalnie 10 dni roboczych od daty zgłoszenia szkody i przedstawienia wymaganych dokumentów),
- ubezpieczenia podróżne (elastycznym rozwiązaniem jest polisa „Twoja Podróż”, przy zakupie której klient sam określa jak długo ma obowiązywać polisa – możliwe jest wykupienie jej na kilka dni, a nawet na rok; ubezpieczenie „Twoja Podróż” jest dostępne również w ofercie dla firm – istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego dla pracowników wybierających się w podróż służbową).
 
Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. posiada również ofertę przygotowaną specjalnie z myślą o firmach. Ich najpopularniejszym ubezpieczeniem jest  polisa „Partner w Biznesie”, w której szacowanie wartości majątku nie jest wymagane. Polisa ta obejmuje ubezpieczenie:

  • mienia od zdarzeń losowych,
  • od kradzieży z włamaniem i rabunkiem,
  • od odpowiedzialności cywilnej,
  • od śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

Aviva Group Holdings Ltd oraz Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK) to akcjonariusze Spółki Aviva (posiadają odpowiednio 90% i 10% akcji).

keyboard_arrow_up