Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

AVIVA TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ OGÓLNYCH S.A.

Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. działa już od niemal 30 lat. Zobacz, na jaką ochronę możesz liczyć od tej popularnej marki.

Popularna firma Aviva Ubezpieczenia to tak naprawdę dwa odrębne przedsiębiorstwa. Pierwsze z nich to Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A., a drugie Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. Obydwa są na rynku już kilkadziesiąt lat i proponują szeroką ofertę ubezpieczeń dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz instytucji. Obsługują klientów aż w 16 krajach Europy, co przekłada się na miliony klientów.

Niektóre ubezpieczenia w Aviva pełnią rolę spełnienia obowiązku jako np. kierowcy (OC samochodu) czy rolnika (OC rolnika). Firma dostarcza także rozwiązania, które gwarantują ułatwienie oszczędzania oraz inwestowania pieniędzy na ważne cele, np. na emeryturę.

Poza tym, Aviva jest niesamowicie zorganizowaną firmą. Jakość obsługi klienta jest naprawdę wysoka, a poza tym, każdy może liczyć na sprawną likwidację szkód, a wypłata świadczeń nie trwa długo. Klienci doceniają także programy wspierające rodziny. Aviva uzyskuje od dziennikarzy i niezależnych ekspertów wiele nagród, które zdobywają co roku. 

Czy wiesz, że...

Aviva jest przyjazną firmą dla rodzin z dziećmi. Jako pierwszy ubezpieczyciel, wprowadził korzyści dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. To komfortowe i opłacalne rozwiązanie, które doceniają klienci.

Ubezpieczenia w Aviva

Jakie polisy możesz zawrzeć z towarzystwem ubezpieczeniowym Aviva? To między innymi: