Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Jak zapłacić za ubezpieczenie OC

31.07.2018

Koszt utrzymania samochodu jest wysoki, do tego dochodzą składki ubezpieczeniowe, które należy corocznie opłacać co roku. Ich wysokość jest różna i uzależniona od wielu czynników takich jak na przykład wiek kierowcy czy rodzaj pojazdu.

Ze względu na wysokość obciążenia finansowego różne Towarzystwa Ubezpieczeniowe, jak również CUK umożliwia uregulowanie opłat w systemie ratalnym.

CUK Ubezpieczenia w tym celu proponuje swoim Klientom możliwość skorzystania z systemu Smart11 dodatkowo odraczając termin pierwszej płatności o 20 dni.

Pozostałe możliwe sposoby zapłaty za polisę OC

Poza wybranym trybem płatności (jednorazowo lub ratalnie) istnieją również zróżnicowane rodzaje płatności, które ma do wyboru Klient, mianowicie za polisę OC może zapłacić:

  • gotówką, 
  • kartą płatniczą,
  • przelewem

W zależności od preferowanej formy – w tej kwestii dajemy pełną dowolność.

Ile możesz zaoszczędzić na polisie ubezpieczeniowej dla Twojego auta? Sprawdź aktualne ceny polisy w naszej porównywarce.Skontaktuj się z CUK Ubezpieczenia, aby poznać ceny polis dopasowane do Ciebie. Zadzwoń lub przyjdź do placówki.

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o ubezpieczenie Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.
keyboard_arrow_up