Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Gdzie kupić OC samochodu

20.11.2018

Każdy właściciel samochodu wie, że jego posiadanie wiąże się nie tylko z ogromną wygodą, ale generuje również określone koszty. Jednym z nich są opłaty związane z ubezpieczeniem.

Wielu z kierowców, w celu optymalizacji kosztów, decyduje się tylko na polisę OC samochodu. Jednak jej wysokość nie jest stała.

Czynniki wpływające na wysokość komunikacyjnego OC samochodu

Istnieje kilka czynników determinujących kwotę, którą będziemy musieli uiścić tytułem komunikacyjnego ubezpieczenia OC. Należą do nich między innymi: historia ubezpieczenia, rodzaj i marka pojazdu, wiek kierowcy i wiele innych.

Co istotne dla właścicieli, ubezpieczyciele w zakresie ubezpieczenia OC zobowiązani są do zapewnienia nam takiego samego stopnia ochrony. Jednak próbują nas pozyskać właśnie dzięki atrakcyjnym ofertom cenowym i dodatkom, na przykład Assistance czy czy Zielona Karta samochodu w cenie ubezpieczenia.

Gdzie najlepiej kupić OC samochodu?

Skoro Towarzystwom Ubezpieczeniowym tak bardzo zależy na pozyskaniu nowych Klientów i w zamian oferują nam bardzo atrakcyjne propozycje warto się z nimi wszystkimi zapoznać, aby wybrać tę najbardziej dopasowaną do naszych potrzeb. 

Aby to zrobić możesz:

  • porozmawiać z Doradcą Klienta w jednej z 300 placówek CUK;
  • dokonać samodzielnej kalkulacji składki na stronie internetowej cuk.pl przy wykorzystaniu kalkulatora ubezpieczeń;
  • zadzwonić na infolinię CUK pod numer 22 33 00 300.

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o produkt lub współpracę Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.