Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

2019-11-19

Czy polisę AC można kupić online?

Zakup przez Internet to oszczędność czasu. Ubezpieczenie kupisz bez wychodzenia z domu.

Jednym z dobrowolnych ubezpieczeń samochodu jest AC, czyli autocasco, które jest dobrym uzupełnieniem polisy OC. Autocasco chroni Cię podczas kradzieży samochodu czy szkody Twojego auta podczas stłuczki lub wypadku na trasie. Zastanawiasz się, czy możesz wykupić polisę online? W CUK jest to możliwe. Wystarczy, że skorzystasz z intuicyjnego kalkulatora.

Ubezpieczenie OC chroni pojazdy innych osób. Twoje własne auto będzie pod ochroną, kiedy zdecydujesz się na zakup AC.

Co to jest kalkulator ubezpieczeniowy AC?

Porównywarka ubezpieczeń, która działa na stronie internetowej CUK jest komfortowym rozwiązaniem, jeśli szukasz atrakcyjnych ofert AC. To formularz, w którym umieścisz wszystkie niezbędne informacje, abyśmy mogli pokazać Ci porównanie wariantów ubezpieczenia w różnych towarzystwach. W łatwy i przejrzysty sposób uzyskasz ceny składek od wielu ubezpieczycieli. Będziesz mógł dopasować ofertę do swoich potrzeb, a następnie wybrać idealne rozwiązanie.

Ubezpieczenie online - dlaczego warto?

Teraz nie musisz wychodzić z domu, aby dodatkowo ubezpieczyć swój samochód. Możesz to zrobić nawet w drodze autobusem do pracy czy wieczorem podczas spędzania czasu w domu. Kalkulator ubezpieczeniowy w CUK to prosty sposób na porównanie cen oraz ofert od wielu towarzystw, a także zakup polisy. Jest na tyle intuicyjny, że odczyt jest czytelny zarówno na ekranie smartfona, jak i komputera.

Kalkulator ubezpieczeniowy to także szybkie rozwiązanie jeśli chodzi o zapoznanie się z ofertami różnych firm. Wszystkie informacje będziesz mieć w jednym miejscu, co jest niezwykle komfortowe. Wystarczy, że po zapoznaniu się z ofertami wybierzesz odpowiednią polisę AC i będziesz mógł cieszyć się ochroną przez kolejny rok. Należność możesz uregulować przez Internet, dlatego nie będziesz musiał tracić na nią czasu. Całość może zająć Ci zaledwie kilkanaście minut. Prawda, że brzmi to świetnie? Przy okazji, będziesz mógł zobaczyć także inne oferty od towarzystw ubezpieczeniowych, w tym NNW, assistance czy OC. Nie musisz również martwić się o zniżki - będą one uwzględnione podczas wyboru odpowiedniej polisy dobranej do Twoich potrzeb.

Niezbędne dokumenty do zakupu AC online

W kalkulatorze AC formalności ograniczone są do minimum. Dzięki temu, nie będziesz musiał tracić czasu. Masz przy sobie prawo jazdy i dowód rejestracyjny pojazdu? W takim razie, uzupełnienie formularza nie zajmie Ci dużo czasu. Pierwszym etapem jest podanie danych pojazdu, czyli marki i modelu auta. Do dyspozycji masz wygodną listę, dlatego zrobisz to szybko i sprawnie. Następnie istotne są dane właściciela i ewentualnie współwłaściciela pojazdu – ważne jest podanie prawdziwych danych, gdyż na ich podstawie naliczane są zniżki. Trzecim etapem jest podanie niezbędnych informacji na temat poprzedniego ubezpieczenia, jeśli oczywiście je posiadałeś. Wszystko to w trosce o szybki wybór konkretnej oferty, a następnie zakup polisy online. Mamy wieloletnie doświadczenie jako multiagenci ubezpieczeniowi, dlatego ufają nam tysiące klientów.

Kiedy warto zdecydować się na AC?

Autocasco to tylko jedna z opcji ubezpieczenia samochodu, którą możesz porównać w naszym kalkulatorze. Dzięki niemu, właściciele auta mogą liczyć na zadośćuczynienie w przypadku uszkodzenia swojego pojazdu na trasie. Dotyczy to także aktów wandalizmu, czyli np. stłuczenia szyby przez grupę młodzieży na osiedlu lub kradzieży wyposażenia auta.

Chcesz ubezpieczyć swoje auto?

Skorzystaj z naszej porównywarki ubezpieczeń online. Wolisz porozmawiać z doradcą? Zadzwoń na naszą infolinię lub przyjdź do jednej z ponad 300 placówek.