Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

PZU S.A. UBEZPIECZENIA

12.04.2018
PZU S.A. UBEZPIECZENIA

PZU S.A. jest macierzystą firmą wszystkich podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej PZU, która jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. Tradycje PZU sięgają 1803 roku. Jako spadkobierca ponad 200-letniej tradycji, PZU od wielu lat zapewnia kompleksową ochronę ubezpieczeniową we wszystkich najważniejszych dziedzinach życia prywatnego, publicznego i gospodarczego.

PZU S.A. oferuje jedną z najbardziej rozbudowanych i całościowych ofert na rynku, która liczy sobie blisko 200 rodzajów ubezpieczeń. W ramach podstawowej działalności, PZU udostępnia ubezpieczenia majątkowe, na życie oraz pozostałe osobowe. PZU S.A. to także bogata oferta polis komunikacyjnych – OC, Autocasco, NNW oraz Assistance.

W PZU można skonstruować korzystne pakiety polis samochodowych, które oprócz podstawowej ochrony, w ramach obowiązkowego OC, zapewniają m.in. udzielenie pomocy na miejscu zdarzenia (PZU Auto Pomoc), ochronę zniżek w razie wypadku (PZU Ochrona Zniżek), ochronę szyb i pokrycie kosztów ich wymiany w razie uszkodzenia (PZU AutoSzyba) i wiele innych.

PZU S.A. jest jedną z najstarszych i najbardziej doświadczonych firm ubezpieczeniowych działających na polskim rynku, zarówno pod względem wielkości obrotów, liczby klientów, sieci placówek, jak i liczby zatrudnionych oraz współpracujących agentów.

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o produkt lub współpracę Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.