Miej pewność
nowych klientów

  • Zadbamy o Twoją widoczności w internecie
    i rynku lokalnym
  • Włączymy Cię w zaawansowane kampanie
    centralne i lokalne
  • Zyskujesz rozpoznawalną markę w regionie

Marketing dla agenta ubezpieczeniowego

Zapewniamy centralne wsparcie marketingu lokalnego

Pakiet gotowych rozwiązań wspiera Twoją placówkę w pierwszych miesiącach od jej startu, jak również w kolejnych latach, a Ty pozyskujesz nowych klientów. Nasze sprawdzone rozwiązania sprawią, że Twój biznes będzie widoczny w mieście, dzięki reklamom outdoorowym, jak banery, czy bilboardy, a  także wśród lokalnej społeczności w internecie - za sprawą mediów społecznościowych i wyszukiwarki Google.

Ogólnopolskie kampanie w TV,
VOD oraz Youtube

 
Masz gwarancję rozpoznawalności marki
centralnie i lokalnie. Obecność w telewizji i internecie zapewnia rozpoznawalność marki i kieruje ruch do placówek CUK w całym kraju. W zakresie współpracy, wszystkie prowadzone przez nas kampanie brandowe, bezpośrednio wpływają na widoczne zwiększenie trafficu w placówkach, a budowanie brandu lokalnie przekłada się na liczne polecenia w społeczności naszych klientów.

Pozycjonowanie placówki

Gwarantujemy wypozycjonowanie Twojej
placówki w wyszukiwarce Google
i social mediach. Zapewniamy
widoczność, budowanie bazy nowych
klientów, możliwość przedstawienia
klientowi trasy do punktu, numeru
telefonu, a także wyszukiwanie placówki
na frazy generyczne.

Kampanie e-commerce
i w social mediach

Prowadzimy szereg działań online, zarówno ogólnopolskich, jak i lokalnych, dzięki którym dostarczamy unikalne leady, jako potencjał sprzedażowy.

Kampanie oparte o lokalizację

Masz pewność, że klienci w okolicy się o Tobie dowiedzą. Prowadzimy kampanie, które są oparte o geolokalizację, dzięki czemu trafiamy do Twoich potencjalnych klientów. Bezpłatnie wspieramy Partnerów poprzez tworzenie dedykowanych strategii marketingowych, mających na celu budowanie przewagi konkurencyjnej na rynku lokalnym.

MarketCUK

Zyskasz dostęp do licznych gadżetów dla klientów oraz indywidualnych projektów. Posiadamy własną platformę marketCUK z firmowymi gadżetami, przez którą możesz również zamówić materiały graficzne, czy dodatkowe kampanie marketingowe

Masz pewność najlepszych ofert

Negocjujemy z Towarzystwami specjalne oferty, dzięki czemu otrzymasz dostęp do licznych promocji, dostępnych tylko w CUK, które zapewnią jeszcze lepsze ceny dla Twoich klientów.

Punkty PAYBACK

Obniżysz ceny polis punktami PAYBACK. Jako jedyna multiagencja w Polsce, jesteśmy strategicznym partnerem programu lojalnościowego PAYBACK.
Klienci CUK mogą zbierać z nami punkty, a także obniżyć punktami koszt polisy nawet o 200 zł. Pokrywamy całość kosztów programu.

Naszej marce pomaga SuperCUK!

Jako jedyni w branży mamy Brand hero, czyli bohaterkę marki CUK, która wizualizuje nasze wartości i opowiada jej historię. SuperCUK firmuje nasze działania outdoor, TV i online. Jest częścią naszych działań budujących świadomość marki CUK na rynku.

Poznaj szczegóły współpracy

Zostaw kontakt, oddzwonimy
od poniedziałku do piątku w przeciągu 48h.
Na adres e-mail będziemy wysyłać ciekawe materiały dotyczące branży i możliwej współpracy.

Klauzula informacyjna RODO

Poznaj narzędzia i korzyści
współpracy
z CUK Ubezpieczenia

Masz pytania?

Zadzwoń 56 665 09 14

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
poniedziałek-piątek
8:00-16:00