Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

Ubezpieczenie floty - solidne zabezpieczenie firm transportowych i nie tylko

Masz w firmie kilka pojazdów? Prowadzisz przedsiębiorstwo transportowe albo spedycyjne? Ubezpieczenie floty w jednej polisie zapewnia skuteczną ochronę i jest niesamowicie komfortowe dla właściciela firmy.

Dlaczego ubezpieczenie floty?

Ubezpieczenie floty to polisa komunikacyjna przeznaczona dla przedsiębiorstw, którym samochody umożliwiają codzienną pracę. Minimalna liczba pojazdów, jakie możemy objąć ochroną, różni się w poszczególnych towarzystwach ubezpieczeniowych i zwykle wynosi od 5 do 10. Produkt jest odpowiedni nie tylko, jeśli dysponujesz dużym taborem, ale sprawdzi się także w przypadku pojedynczych pojazdów. To rozwiązanie przede wszystkim dla przedsiębiorstw transportowych i spedycyjnych oraz dla podmiotów zarządzających flotami innych firm.

Zbiorcza polisa dla wszystkich aut niesie za sobą oszczędności i duży komfort. Jedna umowa to jednolity okres ochrony i wspólny termin płatności składki. Zarządzanie formalnościami związanymi z superubezpieczeniem znacznie się uprości. Polisa w pakiecie dla wielu pojazdów wiąże się z niższą ceną składki i przynosi firmie realne korzyści finansowe.

Jak chroni ubezpieczenie floty?

Przedsiębiorstwa mają różne potrzeby, dlatego w ramach ubezpieczenia floty ochronisz zarówno samochody osobowe, ciężarowe, ciągniki, jak i motorowery. Tak jak w przypadku kierowców indywidualnych, firmowe pojazdy mechaniczne są objęte obowiązkowym superubezpieczeniem OC. Każde auto z floty musi posiadać stosowną ochronę. Pojazdy można ubezpieczyć również w ramach ACNNW kierowcy i pasażera oraz pakietu assistance.

Uzupełnieniem superochrony może być ubezpieczenie szyb, opon czy dodatkowego wyposażenia auta. Polisa gwarantuje pomoc prawną w czasie dochodzenia odszkodowania. Jeśli auta firmowe będą przemieszczać się poza Polskę, przyda się Zielona Karta, czyli ochrona OC w wybranych krajach.

Superubezpieczenie można rozszerzyć o dodatkowe klauzule, a warunki umowy dostosować do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Polisa komunikacyjna dla floty to elastyczny produkt, który całej firmie zapewni bezpieczeństwo na drodze.

Czekamy na Twój kontakt!

Chcesz ubezpieczyć flotę? A może potrzebujesz więcej informacji na temat obowiązkowych polis? Skontaktuj się z nami.

Co zyskujesz?

  • Pełne wsparcie merytoryczne
  • Ofertę wielu towarzystw ubezpieczeniowych
  • Wsparcie, także po zakupie polisy

Nasi klienci kupują

Jesteśmy specjalistami w wielu dziedzinach ubezpieczeń. Sprawdź produkty, które szczególnie chętnie kupują nasi Klienci.

Ubezpieczenie
na życie

Bądź spokojny – na wszelki wypadek

Ubezpieczenie
rowerowe

Pokonuj kolejne kilometry i jedź bezpiecznie!

Ubezpieczenia
firmowe

Prowadź swój biznes – bez strachu o przyszłość

Bądźmy w kontakcie

#kupujtakjaklubisz

W CUK Ubezpieczenia zależy nam na Twojej wygodzie. W naszej multiagencji ubezpieczysz się na wiele sposobów i błyskawicznie obliczysz składkę za polisę. Możesz kupić online, porozmawiać z nami lub spotkać się osobiście w jednej z naszych placówek.

FAQ

Ostateczna ilość towarzystw, których oferty poznasz zależy od parametrów polisy, której potrzebujesz? O najlepszą ofertę dla Ciebie zapytamy ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych.

Polisę za pośrednictwem CUK Ubezpieczenia, możesz kupić na kilka sposobów:

- korzystając z kalkualtora online

- dzwoniąć na naszą infolinię

- odwiedzając najbliższą placówkę

Twoja firma to dzieło, na którego sukces ciężko pracujesz każdego dnia. Starasz się zapewnić jak najwyższą jakość usług i dbasz o zadowolenie klientów, jednak każde przedsiębiorstwo jest narażone na nieprzewidziane sytuacje. Ryzyko wiąże się nie tylko z utrzymaniem stabilnej pozycji na rynku, ale także z okolicznościami, które wynikają ze specyfiki branży czy dotyczą zdarzeń losowych.

Ubezpieczymy majątek Twojej firmy, czyli nieruchomości, wyposażenie i sprzęt, z którego korzystasz w godzinach pracy. Jeśli Twoja firma posiada samochody, możemy zaproponować Ci odpowiednie ubezpieczenie floty. Prowadzisz działalność związaną z transportem albo boisz się o bezpieczeństwo przewożonych towarów? Pomożemy Ci w zakupie superubezpieczenia cargo. Jeśli martwisz się o odpowiedzialność za przypadkowe szkody na osobach trzecich, wybierz OC działalności gospodarczej

W CUK Ubezpieczenia otrzymujesz kompleksową superochronę ubezpieczeniową i pomoc prawną. Spraw, aby Twoja firma rozkwitała i nie martw się ryzykiem.

Masz pytanie?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, wypełnij poniższy formularz.