Ubezpieczenia - Mysłowice, Powstańców 4 - CUK

5
(2)

Adres

Powstańców 4
41-400 Mysłowice

Poniedziałek - Piątek 08:00-16:00

WYZNACZ TRASĘ

Znajdź najtańsze
ubezpieczenie dla siebie

Znajdź najtańsze
ubezpieczenie dla siebie

 • 1
  Porównaj 40 Towarzystw
  w jednym miejscu
 • 2
  Odbierz pełne wsparcie i pomoc
  w zaufanej placówce
 • 3
  Kup polisę bez wychodzenia
  z domu!
👍

Janusz Korta

Skontaktuj się z placówką

Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na Twoje wszystkie pytania. Otrzymasz pełne wsparcie SUPERSPECJALISTY

Doradcy w placówkach CUK działają z zachowaniem wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa
i ochrony przed COVID-19.

Polisę kupisz bezpośrednio u doradcy w placówce lub zdalnie przez telefon. Zapraszamy!

Przyjdź do biura CUK w Mysłowicach przy ul. Powstańców 4 i sprawdź, jakie ubezpieczenia dla Ciebie mamy!

Jakie biuro ubezpieczeniowe w Mysłowicach wybrać?

Jeśli zadajesz sobie to pytanie, to przyjdź do placówki CUK Ubezpieczenia przy ul. Powstańców 4. Jesteśmy filią firmy, która ma ponad 20-letnie doświadczenie na rynku ubezpieczeniowym, a więc otoczymy Cię profesjonalną opieką.

Możesz u nas porównać oferty aż 40 towarzystw. To dobry sposób na wybór najlepszej opcji. Porównując ubezpieczenia, możesz także sporo zaoszczędzić. Czy wiesz, że np. zakres ubezpieczenia OC gwarantowany jest przez ustawę, ale już wysokość składki tej polisy towarzystwa wyliczają samodzielnie? Oznacza to, że stosują oni różne ceny w przypadku obowiązkowych ubezpieczeń komunikacyjnych. Sprawdzając dostępne polisy, możesz wybrać taką, która oprócz podstawowego zakresu ma również przydatne bezpłatne dodatki.

Jakie ubezpieczenia kupisz w naszym biurze?

W placówce CUK w Mysłowicach przy ul. Powstańców 4 kupisz ubezpieczenia, które zabezpieczą różne sfery Twojego życia. Oto najważniejsze produkty dostępne w naszym biurze.

 • Ubezpieczenia komunikacyjne

Najważniejsze z nich, to ubezpieczenie OC komunikacyjne, ale oprócz tej obowiązkowej polisy, kupisz także dodatkowe warianty. Swoje ubezpieczenie samochodu możesz rozszerzyć o NNW dla kierowcy i pasażerów, autocasco, ubezpieczenie szyb czy assistance. Jeśli szukasz tego ostatniego ubezpieczenia, nasi agenci zaproponują Ci produkt, dostępny tylko dla klientów CUK, a przygotowany przez jedną z najlepszych firm ubezpieczeniowych w tej dziedzinie. To ubezpieczenie CUK Assistance, a towarzystwo, które go obsługuje to TU Europa.

Wśród ubezpieczeń komunikacyjnych znajdziesz nie tylko te przeznaczone dla samochodów, ale także ubezpieczenie motocykla, a nawet roweru.

 • Ubezpieczenie nieruchomości

To kolejna ważna grupa ubezpieczeń, którą kupisz w naszym biurze. Jeśli jesteś właścicielem nieruchomości, zapewne szukasz ubezpieczenia mieszkania lub domu. A jeśli dopiero się budujesz, możesz być zainteresowany ubezpieczeniem domu w budowie. Musisz wiedzieć, że w naszym biurze czekają także ciekawe oferty ubezpieczeń domków letniskowych. Przyjdź i zapytaj o nie!

 • Ubezpieczenie na życie i zdrowie

Wśród ubezpieczeń osobowych znajdziesz klasyczne ubezpieczenia na życie oraz ich warianty. Należą do nich m.in. zabezpieczenia bliskich i kredytu, ubezpieczenie podtrzymania przychodu czy pomoc finansowa w razie trwałej niezdolności do pracy. Wśród naszych ofert tego typu na uwagę zasługuje ubezpieczenie CUK dla Kredytobiorców.

Znajdziesz także u nas ubezpieczenie zdrowotne czy NNW. Jeśli masz dzieci, na pewno zainteresuje Cię ubezpieczenie NNW szkolne od firmy InterRisk, które ma różne warianty do wyboru. Tylko dla klientów CUK dostępne jest także ubezpieczenie Bezpieczni w drodze, które jest formą zabezpieczenia w razie wypadków komunikacyjnych. Dowiedz się więcej u naszych agentów, czym wyróżnia się ta polisa.

 • Ubezpieczenie turystyczne

Jeśli wybierasz się w podróż zagraniczną, koniecznie odwiedź naszą placówkę. Wspólnie z Doradcami CUK wybierzesz najlepsze ubezpieczenie turystyczne. Koniecznie wykup ubezpieczenie kosztów leczenia w podróży, assistance w podróży, ubezpieczenie bagażu czy OC w życiu prywatnym. Przyjdź do nas także, jeśli wyjeżdżasz na urlop w kraju – znajdziemy dla Ciebie stosowną ochronę NNW.

 • Ubezpieczenie firmowe

Jako właściciel firmy, zatrudniającej pracowników musisz założyć dla nich PPK. Przyjdź do nas, a pomożemy Ci wywiązać się z tego obowiązku! W naszej placówce kupisz także ubezpieczenie OC zawodu. Znajdziesz u nas także szereg zabezpieczeń m.in. dla firmy transportowej np. ubezpieczenie floty czy OC przewoźnika.

 • Ubezpieczenie rolnicze

Masz gospodarstwo rolne? W takim razie na pewno szukasz dobrego ubezpieczenia rolniczego. U nas kupisz OC rolnika, zabezpieczysz swoje plony w ramach ubezpieczenia upraw, wykupisz ubezpieczenie budynków rolnych czy maszyn rolniczych.

Jeśli nie znalazłeś w powyższym opisie ubezpieczenia, którego szukasz, to przyjdź do naszej placówki w Mysłowicach przy ul. Powstańców 4 i porozmawiaj z naszymi agentami na temat ochrony ubezpieczeniowej, która jest Ci potrzebna.

Twoje ubezpieczenie w SUPERcenie

Chcesz ubezpieczyć swój dom lub samochód? A może wybierasz się w podróż?
Przyjazny Świat Ubezpieczeń istnieje naprawdę. Sprawdź, ile Ty możesz zaoszczędzić!

samochód

Ubezpieczenie
samochodu

Sprawdź korzystne oferty ubezpieczeń OC, AC, NNW i assistance.

SPRAWDŹ CENĘ
dom

Ubezpieczenie
nieruchomości

Nie przepłacaj za ubezpieczenie domu lub mieszkania.

SPRAWDŹ CENĘ
rower

Ubezpieczenie
roweru

Ubezpiecz rower i siebie — ciesz się bezpieczną jazdą.

SPRAWDŹ CENĘ
serce

Ubezpieczenie
życia i zdrowia

Ubezpiecz siebie i bliskich oraz chroń to, co najważniejsze.

Czytaj więcej
samolot

Ubezpieczenie
turystyczne

Chroń zdrowie i cenne przedmioty podczas podróży.

WIĘCEJ
motocykl

Ubezpieczenie
motocyklowe

Sprawdź oferty OC, AC, NNW, assistance dla jednośladów.

SPRAWDŹ CENĘ
nnw dziecka

Ubezpieczenie
NNW dziecka

Pełna ochrona Twojego dziecka 24 godziny na dobę.

SPRAWDŹ CENĘ
teczka

Ubezpieczenie
firmowe

Sprawdź ubezpieczenia dające spokój w prowadzeniu biznesu.

Czytaj więcej
rolnictwo

Ubezpieczenie
rolnicze

Jako rolnik dobrze wiesz, jak nieprzewidywalna jest to branża.

Czytaj więcej