Ubezpieczenia - Chojnów, Rynek 46 - CUK

Adres

Rynek 46
59-225 Chojnów

Poniedziałek - Piątek 9:00-16:00

WYZNACZ TRASĘ

Znajdź najtańsze
ubezpieczenie dla siebie

Znajdź najtańsze
ubezpieczenie dla siebie

 • 1
  Porównaj 40 Towarzystw
  w jednym miejscu
 • 2
  Odbierz pełne wsparcie i pomoc
  w zaufanej placówce
 • 3
  Kup polisę bez wychodzenia
  z domu!

Skontaktuj się z placówką

Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na Twoje wszystkie pytania. Otrzymasz pełne wsparcie SUPERSPECJALISTY

Doradcy w placówkach CUK działają z zachowaniem wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa
i ochrony przed COVID-19.

Polisę kupisz bezpośrednio u doradcy w placówce lub zdalnie przez telefon. Zapraszamy!

Szukasz biura, które zapewni Ci dostęp do wielu ofert ubezpieczeniowych? Przyjdź do placówki CUK Ubezpieczenia w miejscowości Chojnów, którego adres to Rynek 46.

Przyjdź do placówki CUK w Chojnowie i porównaj wiele ofert jednocześnie

Chcesz kupić ubezpieczenie, które będzie nie tylko tanie, ale też dobre? W takim razie powinieneś porównać kilka polis. W biurze CUK Ubezpieczenia w Chojnowie jest to możliwe! Jesteśmy filią multiagencji, która w swoim portfolio ma aż 30 polis. Wraz z naszymi doradcami, którzy korzystają z praktycznych systemów do kalkulacji składek, będziesz mógł szybko wybrać taką ofertę, która odpowiada Twoim wymaganiom. Po wizycie w naszym biurze wyjdziesz zadowolony z różnych powodów. Oszczędzasz czas, bo samodzielnie nie musisz docierać do ofert różnych towarzystw, a także pieniądze, bo wybierasz taką polisę, która jest dostosowana do Twoich możliwości finansowych.

Lista ubezpieczeń dostępnych w naszej placówce w Chojnowie

Chcesz wiedzieć przed przyjściem do naszego biura, czy znajdziesz tu ubezpieczenie, którego szukasz? Zerknij w takim razie na poniższą listę kategorii polis, które dostępne są w naszym biurze.

Ubezpieczenia komunikacyjne

To bardzo szeroka grupa. Zawarte są tu:

●       ubezpieczenia samochodowe,

●       ubezpieczenia motocyklowe,

●       ubezpieczenia rowerowe.

Najczęściej odwiedzają nas klienci, którzy szukają taniego OC. Jednak na tej obowiązkowej polisie komunikacyjnej nie kończy się nasza lista. Kupisz u nas także AC (również w pakiecie z OC, co jest bardzo korzystnym rozwiązaniem), NNW kierowców i pasażerów czy też assistance. Jeśli szukasz szeregu usług pomocowych, nasi doradcy zaproponują Ci jeden z wariantów ubezpieczenia CUK Assistance. To oferta tylko dla klientów CUK, którą przygotowaliśmy wraz z towarzystwem Europ Assistance.

Ubezpieczenia na życie i zdrowie

Jeśli nie wystarcza Ci ubezpieczenie grupowe w pracy lub nie masz możliwości, by do takiego przystąpić, rozważ zakup indywidualnego ubezpieczenia na życie. W naszym biurze możesz wykupić ciekawe dodatki do takiej „życiówki”. To m.in. ubezpieczenie podtrzymania przychodu czy ubezpieczenie trwałej niezdolności do pracy. Jeśli szukasz sposobu na gromadzenie kapitału, zastanów się nad ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym czy IKZE. A jeśli szukasz polisy, która zapewni Ci dostęp do prywatnych placówek medycznych, wykupisz u nas ubezpieczenie zdrowotne.

Koniecznie zapytaj naszych agentów o ubezpieczenia specjalne. To m.in. polisa Bezpieczni w drodze, NNW szkolne czy CUK dla Kredytobiorców.

Ubezpieczenie nieruchomości

Kupiłeś mieszkanie? Zbudowałeś dom? A może dopiero to planujesz? Przyjdź do biura CUK w Chojnowie i zapytaj o ubezpieczenie nieruchomości. Do wyboru masz także ubezpieczenie domu w budowie, które będzie Ci potrzebne, jeśli planujesz zaciągnięcie kredytu hipotecznego. Wśród polis dostępnych u naszych doradców jest także ubezpieczenie domku letniskowego.

Ubezpieczenie turystyczne

Nie wyjeżdżaj na wakacje bez polisy podróżnej, którą możesz kupić w naszym biurze!. Klasyczne ubezpieczenie kosztów leczenia w podróży możesz rozszerzyć o praktyczne dodatki. Na przykład, jeśli wyjeżdżasz na narty, wykup OC w życiu prywatnym, które zapewnia pomoc finansową w razie, gdy wyrządzisz krzywdę osobie trzeciej. Nie zapomnij także o ubezpieczeniu bagażu.

Ubezpieczenie rolnicze

To grupa ubezpieczeń szczególnie ważna dla osób prowadzących gospodarstwa rolne. Jeśli musisz wywiązać się z ustawowego obowiązku wykupienia polisy OC rolnika czy ubezpieczenia budynków rolnych, koniecznie przyjdź do naszego biura. To nie koniec ubezpieczeń rolniczych. Będziesz mógł u nas wykupić ubezpieczenie upraw, zarówno te obowiązkowe (jeśli pobierasz dopłaty bezpośrednie), jak i dobrowolne. Ostatnia grupa to ubezpieczenie maszyn rolniczych.

Ubezpieczenie firmowe

Dla przedsiębiorców mamy szereg produktów, które zabezpieczą firmę. Do ubezpieczeń wartych uwagi, jeśli prowadzisz firmę transportową, należy m.in. ubezpieczenie cargo, floty czy OC przewoźnika. Inni przedsiębiorcy mogą z kolei wywiązać się u nas z obowiązku założenia swoim pracownikom PPK (Pracowniczych Planów Kapitałowych).

Nie znalazłeś wyżej polisy, której szukasz? Odwiedź placówkę CUK w Chojnowie (Rynek 46) i dowiedz się, czy poszukiwane przez Ciebie ubezpieczenie jest u nas dostępne. Pamiętaj, że mamy aż 30 towarzystw w swojej ofercie.

Twoje ubezpieczenie w SUPERcenie

Chcesz ubezpieczyć swój dom lub samochód? A może wybierasz się w podróż?
Przyjazny Świat Ubezpieczeń istnieje naprawdę. Sprawdź, ile Ty możesz zaoszczędzić!

samochód

Ubezpieczenie
samochodu

Sprawdź korzystne oferty ubezpieczeń OC, AC, NNW i assistance.

SPRAWDŹ CENĘ
dom

Ubezpieczenie
nieruchomości

Nie przepłacaj za ubezpieczenie domu lub mieszkania.

SPRAWDŹ CENĘ
rower

Ubezpieczenie
roweru

Ubezpiecz rower i siebie — ciesz się bezpieczną jazdą.

SPRAWDŹ CENĘ
serce

Ubezpieczenie
życia i zdrowia

Ubezpiecz siebie i bliskich oraz chroń to, co najważniejsze.

Czytaj więcej
samolot

Ubezpieczenie
turystyczne

Chroń zdrowie i cenne przedmioty podczas podróży.

WIĘCEJ
motocykl

Ubezpieczenie
motocyklowe

Sprawdź oferty OC, AC, NNW, assistance dla jednośladów.

SPRAWDŹ CENĘ
nnw dziecka

Ubezpieczenie
NNW dziecka

Pełna ochrona Twojego dziecka 24 godziny na dobę.

SPRAWDŹ CENĘ
teczka

Ubezpieczenie
firmowe

Sprawdź ubezpieczenia dające spokój w prowadzeniu biznesu.

Czytaj więcej
rolnictwo

Ubezpieczenie
rolnicze

Jako rolnik dobrze wiesz, jak nieprzewidywalna jest to branża.

Czytaj więcej