Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

Ubezpieczenie cargo, z którym każdy transport jest bezpieczny

Prowadzisz firmę związaną z transportem towaru? Niezależnie od tego czy przewozisz go drogą lądową, kolejową czy lotniczą, możesz zapewnić swojej działalności dodatkową ochronę. Wszystko to w dobrej cenie w CUK Ubezpieczenia!

Jak chroni ubezpieczenie cargo?

Polisa obejmuje transport krajowy lub międzynarodowy. Ładunek będzie chroniony w transporcie drogowym, kolejowy, lotniczym, morskim, wodnym śródlądowym lub kombinowanym, czyli łączącym różne środki transportu.

Towar możesz przewozić transportem własnym lub skorzystać z usług innej firmy. Superochrona obowiązuje na całej trasie przejazdu. Przewożąc ładunek we własnym zakresie, ubezpieczenie zaczyna działać po załadunku mienia i kończy się wraz z rozpoczęciem rozładunku w miejscu docelowym. Jeśli do przewozu zatrudniasz przewoźnika, ochrona trwa od przyjęcia towaru aż do wydania ładunku odbiorcy wskazanemu w liście przewozowym.

W ramach ubezpieczenia cargo możesz ubezpieczyć różnego rodzaju towary, zarówno surowce, półprodukty i produkty gotowe do sprzedaży. 

Co wchodzi w zakres ubezpieczenia cargo?

Ryzyka ujęte w umowie możemy dopasować w zależności od przewożonych przedmiotów i ich wartości. W przypadku niestandardowych towarów polisa może zawierać dodatkowe klauzule. Podstawowy zakres ochrony obejmuje szkody powstałe wskutek zdarzeń losowych takich jak powódź czy silne opady śniegu. Możemy również rozszerzyć ubezpieczenie o kradzież z włamaniem, rozbój i kradzież ładunku wraz ze środkiem transportu. Dla kompleksowej ochrony przygotowaliśmy także opcję all risk, czyli polisę obejmującą wszystkie ryzyka z wyjątkiem sytuacji wyłączonych w OWU.

Ubezpieczenie cargo chroni niezależnie od OC przewoźnika. Odszkodowanie przysługuje w rozmaitych okolicznościach, także w przypadku zdarzeń, na które przewoźnik nie ma wpływu np. w razie klęski żywiołowej. Polisa cargo to niezbędna superochrona, aby wysłany przez Ciebie ładunek bez przygód dotarł do celu.

Czekamy na Twój kontakt!

Chcesz ubezpieczyć flotę? A może potrzebujesz więcej informacji na temat obowiązkowych polis? Skontaktuj się z nami.

Co zyskujesz?

  • Pełne wsparcie merytoryczne
  • Ofertę wielu towarzystw ubezpieczeniowych
  • Wsparcie, także po zakupie polisy

Nasi klienci kupują

Jesteśmy specjalistami w wielu dziedzinach ubezpieczeń. Sprawdź produkty, które szczególnie chętnie kupują nasi Klienci.

Ubezpieczenie
na życie

Bądź spokojny – na wszelki wypadek

Ubezpieczenie
rowerowe

Pokonuj kolejne kilometry i jedź bezpiecznie!

Ubezpieczenia
firmowe

Prowadź swój biznes – bez strachu o przyszłość

Bądźmy w kontakcie

#kupujtakjaklubisz

W CUK Ubezpieczenia zależy nam na Twojej wygodzie. W naszej multiagencji ubezpieczysz się na wiele sposobów i błyskawicznie obliczysz składkę za polisę. Możesz kupić online, porozmawiać z nami lub spotkać się osobiście w jednej z naszych placówek.

FAQ

Ostateczna ilość towarzystw, których oferty poznasz zależy od parametrów polisy, której potrzebujesz? O najlepszą ofertę dla Ciebie zapytamy ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych.

Polisę za pośrednictwem CUK Ubezpieczenia, możesz kupić na kilka sposobów:

- korzystając z kalkualtora online

- dzwoniąć na naszą infolinię

- odwiedzając najbliższą placówkę

Twoja firma to dzieło, na którego sukces ciężko pracujesz każdego dnia. Starasz się zapewnić jak najwyższą jakość usług i dbasz o zadowolenie klientów, jednak każde przedsiębiorstwo jest narażone na nieprzewidziane sytuacje. Ryzyko wiąże się nie tylko z utrzymaniem stabilnej pozycji na rynku, ale także z okolicznościami, które wynikają ze specyfiki branży czy dotyczą zdarzeń losowych.

Ubezpieczymy majątek Twojej firmy, czyli nieruchomości, wyposażenie i sprzęt, z którego korzystasz w godzinach pracy. Jeśli Twoja firma posiada samochody, możemy zaproponować Ci odpowiednie ubezpieczenie floty. Prowadzisz działalność związaną z transportem albo boisz się o bezpieczeństwo przewożonych towarów? Pomożemy Ci w zakupie superubezpieczenia cargo. Jeśli martwisz się o odpowiedzialność za przypadkowe szkody na osobach trzecich, wybierz OC działalności gospodarczej

W CUK Ubezpieczenia otrzymujesz kompleksową superochronę ubezpieczeniową i pomoc prawną. Spraw, aby Twoja firma rozkwitała i nie martw się ryzykiem.

Masz pytanie?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, wypełnij poniższy formularz.