Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Towarzystwo Ubezpieczeniowe ALLIANZ S.A. UBEZPIECZENIA

12.04.2018
TU ALLIANZ S.A. UBEZPIECZENIA

Towarzystwa Ubezpieczeniowego Allianz powstało w 1997 roku. Firma oferuje ponad 70 nowoczesnych ubezpieczeń majątkowych oraz na życie, a także fundusz emerytalny i pracownicze programy emerytalne. Allianz ubezpiecza zarówno pojedyncze osoby, jak i tysięczne załogi dużych fabryk, niewielkie sklepy czy wielkie sieci marketów, rowery i promy kosmiczne, mieszkania a nawet porty lotnicze.

Allianz to także bogata oferta ubezpieczeń komunikacyjnych. Przy zakupie obowiązkowego OC w Allianz można liczyć na interesujące dodatki, m.in.: „Mini Car Assistance”, które dodawane jest bezpłatnie do polisy OC. Allianz zapewnia także możliwość wyraźnego obniżenia składki w sytuacji, gdy kierowca jeździ bezpiecznie i bezszkodowo oraz gdy klient kontynuuje umowę ubezpieczeniową. Z kolei przy zakupie fakultatywnego AC klienci mogą liczyć na dostosowanie oferty do własnych potrzeb. Do Autocasco można dokupić dodatkowe klauzule, np. ubezpieczenie szyb. W ramach AC, Allianz ponosi odpowiedzialność za szkody zaistniałe w kraju i za granicą.

TU Allianz S.A. jest dziś jednym z najszybciej rozwijających się Towarzystw Ubezpieczeniowych w Polsce. Towarzystwo te należy do Grupy Allianz Polska, która świadczy kompleksowe usługi ponad 2 milionom klientów indywidualnych i korporacyjnych. Swoją mocną pozycję jednego z liderów rynku, firma zawdzięcza m.in. innowacyjnemu podejściu do biznesu, konsekwencji w budowaniu proklienckiego nastawienia oraz utrzymaniu wysokiego zaangażowania pracowników i agentów w rozwój firmy.

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o produkt lub współpracę Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.