CUK: MOC PRZEWIDYWANIA
jedyny serial o ubezpieczeniach

  • Doskonale dobrani aktorzy i zaskakujący scenariusz
  • Połączenie humoru, dobrej zabawy i edukacji
  • Sytuacje, które mogą przytrafić się każdemu

Obejrzyj najnowszy odcinek

Śledź losy bohaterów naszego serialu

Nieopłacone OC, kradzież, zalane mieszkanie, wypadek na rowerze, złamana ręka – takie sytuacje mogą przytrafić się każdemu. Poznaj losy bohaterów, sąsiadów pewnej kamienicy, w niewielkim miasteczku, gdzieś w Polsce i ich codzienne perypetie. Oglądaj serial CUK: moc przewidywania i dowiedz się, jakie ubezpieczenie skutecznie ochroni Cię przed finansowymi skutkami przeróżnych zdarzeń losowych, na które często nie masz wpływu.

Odcinek 1. GTA, czyli Gdzie Twoje Auto?

Na pozór Magda Jaworska wydaje się być zwyczajną dziewczyną. Jednak gdy w sąsiedztwie pojawia się jej arcywróg - Łotr, ponownie przyodziewa pelerynę i pędzi na ratunek tym, którzy jej potrzebują

Odcinek 2. Giro di CUK

SuperCUK już wie, że jej zadaniem jest obronić sąsiadów przed złym losem. Uzbrojona w swój amulet i moc przewidywania rusza na pomoc!

Odcinek 3. Wściekłe kleszcze

Nawet najmłodszych spotyka czasem pech. A może… to nie kwestia przypadku? 🦹 W najnowszym odcinku serialu “CUK:Moc przewidywania” SuperCUK ma za zadanie ochronić niewinnych. Tylko, czy na pewno są oni aż tak niewinni?

Odcinek 4. Deszczowiec w natarciu

Poznaj tajemnice gumowej kaczki 🛁 i przekonaj się, na kogo tym razem czyha Łotr! Czy SuperCUK uda się rozwikłać zagadkę zanim będzie za późno? 🕰️

Odcinek 5. Zawód: Superbohater

Czy Superbohater to trudny zawód? 🦸 Przekonaj się i zobacz nowy odcinek serialu “CUK: Moc przewidywania”.

Odcinek 6. Różowy październik

W październiku jesień może jest i (czasem) złota, ale miesiąc z pewnością jest różowy 🎀 Czemu? Bo październik jest miesiącem świadomości raka piersi. Nasze dziewczyny - Magda, Ania i Agata – wybierają się więc zbadać swoje piersi. Zgadnijcie, kto chce im przeszkodzić… 🦹

Odcinek 7. Wąs hydraulika

Czy każdy hydraulik ma wąsa? Czy bujność wąsa świadczy o jego hydraulicznym doświadczeniu? I jak upewnić się, że ten, kto podaje się za hydraulika, faktycznie nim jest? 🔧

Odcinek 8. Niech żyje bal

Mieszkańcy kamienicy obchodzą tegorocznego Sylwestra hucznie, ale w swoim najbliższym gronie. Domyślacie się pewnie, że na imprezie pojawi się również… Łotr! 🧨

Odcinek 9. Nartą i mieczem

Kto tak jak mieszkańcy kamienicy czeka na zimowe ferie? Co wybieracie ⛷️ narty czy 🏂 snowboard?

Odcinek 10. Świat potrzebuje bohaterów

Wszystko, co dobre, kiedyś się kończy. Dokładnie tak samo jest, kiedy jest się Łotrem 🦹 Czas dokuczania, podstawiania nóg, rzucania skórek od bananów, rozmontowywania, przecinania, wyrzucania, podkradania i psucia musi w końcu znaleźć swój kres.

Poznaj bohaterów, sąsiadów kamienicy
w pewnym niewielkim miasteczku, gdzieś w Polsce

Magda / SuperCUK

Na co dzień pracuje w ubezpieczeniach. Ale po godzinach zakłada swój kostium i przeistacza się w SuperCUK. Jako superbohaterka potrafi przewidywać przyszłość, dzięki czemu chroni mieszkańców przed złem.

Przyjacielska, empatyczna i wyrozumiała. Zawsze ma czas dla swoich przyjaciół, wspiera ich i chętnie spędza z nimi czas. Dba o swoje zdrowie i samopoczucie. Lubi biegać, jeździ na rowerze i ćwiczy jogę. Uwielbia kawę i spotkania z koleżankami w kawiarni. Doskonale dogaduje się z ludźmi. Ma również świetny kontakt z dziećmi. Można na niej polegać w każdej sytuacji.

Jej przygoda z ubezpieczeniami zaczęła się zaraz po studiach. Pracowała w biurze ubezpieczeń pana Kazimierza, genialnego matematyka, autora algorytmu analizy ryzyka. Po przeprowadzce do nowego miasta zdecydowała się otworzyć własną placówkę CUK Ubezpieczenia.

Jeśli Ty również chcesz pracować w stabilnej branży, sprawdź możliwości współpracy z CUK.

Magda dostała od pana Kazimierza amulet, który zaczyna świecić, gdy w pobliżu czai się Łotr. Łotr robi wszystko żeby uprzykrzyć życie przyjaciół Magdy. Wówczas ma ona wizje, zakłada swój kostium SuperCUK i podejmuje walkę ze złem.

W prawdziwym życiu jednak, superbohaterka nie uchroni przed wypadkiem, dlatego warto ubezpieczyć się kompleksowo.

W CUK porównasz oferty wszystkich towarzystw i kupisz polisę w najlepszej cenie.

Tomasz

Przystojny 32-letni singiel, dbający o siebie i swoje zdrowie. Ma doskonałe wyczucie smaku i wyśmienite poczucie humoru. Jest towarzyski i dość pewny siebie. Mieszkanie, w którym mieszka wynajmuje. Lubi otaczać się ładnymi rzeczami. Wspiera i angażuje się w akcje społeczne. Propaguje zdrowy tryb życia. Wakacje spędza z kumplami w ulubionej Chorwacji. Niedawno kupił używane auto, które jest jego oczkiem w głowie. Niestety, nie wiedział, że AC nie przechodzi na nowego właściciela.

Magda doradziła mu, żeby zainstalował aplikację CUK, w której będzie miał zawsze wszystkie polisy pod ręką. A do tego będzie mógł w szybki i łatwy sposób kupić najlepszą polisę.

Przekonaj się jakie to wygodne!

Agata

Zawsze uśmiechnięta singielka, nauczycielka języka angielskiego, miłośniczka mody w stylu vintage. Po pracowitym roku szkolnym, wakacje spędza u ciotki na Kaszubach. Uwielbia przyrodę, obcowanie z naturą, ciszę, spokój i relaks. Mieszkanie kupiła na kredyt. Jest urodzoną optymistką, jednak uważa, że warto być ubezpieczonym. Zdaje sobie sprawę, że w razie gdyby coś przytrafiło się w jej mieszkaniu, koszty szkody byłyby dla niej zbyt dużym obciążeniem. Do podstawowego ubezpieczenia nieruchomości dobrała OC w życiu prywatnym i home assistance.

Warto o tym pomyśleć niezależnie, czy mieszkanie jest Twoją własnością, czy wynajmujesz.

Anna, Krzysztof, Lena i Franek

Przemiła rodzinka, która prowadzi zdrowy i sportowy styl życia. Anna trenuje jogę, Krzysztof to arcyfan kolarstwa. Swoją pasją zarażą nie tylko rodzinę, ale również sąsiadów. Latem wspólnie podróżują autem po Europie, zimą jeżdżą na nartach. Jak każda rodzina, na co dzień mierzą się z różnego typu obowiązkami i wyzwaniami. Ich dom wypełniony jest radością i miłością, nierzadko jednak pojawiają się nieprzewidziane sytuacje, na które warto się ubezpieczyć. Ponieważ korzystają z różnych środków komunikacji, a nierzadko poruszają się również pieszo, wykupili ubezpieczenie Bezpieczni w drodze, które chroni przed finansowymi skutkami wypadków komunikacyjnych.

Taka polisa wesprze Cię niezależnie od tego, czy prowadziłeś pojazd, czy byłeś uczestnikiem zdarzenia.

Anna

Fantastyczna żona i matka. Dba o rodzinę i czuwa nad codziennymi sprawami. Wspiera męża w jego pasji, sama angażuje się w zdrowy tryb życia: jeździ na rowerze, chodzi na jogę, dba o zdrowe odżywianie rodziny oraz profilaktyczne badania. Ma wyśmienite poczucie humoru, jest duszą towarzystwa i uwielbia spędzać czas wśród ludzi. Czuje się odpowiedzialna za swoją rodzinę i jej przyszłość. Zadbała o ubezpieczenie na życie dla siebie i Krzysztofa.

Pomyśl o zabezpieczeniu przyszłości swoich bliskich.

Krzysztof

Wysportowany i pewny siebie „pan domu”. Wspaniały mąż i ojciec. Dba o rodzinę, jej kondycję i dobre relacje. Nie wyobraża sobie życia bez jazdy na rowerze. Uwielbia aktywny styl życia, podróże i czasopisma o kolarstwie. Ma doskonały kontakt z dziećmi – zaraża je swoją pasją do sportu. Ceni sobie uczciwość i profesjonalizm. Auto trzyma w garażu, dba o jego bezpieczeństwo nie tylko odpowiednim pakietem OC/AC - zabezpieczył je również folią PPF, a przed wyruszeniem w trasę zawsze dokupuje pakiet Assistance.
Czy wiesz, że polisa CUK Assistance zapewnia holowanie aż do 2 000 km w Polsce i w Europie i możesz ją kupić niezależnie od wieku pojazdu!

I jest dostępna TYLKO W CUK!

Lena

Starsza siostra Franka, dobrze zorganizowana, poukładana. W tym roku kończy 10 lat. Wzorowa uczennica. Dobrze się uczy, należy do kółka teatralnego i angażuje się w przeróżne projekty szkole. Lubi jeździć na rowerze, na rolkach, zimą na narach i na łyżwach. W szkole i poza nią chroni ja polisa NNW szkolne, która obejmuje zwrot kosztów leczenia, pokrycie kosztów rehabilitacji, pakiet stomatologiczny, a także wsparcie psychologiczne.

Koniecznie też ubezpiecz swoje dziecko!

Franek

Zwariowany 8-latek, który uwielbia chemiczne eksperymenty, piłkę nożną i grę w Robloxa. Do szkoły jeździ na rowerze lub deskorolce. Należy do drużyny piłkarskiej i uczęszcza na lekcje pływania. Świetnie radzi sobie w parkach linowych. Dużo czasu spędza na świeżym powietrzu. Latem jeździ na obozy sportowe. Przez cały rok chroni go polisa NNW szkolne, również w czasie wakacji. W razie złamania, czy zwichnięcia, koszty leczenia i rehabilitacji pokryje odszkodowanie. Polisa obejmuje również ukąszenie przez kleszcza, czy pogryzienie przez psa.

Nie zostawiaj dziecka bez polisy!

Łotr

To fikcyjna postać, uosobienie zła, którą widzi tylko Magda. To właśnie przed nim chroni swoich przyjaciół. Łotr prześladował Magdę od dziecka. Ona chciała być superbohaterką, on chciał być jej wrogiem. Jako personifikacja pecha, pokazuje co może przytrafić się każdemu w codziennym życiu, np. kradzież, wypadek na rowerze, potrącenie pieszego, włamanie, zalanie mieszkania, pogryzienie przez kleszcze, złamanie, czy stłuczona szybka w smartfonie. Zawsze pamiętaj, że licho nie śpi, a wypadki zdarzają się w najmniej oczekiwanym momencie, warto się ubezpieczyć i uniknąć kosztów związanych z ich następstwami.

W CUK możesz ubezpieczyć się kompleksowo:

online, przez telefon lub w palcówce CUK.

Sprawdź, gdzie znajdziesz CUK w Twojej okolicy.

Licho nie śpi! Warto wiedzieć, że:

Kupując pełen pakiet OC i AC
możesz spać spokojnie.
W CUK możesz ubezpieczyć nie
tylko swoje auto, ale również
rower, motocykl i każdy inny
pojazd, a także siebie.
NNW szkolne działa w szkole
i poza nią, nawet gdy Twoje
dziecko zostanie ugryzione
przez psa lub kleszcza, nawet
w trakcie wakacji.
W wakacje pamiętaj o
ubezpieczeniu turystycznym, które
zapewni Ci zwrot wydatków w
przypadku konieczności odwołania
podróży.
Dobrze dobrane ubezpieczenie
mieszkania uchroni Cię przed
finansowymi skutkami zalania
przez sąsiada, pożaru, czy
kradzieży mienia.
Przed wyjazdem koniecznie
wykup ubezpieczenie turystyczne,
pamiętaj o ubezpieczeniu
mieszkania, a jeśli wybierasz się w
podróż samochodem – kup CUK Assistace

bez czarnych scenariuszy

Doradcy CUK na ubezpieczeniach, znają się jak nikt. W kilka minut przeanalizujemy oferty wielu
towarzystw i doradzimy Ci najlepsze ubezpieczenie.

#ubezpieczamsięwCUK

WIĘCEJ

nasz kanał na YouTube, żeby śledzić losy
bohaterów serialu CUK: MOC PRZEWIDYWANIA.

Obserwuj nasze social media, żeby być na bieżąco z ofertą CUK.

WIĘCEJ
WIĘCEJ
WIĘCEJ
WIĘCEJ
WIĘCEJ

Chcesz zostać
ubezpieczeniowym
superbohaterem?

Otwórz własną placówkę CUK

Poznaj szczegóły współpracy

Zostaw kontakt, oddzwonimy
od poniedziałku do piątku w przeciągu 48h.
Na adres e-mail będziemy wysyłać ciekawe materiały dotyczące branży i możliwej współpracy.

Klauzula informacyjna RODO