Otwórz własną placówkę
w 7 krokach

 • Otwierasz placówkę nawet w 7 dni
 • Przygotujemy proces otwarcia i wsparcia lokalnego
 • Wspólnie będziemy rozwijać Twój biznes

Online > szybko > przyjaźnie

Współpracę z CUK Ubezpieczenia może podjąć każdy, niezależnie czy masz doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń, czy szukasz pomysłu na biznes.
Bez względu na to, który model biznesowy wybierzesz, gwarantujemy współpracę opartą na relacjach, szacunku i wzajemnego wsparcia.

Wypełnij formularz

Znajdziesz go tutaj

Poczekaj na nasz kontakt

W ciągu 48h zadzwoni do Ciebie Kierownik Regionalny, żeby umówić spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie i miejscu. Podczas spotkania poznasz wszystkie szczegóły i możliwości wynikające ze współpracy z CUK i dokonasz wyboru modelu, który idealnie będzie odpowiadać Twoim oczekiwaniom.

Podpisz umowę

Otrzymasz komplet gotowych dokumentów, które pozwolą Ci rozpocząć współpracę z CUK.

Otwórz placówkę nawet w 7 dni

Wszystkie niezbędne meble i standardowe oznakowanie wewnętrzne i zewnętrzne mamy dostępne od ręki. Jeśli posiadasz lokal gotowy do aranżacji, Twoja placówka może zacząć działać w kilka dni.

Przed startem

Przejdziesz dwutygodniowe szkolenie wprowadzające, podczas którego zdobędziesz niezbędną wiedzę do rozpoczęcia swojej działalności. Zajęcia odbywają się hybrydowo: online + stacjonarnie w centrali CUK Ubezpieczenia w Toruniu. My zajmiemy się wszystkimi kwestiami administracyjnymi m.in. zgłosimy Cię jako OFWCA i nadamy dostępy do systemów wewnętrznych oraz portali Towarzystw Ubezpieczeniowych. Zajmiemy się realizacją oznakowania wewnętrznego i zewnętrznego Twojej placówki, jeśli jako model współpracy wybierzesz Placówkę Franczyzową lub Punkt Partnerski.

Przed startem

Akcja otwarciowa realizowana jest w dniu startu placówki. Zapewnimy Ci bramę z balonami w kolorach CUK i tort.

Skorzystaj z akcji promocyjnej Makro2mikro

Wybierz spośród przygotowanych przez nas propozycji, działania promocyjne, które przyspieszą osiągnięcie progu rentowności, wsparcie sprzedaży i pozyskanie nowego klienta.

Poznaj szczegóły współpracy

Zostaw kontakt, oddzwonimy
od poniedziałku do piątku w przeciągu 48h.
Na adres e-mail będziemy wysyłać ciekawe materiały dotyczące branży i możliwej współpracy.

Klauzula informacyjna RODO

Poznaj narzędzia i korzyści
współpracy
z CUK Ubezpieczenia

Masz pytania?

Zadzwoń 56 665 09 14

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
poniedziałek-piątek
8:00-16:00

Założenie franczyzy CUK Ubezpieczenia – procedura i koszty

Współpraca z CUK zapewni Ci nie tylko prestiż i stabilne wynagrodzenie, ale także wsparcie na każdym etapie prowadzenia działalności. Jeśli marzysz o własnym biznesie i chcesz korzystać z rozwiązań firmy o ogólnopolskiej renomie, która wesprze Cię w codziennej pracy – rozważ współpracę z CUK Ubezpieczenia! Jak otworzyć franczyzę? Ile pieniędzy musisz zainwestować w realizację takiego projektu i jak przejść całą procedurę? O tym piszemy poniżej.

Jak otworzyć franczyzę w CUK i czy warto to zrobić?

Zastanawiasz się, jak otworzyć pewny biznes franczyzowy u stabilnego partnera? Świetnie trafiłeś! Prowadzenie tego modelu współpracy to specjalność naszej multiagencji. Eksperci CUK Ubezpieczenia zadbają o przeprowadzenie Cię przez każdy krok przygotowań i promocji placówki w wybranej lokalizacji. Dlaczego warto zdecydować się na ten krok? Ponieważ to my jako Twój franczyzodawca będziemy współodpowiedzialni za Twój sukces w biznesie! Wystarczy, że się z nami skontaktujesz – następnie przedstawimy Ci dalsze instrukcje działania.

Franczyza z niskim wkładem (do 20 tysięcy złotych) to jeden z priorytetów, które stawiają sobie osoby rozważające prowadzenie tego typu biznesu. Ten warunek zapewni Ci współpraca z CUK Ubezpieczenia. Dzięki otwarciu placówki franczyzowej znanej firmy będziesz mógł za darmo korzystać z jej sprawdzonych rozwiązań sprzedażowych, a także kompleksowego wsparcia szkoleniowego i marketingowego. To Twój franczyzodawca zadba o to, by nowo otwarta placówka była odpowiednio oznakowana i wyposażona, a dostarczane narzędzia i materiały zawsze aktualne!

Jakie wymogi należy spełnić, by otworzyć franczyzę w CUK?

Współpracę z CUK Ubezpieczenia może podjąć każdy, niezależnie od stopnia doświadczenia w sprzedaży ubezpieczeń. Szukasz sprawdzonego pomysłu na biznes i posiadasz pewien kapitał na start w działalności? Wystarczy, że posiadasz przynajmniej średnie wykształcenie, wyrazisz chęć do działania i znajdziesz czas na przeprowadzenie pełnej procedury wdrożenia. O resztę zadbamy my! Gwarantujemy współpracę bazującą na partnerskich relacjach, szacunku i wzajemnym wsparciu.

Podstawowe wymagania sieci w kwestii lokalizacji to:

 • lokal w rozpoznawalnej części miasta,
 • ok. 20 m² na parterze budynku, z wydzielonym zapleczem,
 • miejsce na reklamę świetlną,
 • witryna możliwa do wyklejenia,
 • dostępność miejsc parkingowych.

Ile kosztuje uruchomienie franczyzy w CUK Ubezpieczenia?

CUK Ubezpieczenia umożliwi Ci prowadzenie własnego biznesu z niskim wkładem. Ile kosztuje założenie franczyzy? Teraz otworzysz ją już za około 15-20 tys. złotych! Koszty inwestycji są więc dość niskie, a dzięki wsparciu przy wdrożeniu okres zwrotu następuje bardzo szybko. Zyskasz za to najbardziej rozbudowany model biznesowy, który gwarantuje Ci korzystanie ze wszystkich dotychczasowych rozwiązań firmy.

Zakładając placówkę franczyzową, otrzymasz dostęp do wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych, a także produktów dostępnych w naszej multiagencji. Pakiet franczyzowy zawsze obejmuje również wszelkie materiały niezbędne do rozpoczęcia prowadzenia działalności w CUK Ubezpieczenia. W przypadku otwierania kolejnych punktów franczyzobiorca w ramach centralnego wsparcia „Pas Startowy” dostaje gratis oznakowanie lokalu i jego wyposażenie, a działania marketingowe i wynajęcie lokalu są współfinansowane przez CUK w 50 proc.

Jakie czynności przeprowadza się przed otwarciem franczyzy?

Przygotowanie placówki franczyzowej CUK do startu działalności skupia się wokół znalezienia odpowiedniego miejsca na lokal, a następnie dostosowania go do wymaganych standardów. Eksperci CUK dokonują wstępnej oceny rynkowej położenia placówki, opracowują projekty dotyczące aranżacji punktu oraz strategii marketingowej – dzięki temu wiadomo na przykład, jaka franczyza sprawdzi się w małym mieście i gdzie powinien stanąć lokal. Wypracowany model umożliwia uruchomienie placówki nawet w 7 dni! Punkty mają zapewnioną także obsługę online oraz działania promocyjne na szeroką skalę.

Otwarcie franczyzy w CUK – procedura krok po kroku

Jeśli zdecydujesz się otworzyć franczyzę w CUK wystarczy, że wypełnisz formularz dostępny na naszej stronie. Niezależnie od tego, czy będzie to w domyśle franczyza jednoosobowa, czy też prowadzona przez dwie osoby, skontaktujemy się z Tobą w jak najszybszym terminie i umówimy na spotkanie z managerem. Konsultacja zawsze jest bezpłatna! Jeżeli wszystkie omówione wspólnie warunki będą satysfakcjonujące dla obu stron  i zdecydujesz się na współpracę, podpiszemy umowę.

Przed rozpoczęciem działalności odbędziesz u nas szkolenie, które zapewni Ci wiedzę potrzebną do samodzielnego prowadzenia placówki. Otrzymasz też kompleksowe wsparcie merytoryczne i marketingowe na każdym etapie działalności. Dostarczymy Ci wszelkie niezbędne materiały oraz informacje o bieżących ofertach współpracujących z nami towarzystw. Po zakończeniu kursu zadbamy o przystosowanie Twojej placówki do standardów CUK Ubezpieczenia. Po przejściu całej procedury Twój biznes może wystartować!

Podsumujmy zatem wszystkie niezbędne kroki:

 • 1
 • 2
  Poczekaj na nasz kontakt. W ciągu 48 godz. zadzwoni do Ciebie manager, żeby umówić spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie i miejscu. Podczas spotkania poznasz wszystkie szczegóły i możliwości wynikające ze współpracy z CUK.
 • 3
  Podpisz umowę. Otrzymasz komplet gotowych dokumentów, które pozwolą Ci rozpocząć współpracę z CUK.
 • 4
  Otwórz placówkę nawet w 7 dni! Wszystkie niezbędne meble i standardowe oznakowanie wewnętrzne i zewnętrzne mamy dostępne od ręki. Jeśli posiadasz lokal gotowy do aranżacji, Twoja placówka może zacząć działać w kilka dni.
 • 5
  Przed startem przejdziesz dwutygodniowe szkolenie wprowadzające, podczas którego zdobędziesz niezbędną wiedzę do rozpoczęcia swojej działalności. Zajęcia odbywają się hybrydowo: online + stacjonarnie w centrali CUK Ubezpieczenia w Toruniu. My zajmiemy się wszystkimi kwestiami administracyjnymi m.in. zgłosimy Cię jako OFWCA i nadamy dostępy do systemów wewnętrznych oraz portali towarzystw ubezpieczeniowych. Zajmiemy się realizacją oznakowania wewnętrznego i zewnętrznego Twojej placówki.
 • 6
  Akcja otwarcia placówki realizowana jest w dniu jej startu. Zapewnimy Ci bramę z balonami w kolorach CUK i tort. Teraz Twój biznes może startować!
 • 7
  Dodatkowo skorzystaj z akcji promocyjnej Makro2mikro. Wybierz spośród przygotowanych przez nas propozycji, działania promocyjne, które przyspieszą osiągnięcie progu rentowności, wsparcie sprzedaży i pozyskanie nowego klienta.