2022-11-21

A może zachęcić klienta dodatkowymi profitami? Podaruj swojemu klientowi punkty PAYBACK i pomóż mu spełnić marzenia!

Śledź nasze akcje promocyjne, a dzięki zebranym punktom PAYBACK obniżysz cenę polisy!

A może zachęcić klienta dodatkowymi profitami? Podaruj swojemu klientowi punkty PAYBACK i pomóż mu spełnić marzenia!

Pozyskiwanie nowych klientów lub przekonywanie tych niezdecydowanych nie jest łatwe dla agenta. Jednak agenci CUK Ubezpieczenia poza pakietem nowoczesnych narzędzi i bogatą ofertą z ponad 30 towarzystw, mają do dyspozycji również benefity dla klientów.

Multiagenci CUK, jako jedyni w Polsce, mogą podarować konsumentom punkty PAYBACK za podpisanie każdej polisy! Klient może też obniżyć cenę polisy punktami PAYBACK.

Klient może obniżyć cenę polisy punktami PAYBACK albo wymienić je na atrakcyjne nagrody.

Punkty PAYBACK aktywnie zbiera już 8,2 miliona osób. Możliwe jest to za pomocą plastikowych kart i nowoczesnej aplikacji. Konsumenci są nagradzani, a tym samym czerpią dodatkową radość z zakupów i doświadczeń z różnymi markami. Mogą zbierać punkty, tankując samochód, wybierając się do kina czy robiąc zakupy spożywcze, a następnie wymienić je na atrakcyjne nagrody lub zniżki.

Możliwość przyznania punktów PAYBACK pozwala agentom wzmocnić i pogłębić relacje z klientami. Konsumenci chcą i lubią być nagradzani za swoje wybory zakupowe. Agent przyznając punkty, może ułatwić i uatrakcyjnić zakupy, a także przyczynić się do ich wymiany na atrakcyjne nagrody. Opcja ta jest całkowicie darmowa – całość kosztów związanych z współpracą z PAYBACK ponosi CUK Ubezpieczenia.

- Klientów korzystających z punktów PAYBACK bardzo cieszy fakt, że również kupując polisę w CUK Ubezpieczenia mogą zebrać punkty PAYBACK. Podkreślam tę możliwość zarówno wśród nowych, jak i stałych klientów. Jeśli dana osoba nie posiada konta, proponuję jej założenie go u mnie. Mam karty w placówce i mogę to zrobić w kilka minut, a mój klient od razu zyskuje punkty za podpisanie polisy – mówi Paweł Kulma właściciel Placówki Franczyzowej CUK Ubezpieczenia w Wołominie, Ambasador akcji Lubię Ubezpieczać – Bardzo cenię tę możliwość. Mogę dać coś całkowicie za darmo mojemu klientowi, a on później wykorzysta to do realizacji swoich celów lub po prostu zaoszczędzi przy zakupach lub podpisaniu polisy – dodaje.

Poznaj szczegóły współpracy

Zostaw kontakt, oddzwonimy
od poniedziałku do piątku w przeciągu 48h.
Na adres e-mail będziemy wysyłać ciekawe materiały dotyczące branży i możliwej współpracy.

Klauzula informacyjna RODO

Na klientów czekają też promocje kuponowe, zmieniające się co jakiś czas. Zebrane punkty można wykorzystywać np. do obniżenia składki polisy w CUK lub wymienić na atrakcyjne nagrody. Obniżka jest szczególnie kusząca dla klientów i daje ogromną przewagę agentowi multiagencji CUK.

- Wielokrotnie zdarzyło mi się, że klient wykorzystał punkty do obniżenia składki polisy. Maksymalna zniżka wynosi 200 zł i jest to równowartość 20 tys. punktów PAYBACK. Klienci często nie są świadomi tego, ile posiadają punktów, gdyż zbierają je od dawna i automatycznie. Doskonale pamiętam sytuację sprzed kilku miesięcy, gdy nowy klient bardzo ucieszył się na możliwość obniżenia składki o 200 zł. Był to początek pandemii i było widać, że ta niższa kwota składki jest mu bardzo potrzebna. Po finalizacji procesu zakupowego poczułem ogromną radość, że w tak prosty sposób mogłem pomóc człowiekowi w potrzebie. Nie tylko dobrałem mu dobre i korzystne ubezpieczenie, ale też pomogłem zaoszczędzić fundusze w tych trudnych czasach – mówi Paweł Kulma.

Chcesz dołączyć do CUK Ubezpieczenia i ubezpieczać z pasją jak Paweł Kulma? Agenci CUK Ubezpieczenia mają dostęp do 30 towarzystw ubezpieczeniowych oraz nowoczesnych narzędzi, dających możliwość sprawnego porównania ofert. Wejdź na stronę https://cuk.pl/wspolpraca, wybierz model współpracy, pozostaw swoje dane kontaktowe, a nasz manager skontaktuje się i odpowie na Twoje pytania.