Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

CONCORDIA POLSKA TU S.A.

CONCORDIA POLSKA S.A.

Ponad 2000 agentów ubezpieczeniowych na terenie całej Polski, wieloletnie doświadczenie na rynku ubezpieczeniowym, sprawna likwidacja szkód, kilkukrotne wyróżnienia szczególnie w dziedzinie ubezpieczeń rolnych - tak w skrócie opisać można Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych Concordia Polska.

Ubezpieczyciel funkcjonuje na polskim rynku od 1997 roku, natomiast obecnie wchodzi w skład Grupy GENERALI – uznanego ubezpieczyciela gromadzącego doświadczenie już od 1831 roku. W tym czasie towarzystwo zdobyło zaufanie wielu klientów i partnerów. Firma posiada obecnie liczne oddziały, przedstawicielstwa i agencje generalne. 

Chociaż na rynku ubezpieczeniowym ConcordiaPolska jest najbardziej znana z ubezpieczeń rolnych, towarzystwo ma w swojej ofercie wiele innych polis. Ubezpieczyciel zwraca się zarówno w kierunku osób prywatnych, jak i firm, zapewniając im pełen zakres ubezpieczeń chroniących zdrowie, życie oraz majątek. Cechą wyróżniającą Concordię na rynku jest solidna likwidacja szkód oraz produkty ubezpieczeniowe dostosowane do potrzeb konkretnych klientów. Ponadto firma tworzy przyjazne i unikalne na tle rynku oferty dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców i rolników – mieszkańców miast, średnich i małych miejscowości oraz wsi.
 
Ubezpieczyciel jest również laureatem wielu konkursów oraz posiadaczem certyfikatów potwierdzających wysoką jakość produktów i usług, między innymi Nagrody internautów portalu farmer.pl w kategorii Finanse i ubezpieczenia, Innowacyjny Produkt Rolniczy 2017 za „Concordia Agro Expert”. Dużym wyróżnieniem jest także Tytuł Laureata oraz Złote Godło Najwyższa Jakość Quality International 2018 w kategorii Produkt najwyższej jakości Ubezpieczenie - "Produkcja Zwierzęca".
 
Concordia Ubezpieczenia tworzą Concordia Polska Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych specjalizujące się w ubezpieczeniach majątkowych oraz Wielkopolskie Towarzystwo Ubezpieczeń Życiowych i Rentowych Concordia Capital S.A., które oferuje ubezpieczenia na życie.

Ubezpieczenia w Concordia

Jakie ubezpieczenie w Concordia możesz kupić za pośrednictwem agentów CUK? Przeczytaj!
 

keyboard_arrow_up