Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

CONCORDIA POLSKA TU S.A.

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych Concordia Polska jest obecne na polskim rynku od 1997 roku. Co idzie w parze z długą tradycją?

Ponad 2000 agentów ubezpieczeniowych na terenie całej Polski, wieloletnie doświadczenie na rynku ubezpieczeniowym, sprawna likwidacja szkód, kilkukrotne wyróżnienia szczególnie w dziedzinie ubezpieczeń rolnych - tak w skrócie opisać można Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych Concordia Polska.

Ubezpieczyciel funkcjonuje na polskim rynku od 1997 roku, natomiast obecnie wchodzi w skład Grupy GENERALI – uznanego ubezpieczyciela gromadzącego doświadczenie już od 1831 roku. W tym czasie towarzystwo zdobyło zaufanie wielu klientów i partnerów. Firma posiada obecnie liczne oddziały, przedstawicielstwa i agencje generalne. 

Chociaż na rynku ubezpieczeniowym Concordia Polska jest najbardziej znana z ubezpieczeń rolnych, towarzystwo ma w swojej ofercie wiele innych polis. Ubezpieczyciel zwraca się zarówno w kierunku osób prywatnych, jak i firm, zapewniając im pełen zakres ubezpieczeń chroniących zdrowie oraz majątek. Cechą wyróżniającą Concordię na rynku jest solidna likwidacja szkód oraz produkty ubezpieczeniowe dostosowane do potrzeb konkretnych klientów. Ponadto firma tworzy przyjazne i unikalne na tle rynku oferty dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców i rolników – mieszkańców miast, średnich i małych miejscowości oraz wsi.
 
Ubezpieczyciel jest również laureatem wielu konkursów oraz posiadaczem certyfikatów potwierdzających wysoką jakość produktów i usług, między innymi Nagrody internautów portalu farmer.pl w kategorii Finanse i ubezpieczenia, Innowacyjny Produkt Rolniczy 2017 za „Concordia Agro Expert”. Dużym wyróżnieniem jest także Tytuł Laureata oraz Złote Godło Najwyższa Jakość Quality International 2018 w kategorii Produkt najwyższej jakości Ubezpieczenie - "Produkcja Zwierzęca".

Ubezpieczenia w Concordia

Jakie ubezpieczenie w Concordia możesz kupić za pośrednictwem agentów CUK? Przeczytaj!