Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

CONCORDIA POLSKA TUW

CONCORDIA POLSKA S.A.

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych CONCORDIA POLSKA jest obecne na polskim rynku od 1997 roku, natomiast obecnie wchodzi w skład Grupy GENERALI – uznanego ubezpieczyciela gromadzącego doświadczenie już od 1831 roku. W tym czasie udało jej się zdobyć zaufanie wielu klientów i partnerów.

Oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i do firm i obejmuje pełen zakres ubezpieczeń chroniących zdrowie, życie oraz majątek swoich Klientów. Jest również jednym z wiodących towarzystw ubezpieczeniowych w zakresie ubezpieczeń rolnych. Firma posiada obecnie liczne oddziały, przedstawicielstwa i agencje generalnych. Dla wygody klientów, CONCORDIA POLSKA podjęła współpracę z ponad 2000 przedstawicielami, którzy działają na terenie całej Polski.
 
Cechą wyróżniającą Concordię na rynku jest solidna likwidacja szkód oraz produkty ubezpieczeniowe dostosowane do potrzeb konkretnych klientów. Ponadto firma tworzy przyjazne i unikalne na tle rynku oferty dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców i rolników – mieszkańców miast,  średnich i małych miejscowości oraz wsi.
 
Ubezpieczyciel jest również laureatem wielu konkursów oraz posiadaczem certyfikatów potwierdzających wysoką jakość produktów i usług, między innymi  Nagrody internautów portalu farmer.pl w kategorii Finanse i ubezpieczenia Innowacyjny Produkt Rolniczy 2017 za „Concordia Agro Expert”. Dużym wyróżnieniem jest także Tytuł Laureata oraz Złote Godło Najwyższa Jakość Quality International 2018 w kategorii Produkt najwyższej jakości Ubezpieczenie - "Produkcja Zwierzęca".
 
Concordia Ubezpieczenia tworzą Concordia Polska Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych specjalizujące się w ubezpieczeniach majątkowych oraz Wielkopolskie Towarzystwo Ubezpieczeń Życiowych i Rentowych Concordia Capital S.A., które oferuje ubezpieczenia na życie.

keyboard_arrow_up