2020-01-23

Ubezpieczenie na wypadek wgniota – poznaj Smart Casco od LINK4!

Sprawdź, czy to rozwiązanie dla Twojego auta!

Ubezpieczenie na wypadek wgniota – poznaj Smart Casco od LINK4!

Pogoda w Polsce potrafi zaskakiwać. Coraz częściej zdarzają się intensywne deszcze, silny wiatr czy burze śnieżne w okresie zimowym. Ubezpieczyciele zdają sobie sprawę z rosnącego ryzyka i wychodzą naprzeciw potrzebom kierowców. Na szczególną uwagę zasługuje LINK4 i ich Smart Casco – ubezpieczenie na wypadek skutków żywiołów, kradzieży i szkody całkowitej.

Odpowiednia ochrona przed żywiołami

Warunków pogodowych nie sposób przewidzieć – pogoda szybko się zmienia i nigdy nie możemy być pewni, czy zagrożenie dotyczy naszej okolicy. A skutki żywiołów mogą być dotkliwe. Często słyszy się o powalonych drzewach i zerwanych dachach. Twój samochód może ucierpieć przygnieciony gałęzią lub ciężkim przedmiotem. Jak więc przygotować się na złą pogodę? Zachowuj szczególną ostrożność, gdy prognozy się niekorzystne i w porę wybierz odpowiednie ubezpieczenie. Dzięki propozycji LINK4 nie musisz decydować się na pełne AC, aby ochronić swój pojazd od wybranych ryzyk, w tym skutków żywiołów. Ubezpieczenie Smart Casco to dobre rozwiązanie, jeśli potrzebujesz czegoś więcej niż OC, ale nie chcesz kupować standardowego autocasco.

Co obejmuje ochrona w Smart Casco?

Ubezpieczenie od LINK4 jest dostępne w kilku wariantach, które dobierzesz w zgodzie ze swoimi potrzebami. Polisa chroni przede wszystkim od skutków zdarzeń związanych z działaniem żywiołów np. gradu, powodzi, pożaru, huraganu czy lawiny. Otrzymasz wsparcie jeśli przykładowo wiosenny grad wyrządzi szkody w karoserii Twojego auta. Ubezpieczenie może obejmować także szkodę całkowitą. Dzięki temu dostaniesz odszkodowanie, gdy Twój samochód ulegnie zniszczeniu np. w czasie zderzenia z innym pojazdem. Możesz także zdecydować się na ochronę w razie kradzieży auta, w tym kradzieży z włamaniem i rozboju.

Ile kosztuje polisa Smart Casco od LINK4?

Towarzystwo oferuje ubezpieczenie na wypadek wgniota w kilku wariantach i w różnych przedziałach cenowych. Koszt Smart Casco zaczyna się już od 49 zł za roczną ochronę. Najszerszy wariant obejmuje szkodę całkowitą, kradzież i żywioły, a jego roczny koszt to 414 zł.

ZAMÓW ROZMOWĘ
Z DORADCĄ

Nie daj się zaskoczyć pogodzie – kup Smart Casco!

Ubezpieczenie samochodu od LINK4, w tym polisę Smart Casco kupisz w kalkulatorze ubezpieczeń komunikacyjnych. Potrzebujesz wsparcia naszego doradcy? Zadzwoń na infolinię lub przyjdź do placówki CUK Ubezpieczenia.

Oceń artykuł

0
(0)

Wpisz datę końca polisy

  • przypomnimy Ci o zbliżającym się końcu ochrony
  • przedstawimy najszerszy zakres polisy w najlepszej cenie na rynku