2019-09-23

Kalkulator OC – dlaczego warto z niego korzystać?

Przedstawiamy, dlaczego tak opłaca się kupować OC w porównywarce!

Kalkulator OC – dlaczego warto z niego korzystać?

Niedługo wygasa polisa OC Twojego samochodu? Jak co roku staniesz więc przed wyborem oferty. A jak wiesz, na rynku jest ich naprawdę sporo. Aby porównać dostępne na rynku oferty polis OC, nie musisz już samodzielnie analizować każdej z nich. Nie musisz też wychodzić z domu, ani rozmawiać z agentem ubezpieczeniowym. Wystarczy, że skorzystasz z darmowego kalkulatora OC, czyli formularza online, który pozwala samodzielnie kalkulować cenę polis na podstawie informacji o aucie i kierowcy. Zobacz, dlaczego warto korzystać z kalkulatora OC.

Kalkulator ubezpieczenia OC to wygodne rozwiązanie

Urządzenie z dostępem do Internetu, dowód rejestracyjny, prawo jazdy, informacje o przebiegu pojazdu oraz ostatniej polisie komunikacyjnej - tylko tyle potrzebujesz, aby rozpocząć poszukiwanie polisy OC za pomocą internetowego kalkulatora. Możesz to zrobić w każdej chwili, nawet w nocy i z dowolnego miejsca. To duża wygoda zwłaszcza, jeśli termin zakupu polisy OC zbliża się nieubłaganie, a Ty pracujesz w godzinach otwarcia placówek ubezpieczeniowych lub po prostu mieszkasz daleko.

Oszczędzasz pieniądze

Różnice cenowe między poszczególnymi ofertami firm ubezpieczeniowych mogą być naprawdę spore. Dzięki kalkulatorowi składki OC możesz dotrzeć do oferty tańszej nawet o połowę od polisy, którą wybrałbyś bez dokonania takiego porównania! 

Czy wiesz, że wiele firm ubezpieczeniowych oferuje atrakcyjne zniżki, jeśli zdecydujesz się na zakup polisy przez Internet? To istotna informacja dla wszystkich, którzy szukają oszczędności. Towarzystwa ubezpieczeniowe często oferują także ciekawe promocje w ramach zakupów OC online. Porównując wiele ofert w kalkulatorze OC możesz wybrać nie tylko najtańszą, ale też najkorzystniejszą polisę.

Prosty formularz

Porównanie ofert polis OC jest naprawdę proste, możesz wykonać je samodzielnie. Wystarczy, że przepiszesz z odpowiednich dokumentów dane, uzupełniając przejrzysty formularz i przejdziesz dalej. System szybko przefiltruje dane i zaproponuje oferty. Po wybraniu jednej z nich, będziesz mógł sfinalizować transakcję.

Kalkulator OC w CUK

Czy wiesz, że korzystając z naszego kalkulatora online możesz porównać oferty OC niemal 30 firm ubezpieczeniowych? Samodzielne przeglądanie tylu propozycji byłoby bardzo pracochłonne. Mało tego, co roku powstają nowe firmy ubezpieczeniowe, do których ofert ciężko dotrzeć na własną rękę, a dzięki naszej porównywarce polis będzie to możliwe. 

Kalkulator OC w CUK wykona więc za Ciebie dużą pracę. Ty będziesz musiał tylko zdecydować, która oferta jest dla Ciebie najkorzystniejsza (więcej na temat wyboru OC przeczytasz tu: Ubezpieczenie OC). A gdy już zdecydujesz się na jakąś polisę, możesz ją… wygodnie kupić. I to online - nie wychodząc z domu!

Kalkulator OC a bezpieczeństwo podawania danych

Aby znaleźć najtańszą polisę OC, warto uzupełnić formularz kalkulatora prawdziwymi danymi. Jeśli wpiszesz fałszywe dane, przedstawione za pomocą narzędzia oferty mogą być niedokładne, a finalna składka może okazać się inna od prezentowanej. Poza tym, jeśli nie zdecydujesz się na podanie np. numeru rejestracyjnego pojazdu, nie zobaczysz ofert proponowanych przez niektóre firmy ubezpieczeniowe. Podanie prawidłowych danych jest niezmiernie ważne, aby nasz kalkulator dopasował oferty najkorzystniejsze dla Ciebie.

Nie musisz obawiać się, że Twoje dane zostaną niewłaściwie wykorzystane. Ponieważ bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, stosujemy specjalne zabezpieczenie (protokół SSL), dzięki którym wszystkie dane, które wpisujesz do formularza są chronione. 

Jeśli skorzystałeś z kalkulatora OC online, ale chciałbyś skonsultować jeszcze nurtujące Cię kwestie przed zakupem polisy, zapraszamy do kontaktu! Przedstawiciele CUK na infolinii oraz w placówkach zlokalizowanych w wielu rejonach Polski chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Oceń artykuł

0
(0)

Wpisz datę końca polisy

  • przypomnimy Ci o zbliżającym się końcu ochrony
  • przedstawimy najszerszy zakres polisy w najlepszej cenie na rynku