Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Jak sprawdzić ważność OC

18.01.2019

Przygotowujesz się do zakupu używanego samochodu lub motocykla, a jego obecny właściciel twierdzi, że zgubił druk polisy?

A może miałeś stłuczkę, a sprawca zdarzenia mówi, że nie ma przy sobie polisy?

Teraz możesz sprawdzić to samodzielnie w internecie!

Waro sprawdzić ważność oc auta zarówno przy kupnie, jak i sprzedaży samochodu

Chcesz sprawdzić czy pojazd posiada ważne ubezpieczenie OC?

Portal Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego (UFG) pozwala na bezpłatną i szybką weryfikację ważności OC. Na stronie sprawdzimy ważność polisy OC zarówno dla samochodów, jak i motocykli.

W przeszłości możliwość sprawdzania informacji w bazie polis komunikacyjnych UFG miały przede wszystkim towarzystwa ubezpieczeniowe oraz osoby poszkodowane w wypadkach. Kłopotliwa była też konieczność podania danych osobowych właściciela.

Od jakiegoś już czasu, aby zweryfikować czy dany pojazd objęty jest ochroną, wystarczy podać numer rejestracyjny lub numer VIN samochodu. Oprócz informacji na temat marki pojazdu oraz statusu polisy dowiemy się również, w którym towarzystwie umowa została zawarta.

Sprawdź też historię ubezpieczenia

Co ważne, możemy sprawdzić nie tylko, czy pojazd dzisiaj jest objęty polisą OC. W razie potrzeby możemy wybrać wcześniejszą datę i sprawdzić, czy w wybranym terminie pojazd miał ważne ubezpieczenie OC.
Ważność polisy OC sprawdzisztutaj.

Sprawdź ceny ubezpieczenia OC i AC na Twoje auto

Możesz także sprawdzić ceny ubezpieczenia OC i AC na Twoje auto, a polisę kupić online, w placówce CUK w swoim mieście lub przez telefon. Skorzystaj z naszej porównywarki OC i AC.

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o produkt lub współpracę Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.