Lista artykułów

Nowa reklama CUK Ubezpieczenia już na ekranach

20 marca wystartowała pierwsza kampania reklamowa CUK Ubezpieczenia z nową kreacją. To już druga odsłona spotu z łosiem, którym największa multiagnecja ubezpieczeniowa w Polsce zachęca klientów do porównywania cen ubezpieczeń.

czytaj więcej

Ubezpiecz dom lub mieszkanie, a czujnik dymu dostaniesz gratis

Wybierając marcowy Produkt Miesiąca LINK4 „DOM” możesz liczyć na kompleksową ochronę domu lub mieszkania. Dodatkowo otrzymasz za darmo wysokiej jakości czujnik dymu.

czytaj więcej

Mądry Polak po szkodzie, czyli dlaczego warto ubezpieczyć dom lub mieszkanie?

Ubezpieczenie mieszkaniowe kojarzy się najczęściej z zabezpieczeniem na wypadek naturalnych kataklizmów, takich jak powódź, czy wichura. Z tego powodu często wydaje nam się, że jeśli nasza nieruchomość nie znajduje się na terenie szczególnie narażonym na takie zdarzenia ubezpieczanie jej jest zbędne. Nic bardziej mylnego – ubezpieczenie mieszkaniowe przyda się także w przypadku drobnych szkód, takich jak przepięcia elektryczne, czy zalanie sąsiada. W ofertach ubezpieczycieli znajdziemy także między innymi assistance medyczny lub rowerowy, telefoniczną konsultację informatyczną, czy odzyskiwanie danych zapisanych na dysku komputera. Co jeszcze bardziej zaskakujące, istnieje nawet możliwość uzyskania zniżki na OC komunikacyjne wraz z ubezpieczeniem domu lub mieszkania.

czytaj więcej

Planujesz podróż w lutym? Ubezpieczenie sprzętu sportowego otrzymasz za 1 zł

Ubezpieczenie Hestia Podróże to produkt doskonały dla osób, które swój urlop spędzają za granicą. Szeroki wybór dodatków pozwala klientowi dopasować opcje ubezpieczenia do swoich oczekiwań.

czytaj więcej

Uwaga na fałszywe wiadomości

Jeśli otrzymaliście wiadomości e-mail z jednego z kont pocztowych cuk.pl z prośbą o płatność i podejrzanym załącznikiem – prosimy o zignorowanie ich. Jednocześnie informujemy, że wszystkie dane naszych klientów są w pełni bezpieczne, a przesłana wiadomość może być próbą zainfekowania sprzętu odbiorcy wiadomości.

czytaj więcej

Wysokość kar za brak OC w 2017 roku

Na polskich drogach nie brakuje samochodów bez ważnego ubezpieczenia OC – Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny szacuje, że spośród wszystkich pojazdów poruszających się po Polsce, nawet 0,5% może nie posiadać obowiązkowej polisy. Wbrew przekonaniu niektórych kierowców rezygnacja z wykupienia ubezpieczenia nie ma nic wspólnego z oszczędnością. Z początkiem roku 2017 wzrosła bowiem wysokość kar za brak ważnego OC – od 1 stycznia nieubezpieczeni kierowcy będą musieli zapłacić już 4000 zł.

czytaj więcej

Twoje OC może być tańsze! W nowym roku 10% zniżki na OC i AC

W ramach styczniowego Produktu Miesiąca CUK każdy z klientów może obniżyć swoje wydatki na ubezpieczenie komunikacyjne aż o 10%!

czytaj więcej

Godziny pracy placówek w okresie świąt

Uprzejmie informujemy, że w okresie świątecznym część naszych placówek będzie pracowała w innych godzinach lub pozostanie nieczynna.

czytaj więcej

Zmniejsz swoje grudniowe wydatki z Produktem Miesiąca CUK

W okresie euforii zakupów i balu sylwestrowego, czyli mnożących się wydatków, dajemy możliwość otrzymania na bardzo korzystnych warunkach nawet 3500 zł

czytaj więcej

Listopadowy Produkt Miesiąca z myślą o bezpieczeństwie rodziny

Warta dla Ciebie i Rodziny to ubezpieczenie grupowe o charakterze ochronnym i szerokim zakresie, obejmującym zdarzenia wypadkowe, chorobowe i rodzinne. Posiada 43 gotowe pakiety, których cena zaczyna się już od 33 zł miesięcznie.

czytaj więcej

Rozmiar strony:
select
Artykuły 1 do 10 z 199
Edytor HTML

zobacz także