Edytor HTML
Lista artykułów

Grudniowe zniżki 20% i 40% z Produktem Miesiąca CUK

Twój dom, mieszkanie, czy dom w budowie warto ubezpieczyć na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń. W grudniu dzięki Produktowi Miesiąca CUK Twoja nieruchomość może być ubezpieczona 20% taniej. Dodatkowo do każdej polisy Produktu Miesiąca CUK dołączymy voucher ze zniżką 40% na produkty Philips.

czytaj więcej

Zobacz jak oszczędzić 50% na ubezpieczeniu swojego mieszkania

Nie masz jeszcze ubezpieczenia mieszkania? Teraz możesz mieć je 50% taniej. Skorzystaj z naszej promocji Produktu Miesiąca CUK Ubezpieczenia i ubezpiecz to, co dla Ciebie najcenniejsze. Zniżkę otrzymuje każdy nowy klient w towarzystwie Warta oraz każdy, kto ubezpiecza swoją kolejną nieruchomość.

czytaj więcej

Ubezpieczenie domu i mieszkania z darmowym voucherem assistance

Chronimy rzeczy, które są dla nas cenne. Dom jest bezsprzecznie jedną z nich, dlatego powinniśmy zrobić wszystko aby był bezpieczny. Niespodziewane wichury, powodzie, czy włamanie lub próby wandalizmu to niektóre z niebezpieczeństw, którym możesz zapobiec z październikowym Produktem Miesiąca CUK

czytaj więcej

Ubezpieczenie szkolne dla Twojego dziecka

Nieskończona pomysłowość dzieci może przyczynić się nie tylko do zwiększania ich kreatywności, ale też do zagrożenia ich zdrowia. Warto zatem zadbać o ich bezpieczeństwo i chronić przed skutkami nieszczęśliwych zdarzeń.

czytaj więcej

Wakacje przed Tobą? Zobacz co przygotowaliśmy dla sierpniowych urlopowiczów

Ubezpieczenie Hestia Podróże to produkt doskonały dla osób, które swój urlop spędzają za granicą. Szeroki wybór dodatków pozwala klientowi dopasować opcje ubezpieczenia do swoich oczekiwań.

czytaj więcej

Dbamy o swoich Klientów, czyli CUK Ubezpieczenia laureatem ogólnopolskiego programu Firma Przyjazna Klientowi

Klienci CUK Ubezpieczenia są zadowoleni z kontaktu z naszą firmą, z naszego modelu sprzedaży oraz obsługi. Co więcej, znaleźliśmy się w ścisłej czołówce najlepszych firm – laureatów ogólnopolskiego programu Firma Przyjazna Klientowi. Wyniki badania na naszych Klientach są dużo powyżej średniej dla firm certyfikowanych w 2016 roku. Wiemy, że nie tylko cena przyciąga Klientów, ale także doradztwo i obsługa – przyjazna, kompetentna i szybka. Znalezienie się pośród laureatów FPK potwierdza, iż dbamy o tę kwestię skutecznie.

czytaj więcej

Nowy spot radiowy CUK Ubezpieczenia

Już od 17 lipca w radioodbiornikach usłyszeć można nowy spot radiowy CUK Ubezpieczenia. Nowa kampania CUK Ubezpieczenia będzie rozbrzmiewać w Radio Zet do 6 sierpnia. Głosu w reklamie użyczył znany polski lektor, Ksawery Jasieński.

czytaj więcej

Przed wakacyjnym urlopem skorzystaj z 40% zniżki na ubezpieczenie domu

Nikt nie lubi zostawiać swojego domu bez opieki na czas wakacyjnego wyjazdu. Właśnie dlatego w naszym lipcowym Produkcie Miesiąca można liczyć na zniżkę nawet do 40% na ubezpieczenie nieruchomości.

czytaj więcej

Wykorzystaj 35% zniżki na ubezpieczenie domu lub mieszkania

Czerwcowy Produkt Miesiąca CUK to świetna okazja aby zaoszczędzić 35% na ubezpieczeniu domu i mieszkania.

 

czytaj więcej

Odbierz majową zniżkę na OC - aż 10%!

W maju skorzystaj z 10% zniżki na samo OC lub na pakiet OC/AC. Ze zniżki mogą skorzystać osoby, które ubezpieczyły swój dom lub mieszkanie z Produktem Miesiąca CUK Ubezpieczenia – Proama Dom.

czytaj więcej

Rozmiar strony:
select
Artykuły 1 do 10 z 212
Edytor HTML

zobacz także