Lista artykułów

Uwaga na fałszywe wiadomości

Jeśli otrzymaliście wiadomości e-mail z jednego z kont pocztowych cuk.pl z prośbą o płatność i podejrzanym załącznikiem – prosimy o zignorowanie ich. Jednocześnie informujemy, że wszystkie dane naszych klientów są w pełni bezpieczne, a przesłana wiadomość może być próbą zainfekowania sprzętu odbiorcy wiadomości.

czytaj więcej

Twoje OC może być tańsze! W nowym roku 10% zniżki na OC i AC

W ramach styczniowego Produktu Miesiąca CUK każdy z klientów może obniżyć swoje wydatki na ubezpieczenie komunikacyjne aż o 10%!

czytaj więcej

Godziny pracy placówek w okresie świąt

Uprzejmie informujemy, że w okresie świątecznym część naszych placówek będzie pracowała w innych godzinach lub pozostanie nieczynna.

czytaj więcej

Zmniejsz swoje grudniowe wydatki z Produktem Miesiąca CUK

W okresie euforii zakupów i balu sylwestrowego, czyli mnożących się wydatków, dajemy możliwość otrzymania na bardzo korzystnych warunkach nawet 3500 zł

czytaj więcej

Listopadowy Produkt Miesiąca z myślą o bezpieczeństwie rodziny

Warta dla Ciebie i Rodziny to ubezpieczenie grupowe o charakterze ochronnym i szerokim zakresie, obejmującym zdarzenia wypadkowe, chorobowe i rodzinne. Posiada 43 gotowe pakiety, których cena zaczyna się już od 33 zł miesięcznie.

czytaj więcej

35% zniżki na ubezpieczenie domu lub mieszkania

W październiku dopasuj ochronę domu lub mieszkania do własnych potrzeb wybierając odpowiedni wariant ubezpieczenia: dla właściciela, pod cesję, dla najemcy, dla budujących nieruchomość.

czytaj więcej

15 lat rewolucji na rynku ubezpieczeń w Polsce

Bezpowrotnie minęły czasy, kiedy na rynku dominował jeden ubezpieczyciel, a sprzedaż odbywała się przez agentów wyłącznych. Zwiększająca się liczba ubezpieczycieli oraz rosnące potrzeby klientów w zakresie uzyskania obiektywnej porady, dały impuls do rozwoju multiagencji.  Dzięki nim klient ma dostęp do ofert wielu towarzystw w jednym miejscu i  może dokonać wyboru najkorzystniejszej dla siebie polisy. W 2016 roku mija 15 lat od powstania pierwszej placówki CUK Ubezpieczenia – największej multiagencji w Polsce.

czytaj więcej

Rodzice, macie wybór – cała prawda o ubezpieczeniach szkolnych

Wraz z początkiem września wraca temat bezpieczeństwa w polskich szkołach. Według danych Ministerstwa do największej liczby wypadków dochodzi w podstawówkach, drugą niechlubną pozycję zajmują gimnazja . Przed finansowymi konsekwencjami takich nieszczęśliwych zdarzeń mają uchronić ubezpieczenia szkolne. Choć ubezpieczenie NNW nie jest przymusem, to jednak zapewnienie bezpieczeństwa dziecku i ewentualne leczenie spoczywa na barkach rodziców. Jak wybrać najlepszą ofertę ubezpieczenia, która nie nadwyręży domowego budżetu i czy zawsze ubezpieczenie kupowane przez szkołę jest najlepszym rozwiązaniem?

czytaj więcej

Nowy rok szkolny to nowy Produkt Miesiąca w CUK

Przez cały wrzesień ubezpieczenie szkolne EDU Plus objęte jest 30% rabatem, aby chronić dzieci przez cały rok, całą dobę, na całym świecie.

czytaj więcej

Produkt Miesiąca CUK – przez 3 lata Twoje auto nie straci na wartości ani złotówki

W ramach akcji „Produkt Miesiąca” w sierpniu każdy z naszych klientów będzie mógł ubezpieczyć swoje auto od utraty wartości.

czytaj więcej

Rozmiar strony:
select
Artykuły 1 do 10 z 195
Edytor HTML

zobacz także