Lista artykułów

Odbierz majową zniżkę na OC - aż 10%!

W maju skorzystaj z 10% zniżki na samo OC lub na pakiet OC/AC. Ze zniżki mogą skorzystać osoby, które ubezpieczyły swój dom lub mieszkanie z Produktem Miesiąca CUK Ubezpieczenia – Proama Dom.

czytaj więcej

CUK Ubezpieczenia partnerem VeloToruń i patronem tytularnym CUK Kids Race!

7 maja (niedziela) w Toruniu na ulicy Bema odbędzie się wydarzenie sportowe dla zapalonych rowerzystów! VeloToruń 2017 to wyścig kolarski dla amatorów, w którym można ścigać się ramię w ramię z takimi kolarskimi nazwiskami jak Michał Kwiatkowski czy Michał Gołaś.

czytaj więcej

Skorzystaj z 50% zniżki na ubezpieczenie domu i mieszkania

Dom czy mieszkanie to nie tylko ściany, starannie wykończone wnętrze i zgromadzone przedmioty. Dom to ludzie, ich aktywność oraz troski. Dlatego ubezpieczenia mieszkaniowe WARTY to wielowymiarowa ochrona życia prywatnego.

czytaj więcej

Dowiedz się, co Polacy myślą o ubezpieczeniach

Jak podchodzi statystyczny Polak do kwestii ubezpieczeń? Odpowiedź znajdziecie w raporcie z ogólnopolskiego badania ankietowego "Polacy o ubezpieczeniach" zrealizowanego na zlecenie CUK Ubezpieczenia.

czytaj więcej

Nowa reklama CUK Ubezpieczenia już na ekranach

20 marca wystartowała pierwsza kampania reklamowa CUK Ubezpieczenia z nową kreacją. To już druga odsłona spotu z łosiem, którym największa multiagnecja ubezpieczeniowa w Polsce zachęca klientów do porównywania cen ubezpieczeń.

czytaj więcej

Ubezpiecz dom lub mieszkanie, a czujnik dymu dostaniesz gratis

Wybierając marcowy Produkt Miesiąca LINK4 „DOM” możesz liczyć na kompleksową ochronę domu lub mieszkania. Dodatkowo otrzymasz za darmo wysokiej jakości czujnik dymu.

czytaj więcej

Mądry Polak po szkodzie, czyli dlaczego warto ubezpieczyć dom lub mieszkanie?

Ubezpieczenie mieszkaniowe kojarzy się najczęściej z zabezpieczeniem na wypadek naturalnych kataklizmów, takich jak powódź, czy wichura. Z tego powodu często wydaje nam się, że jeśli nasza nieruchomość nie znajduje się na terenie szczególnie narażonym na takie zdarzenia ubezpieczanie jej jest zbędne. Nic bardziej mylnego – ubezpieczenie mieszkaniowe przyda się także w przypadku drobnych szkód, takich jak przepięcia elektryczne, czy zalanie sąsiada. W ofertach ubezpieczycieli znajdziemy także między innymi assistance medyczny lub rowerowy, telefoniczną konsultację informatyczną, czy odzyskiwanie danych zapisanych na dysku komputera. Co jeszcze bardziej zaskakujące, istnieje nawet możliwość uzyskania zniżki na OC komunikacyjne wraz z ubezpieczeniem domu lub mieszkania.

czytaj więcej

Planujesz podróż w lutym? Ubezpieczenie sprzętu sportowego otrzymasz za 1 zł

Ubezpieczenie Hestia Podróże to produkt doskonały dla osób, które swój urlop spędzają za granicą. Szeroki wybór dodatków pozwala klientowi dopasować opcje ubezpieczenia do swoich oczekiwań.

czytaj więcej

Uwaga na fałszywe wiadomości

Jeśli otrzymaliście wiadomości e-mail z jednego z kont pocztowych cuk.pl z prośbą o płatność i podejrzanym załącznikiem – prosimy o zignorowanie ich. Jednocześnie informujemy, że wszystkie dane naszych klientów są w pełni bezpieczne, a przesłana wiadomość może być próbą zainfekowania sprzętu odbiorcy wiadomości.

czytaj więcej

Wysokość kar za brak OC w 2017 roku

Na polskich drogach nie brakuje samochodów bez ważnego ubezpieczenia OC – Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny szacuje, że spośród wszystkich pojazdów poruszających się po Polsce, nawet 0,5% może nie posiadać obowiązkowej polisy. Wbrew przekonaniu niektórych kierowców rezygnacja z wykupienia ubezpieczenia nie ma nic wspólnego z oszczędnością. Z początkiem roku 2017 wzrosła bowiem wysokość kar za brak ważnego OC – od 1 stycznia nieubezpieczeni kierowcy będą musieli zapłacić już 4000 zł.

czytaj więcej

Rozmiar strony:
select
Artykuły 1 do 10 z 203
Edytor HTML

zobacz także