Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ NA ŻYCIE WARTA S.A.

TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ NA ŻYCIE WARTA S.A.

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie WARTA S.A. powstało w 1995 r. Posiada w swojej ofercie zarówno indywidualne, jak i grupowe ubezpieczenia na życie. Większość z nich łączy ochronę życia i zdrowia z gromadzeniem i pomnażaniem oszczędności. Posiadacze polis mają do wyboru wiele ubezpieczeniowych funduszy o zróżnicowanym profilu inwestycyjnym.

TUnŻ WARTA S.A. działa na obszarze całej Polski. Rozbudowana sieć dystrybucji umożliwia wszystkim klientom łatwy dostęp do placówek Towarzystwa. Atrakcyjne i innowacyjne ubezpieczenia są oferowane przez własną sieć agentów, pracowników banków i innych instytucji finansowych, multiagentów i brokerów. Ubezpieczenia Warty coraz częściej podnoszą atrakcyjność oferty innych firm np. operatorów telefonii komórkowej czy dystrybutorów sprzętu elektrotechnicznego.

Ciekawa i wszechstronna oferta TUnŻ WARTA, kierowana do instytucji i klientów indywidualnych zyskuje uznanie klientów i ekspertów. Dowodem tego są liczne nagrody przyznawane firmie.

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie "WARTA" S.A. w swojej działalności stosuje "Zasady etyki w działalności ubezpieczeniowej" Polskiej Izby Ubezpieczeń, których treść jest dostępna na stronie Polskiej Izby Ubezpieczeń.

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o ubezpieczenie Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.
keyboard_arrow_up