Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

MTU24.PL

Marka MTU24.PL należy do szerokiego grona spółek Grupy ERGO Hestia, dzięki czemu może korzystać z doświadczeń innych Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Z tego względu oferuje Klientom takie rozwiązania ubezpieczeniowe, które możliwie najlepiej sprostają ich potrzebom będąc jednocześnie dopasowane do oczekiwań.

Oczywiście dotyczy to zarówno ochrony, jaką zapewnia ubezpieczenie, jak i ich możliwości finansowych. MTU24.PL swoją działalność opiera na zrozumieniu aktualnych potrzeb Klientów żyjących w dzisiejszym, cyfrowym świecie.

Warte podkreślenia jest, że jako najbardziej innowacyjna instytucja finansowa w Polsce MTU24.PL zostało wyróżnione Nagrodą Gospodarczą Prezydenta RP, która jest nazywana "polskim ekonomicznym Noblem".

Wygodna forma kontaktu z Klientem

Nowoczesna platforma sprzedaży ubezpieczeń mtu24.pl daje możliwość zakupu polisy oraz stałego kontaktu z Klientem zarówno przez Internet, jak i telefon. Jest ona w pełni bezpieczna i potwierdzona Najwyższym Standardem Ochrony Grupy ERGO Hestia.

Tego typu rozwiązanie stanowi duże udogodnienie i zapewnia oszczędność czasu poprzez możliwość w pełni mobilnej komunikacji. Zgłoszenie szkody również odbywa się za pośrednictwem tego kanału.

keyboard_arrow_up