MTU24.PL

Marka MTU24.PL należy do spółek Grupy ERGO Hestia, dzięki czemu może korzystać z doświadczeń innych towarzystw.

Ubezpieczyciel MTU24.PL należy do szerokiego grona spółek Grupy ERGO Hestia, dzięki czemu może korzystać z doświadczeń innych Towarzystw Ubezpieczeniowych. MTU24 wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów i oferuje takie rozwiązania ubezpieczeniowe, które możliwie najlepiej sprostają ich potrzebom. Oczywiście dotyczy to zarówno ochrony, jaką zapewnia ubezpieczenie, jak i ich możliwości finansowych. 

Nagrody i certyfikaty

Wieloletnie doświadczenie na rynku oraz profesjonalizm sprawiło, że towarzystwo doczekało się wielu nagród. Jako najbardziej innowacyjna instytucja finansowa w Polsce, MTU24.PL zostało wyróżnione Nagrodą Gospodarczą Prezydenta RP, która jest nazywana "polskim ekonomicznym Noblem". W 2020 roku zaś MTU24 zyskało tytuł Jakość Obsługi 2020, co jest ostatecznym potwierdzeniem zadowolenia konsumentów. Nagroda Złoty Zderzak 2017 dotyczy natomiast eksperckiego poziomu, jeśli chodzi o likwidację szkód komunikacyjnych.

Wygodna forma kontaktu z klientem

Nowoczesna platforma sprzedaży ubezpieczeń MTU24.pl daje możliwość zakupu polisy oraz stałego kontaktu z Klientem zarówno przez Internet, jak i telefon. Jest ona w pełni bezpieczna i potwierdzona Najwyższym Standardem Ochrony Grupy ERGO Hestia.

Tego typu rozwiązanie stanowi duże udogodnienie i zapewnia oszczędność czasu poprzez możliwość w pełni mobilnej komunikacji. Zgłoszenie szkody również odbywa się za pośrednictwem tego kanału.
 

Sprawdź, jakie ubezpieczenia komunikacyjne możesz kupić za pośrednictwem agentów CUK: