Ubezpieczenie NNW w MTU24

Zabezpiecz się w razie nieszczęśliwego wypadku. Dlaczego warto kupić ubezpieczenie NNW w MTU24? Zobacz!

Chcesz zapewnić bezpieczeństwo sobie i osobom, które podróżują z Tobą autem? Postaw na ubezpieczenie NNW w MTU24, które chroni kierowców i pasażerów od następstw nieszczęśliwych wypadków. Co to oznacza? Gdy Ty lub osoba, która znajdowała się z Tobą w aucie, doznacie trwałego uszczerbku na zdrowiu, otrzymacie świadczenie od towarzystwa. Dlaczego warto kupić ubezpieczenie NNW w MTU24? Sprawdźmy!

Polisa NNW w MTU24 - korzyści

Po pierwsze, ubezpieczenie jest elastyczne. Możesz wybrać spośród dwóch sum ubezpieczenia - 15 000 zł lub 25 000. Wiąże się to oczywiście z inną kwotą składki. Co ważne, suma ubezpieczenia dotyczy każdego z poszkodowanych z osobna. Przykładowo, gdy wybierzesz podstawową opcję, każdy pasażer oraz kierowca ubezpieczony będzie na kwotę 15 000 zł.

Po drugie, polisa NNW w MTU24 jest korzystna ze względu na zakres terytorialny. Chroni bowiem od zdarzeń, które mają miejsce zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jakie to zdarzenia? Wszelkie mające związek z użytkowaniem auta. Każdy pasażer czy kierowca, który ucierpi w wyniku wypadku samochodowego dostanie ubezpieczenie. Co ciekawe ochrona obowiązuje również podczas otwierania, wysiadania czy wsiadania do samochodu, a także innych czynności, takich jak tankowanie, naprawa auta czy wymiana opon. Jeśli wtedy doznasz uszczerbku na zdrowiu, towarzystwo wypłaci odszkodowanie w ramach polisy NNW. 

Zapytaj o ubezpieczenie NNW w CUK

Jeśli interesuje Cię ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków w MTU24, zapraszamy do placówek multiagencji CUK lub do kontaktu z naszymi agentami za pośrednictwem infolinii!