Ubezpieczenie AC w MTU24

W MTU24 możesz zdecydować się na pakiet AC pełny lub AC mini. Sprawdź szczegóły tej oferty, dzięki której zabezpieczysz swój samochód.

W MTU24 możesz zdecydować się na pakiet AC pełny lub AC mini. W obu przypadkach można ubezpieczyć pojazd o maksymalnej wartości 150 000 zł. Ustalana jest ona na podstawie programu Eurotax.

AC mini a AC pełne - czym się różnią?

Autocasco jest ochroną na wypadek kradzieży auta czy szkód komunikacyjnych (stłuczki, pożaru czy zniszczenia w wyniku aktu wandalizmu). Pełna polisa AC w MTU24, oprócz szkody całkowitej, chroni również na wypadek szkody częściowej. AC mini zapewnia natomiast świadczenie tylko w wypadku szkody całkowitej, która ma miejsce, gdy koszt naprawy przekracza 70% wartości samochodu. W ramach AC mini, w przeciwieństwie do pełnego autocasco, niemożliwa jest likwidacja szkody częściowej. AC mini to opcja dla tych klientów, którzy biorąc na siebie odpowiedzialność za szkodę częściową, wybierają tańszą składkę w porównaniu z pełnym ubezpieczeniem AC. 

Jakie są zalety ubezpieczenia autocasco w MTU24?

Chcesz, aby Twoje auto było chronione na wypadek kradzieży czy uszkodzenia? MTU24 zapewnia poczucie bezpieczeństwa dzięki polisie AC. Towarzystwo oferuje atrakcyjną cenę ubezpieczenia, a także zniżki za bezszkodowość. Gdy nastąpi szkoda, jej likwidacja przebiegnie sprawnie (do wyboru kilka wariantów naprawy pojazdu) i bez konieczności dopełniania zbędnych formalności. 
 

Ubezpieczenie AC w MTU - pytaj w CUK

Masz pytania odnośnie do polisy w tym towarzystwie? Zapraszamy do agentów CUK! Zadzwoń na infolinię lub wybierz się do najbliższej placówki.