Ubezpieczenie assistance w MTU24

Jeśli chcesz zapewnić sobie komfort i bezpieczeństwo podczas każdej trasy, sprawdź szczegóły oferty ubezpieczenia assistance w MTU24.

Często podróżujesz i wiesz, że nagłe awarie auta czy wypadki zdarzają się w najmniej spodziewanym momencie? Pomoc w takich sytuacjach jest wielokrotnie nieoceniona! Ubezpiecz auto w MTU24 i kup assistance, które obejmuje pomoc właśnie na wypadek takich sytuacji. Dlaczego warto postawić na tę polisę assistance w MTU24? Poznaj szczegóły!

Assistance - pomoc w razie awarii czy uszkodzenia

W MTU24 możesz wybrać spośród dwóch wariantów ubezpieczenia assistance. Podstawowe ubezpieczenia zapewnia m.in. naprawę auta na miejscu zdarzenia (na terenie Polski), holowanie do 150 km, dowóz paliwa, organizację kontynuacji podróży do 50 km. W ramach tego pakietu możesz skorzystać również z pomocy konsultantów na infolinii. 

Kupując rozszerzone assistance, masz pewność natomiast, że pomoc związana z szkodą zostanie Ci udzielona również, gdy losowa sytuacja spotka Cię nie tylko na terenie naszego kraju, ale i państw Europy. Oprócz opcji obwiązujących w podstawowej wersji, ten pakiet zapewnia m.in. holowanie pojazdu do 500 km, pojazd zastępczy, transport przyczepy, w razie potrzeby organizację złomowania auta, opłatę postoju na parkingu strzeżonym, zakwaterowanie w hotelu czy zapewnienie zmiennika kierowcy. 

W obu wariantach pomoc udzielona zostanie o każdej porze dnia i nocy. Co ważne, ubezpieczenie assistance w MTU24 możesz kupić niezależnie od wieku Twojego samochodu czy innego pojazdu. 
 

Zapytaj agentów CUK o assistance w MTU24

Masz więcej pytań na temat tego ubezpieczenia? Zgłoś się do placówki CUK lub zadzwoń na infolinię - chętnie odpowiemy na każde pytanie i sprawnie przeprowadzimy Cię przez proces podpisywania umowy!