Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

2019-09-11

Ubezpieczenie OC online - dlaczego opłaca się tak kupować?

Przekonaj się, dlaczego warto skorzystać z kalkulatora ubezpieczeń!

Masz samochód? Musisz mieć również ubezpieczenie OC. Dobra wiadomość jest taka, że możesz spełnić ten obowiązek, nie ruszając się z domu. Przekonaj się, dlaczego warto kupić OC online!

W kalkulatorze ubezpieczeń samochodowych CUK Ubezpieczenia kupisz polisę online w kilka minut. Sprawdź, jak wybrać OC!

Twoja wygoda przede wszystkim

Jako właściciel samochodu masz sporo obowiązków – regularne przeglądy, kontrola oleju czy wizyty na myjni. Wszystko to pochłania Twój czas, który mógłbyś poświecić na swoje hobby czy spotkanie z przyjaciółmi. Aby kupić OC wystarczy tylko kilka minut raz w roku! A to wszystko za sprawą kalkulatora OC online.

Widzisz wszystkie dostępne możliwości

Kalkulator OC służy porównaniu ubezpieczeń samochodowych w różnych towarzystwach. Wystarczą podstawowe dane kierowcy i samochodu, aby poznać cenę składki we współpracujących z nami towarzystwach ubezpieczeniowych. Wyniki kalkulacji wyświetlają się na Twoim ekranie w formie czytelnego rankingu, dzięki czemu masz przed sobą wszystkie dostępne oferty i wiesz dokładnie, co ma Ci do zaoferowania każdy z ubezpieczycieli. Warto wiedzieć, że możesz dowolnie dobrać interesujące Cię ubezpieczenia samochodu. Razem z OC kupisz AC, NNW lub Assistance.

OC online kupisz o dowolnej porze

Jako kierowca powinieneś kupić OC pojazdu mechanicznego najpóźniej w dniu rejestracji. Zaskoczyła Cię kolejka w urzędzie? Nie zdążyłeś dotrzeć do naszej placówki przed zamknięciem? Odetchnij z ulgą! Porównywarka OC działa całą dobę, a Ty możesz kupić polisę dokładnie wtedy, kiedy Ci pasuje.

Panujesz nad polisami

Nie lubisz składować w domu stert dokumentów? Kupując polisę OC online, nie musisz gromadzić kolejnych papierowych wydruków. Twoją polisę prześlemy na adres mailowy w wersji elektronicznej. A jeśli chcesz mieć jeszcze lepszą kontrolę nad ubezpieczeniami, załóż konto w naszej Strefie Klienta i łatwo zarządzaj wszystkimi polisami bez wychodzenia z domu. Wszystkie polisy w Twoim smartfonie? Idealnym rozwiązaniem będzie aplikacja mobilna CUK Ubezpieczenia!

Jak kupić OC online?

Przygotuj prawo jazdy i dowód rejestracyjny pojazdu. Oba dokumenty będą Ci potrzebne, aby uzupełnić dane w porównywarce. Na ekranie smartfonu lub komputera uruchom nasz kalkulator. Gdy wypełnisz obowiązkowe pola, od razu otrzymujesz pełne zestawienie ofert. Widzisz ceny proponowanych polis, możesz spersonalizować polisę AC i wybrać darmowe dodatki np. ubezpieczenie opon i bezpośrednią likwidację szkody. Kliknij w najciekawszą ofertę, a przekierujemy Cię do zakupu polisy.

Nasz kalkulator OC i AC jest bardzo prosty i intuicyjny, jeśli jednak będziesz chciał o coś zapytać, pamiętaj, że zawsze możesz zadzwonić na infolinię i zadać pytanie naszemu doradcy.

Czy OC kupię tylko online?

Nie, w CUK Ubezpieczenia znajdziemy dla Ciebie polisę nie tylko za pomocą kalkulatora. Możesz zadzwonić na infolinię lub przyjść do jednej z kilkuset placówek CUK Ubezpieczenia.

Oceń artykuł

0
(0)