2019-11-20

Strefa Klienta i aplikacja mobilna CUK – czy warto korzystać?

Poznaj nowe sposoby zarządzania Twoimi polisami.

Strefa Klienta i aplikacja mobilna CUK – czy warto korzystać?

Ubezpieczenie mieszkania, OC, polisa podróżna… Różne sfery naszego życia wymagają ochrony ubezpieczeniowej, a każda kolejna polisa to dodatkowe dokumenty i terminy, o których trzeba pamiętać. Czy można łatwo zapanować nad ubezpieczeniami? Skorzystaj z nowoczesnych narzędzi i przekonaj się, jakie to proste.

Strefa Klienta – jak to działa?

Nasza Strefa Klienta jest serwisem przeznaczonym dla wszystkich, którzy chcą mieć kontrolę nad swoimi ubezpieczeniami. W przejrzystym zestawieniu widzisz wszystkie polisy, które kupiłeś w CUK. Nie musisz szukać papierowych umów, aby zgłosić szkodę czy odnowić wygasające ubezpieczenie. Bardzo praktyczna jest opcja zakupu nowych polis bezpośrednio ze Strefy Klienta. Nasz kalkulator online porówna dla Ciebie oferty, wybierzesz najkorzystniejszą i po zakupie od razu zobaczysz ją wśród reszty Twoich polis.

Czy warto korzystać ze Strefy Klienta?

Strefa Klienta daje duże możliwości zarządzania własnymi polisami. Wszystkie informacje o ubezpieczeniach są przechowywane w jednym miejscu i zabezpieczone hasłem. Zapomnij o składowaniu papierowych polis i odzyskaj kontrolę nad zawartymi umowami.

ZAMÓW ROZMOWĘ
Z DORADCĄ

Jak założyć konto w Strefie Klienta?

Przejdź do naszej Strefy Klienta i wpisz adres e-mail, który podałeś przy zakupie polisy w CUK Ubezpieczenia. Możesz także zalogować się za pomocą konta Google lub Facebooka, jeśli używasz w nich e-maila podanego w CUK. Ustaw hasło, które posłuży Ci do zalogowania. Nie kupiłeś jeszcze polisy w CUK? Nie szkodzi, możesz w pełni skorzystać z naszej Strefy Klienta. Użyj po prostu swojego adresu mailowego lub zaloguj się za pośrednictwem Twojego konta z profilu społecznościowego. To ważne! Założenie konta w naszej Strefie Klienta wymaga podania numeru PESEL. Ta informacja jest niezbędna, aby swobodnie kupować polisy.

Polisa zawsze przy Tobie – do czego przydaje się aplikacja CUK Ubezpieczenia?

Wolisz mieć wszystkie polisy w Twoim smartfonie? Nic prostszego – pobierz naszą aplikację. Dzięki niej zapewniamy stały dostęp do dokumentów polisowych gdziekolwiek jesteś. Wystarczy, że masz przy sobie smartfon. Wygodne, prawda? Co więcej, aplikacja na bieżąco monitoruje wszystkie Twoje umowy i zawsze przypomni Ci o zbliżającym się końcu ochrony. Będziesz miał czas, aby przemyśleć decyzję o odnowieniu polisy lub zakupie nowej. Czuwamy nie tylko nad ubezpieczeniami kupionymi w CUK – do aplikacji możesz wprowadzić dane wszystkich Twoich polis.
Dużą zaletą jest ułatwiony kontakt z doradcą ubezpieczeniowym i towarzystwem. Assistance wezwiesz jednym kliknięciem w aplikacji. To samo dotyczy zgłoszenia szkody czy konsultacji z naszym specjalistą od ubezpieczeń.

Jak zacząć korzystać z aplikacji CUK Ubezpieczenia?

Pobrałeś już aplikację? To świetnie. Po uruchomieniu wybierz opcję „zaloguj” lub „zarejestruj się”. Zaloguj się, jeśli korzystasz już ze Strefy Klienta. Rejestracja będzie wymagana, gdy nie posiadasz jeszcze konta w naszym serwisie. Po weryfikacji adresu e-mail możesz zalogować się po raz pierwszy, a mobilny świat ubezpieczeń stanie przed Tobą otworem.

Pobierz aplikację i wejdź do Strefy Klienta

Aplikację CUK Ubezpieczenia pobierzesz ze Sklepu Play lub z AppStore. Pobranie i korzystanie z aplikacji jest darmowe. Zapłacisz tylko za polisy, które kupisz.
Odwiedź także naszą Strefę Klienta i już teraz miej wszystkie ubezpieczenia pod kontrolą.

Oceń artykuł

5.00
(2)

Wpisz datę końca polisy

  • przypomnimy Ci o zbliżającym się końcu ochrony
  • przedstawimy najszerszy zakres polisy w najlepszej cenie na rynku