Ubezpieczenia - Gdynia, Legionów 115c lokal 9 - CUK

5
(17)

Adres

Legionów 115c lokal 9
81-472 Gdynia

W dniach 05-08.07.2024 r. placówka będzie nieczynna.

Poniedziałek - Piątek 09:00-17:00
Sobota 09:00-13:00

WYZNACZ TRASĘ

Znajdź najtańsze
ubezpieczenie dla siebie

Znajdź najtańsze
ubezpieczenie dla siebie

 • 1
  Porównaj 40 Towarzystw
  w jednym miejscu
 • 2
  Odbierz pełne wsparcie i pomoc
  w zaufanej placówce
 • 3
  Kup polisę bez wychodzenia
  z domu!
Od 6 lat korzystam z doświadczenia Pani Doroty Jeka przy zawieraniu umów ubezpieczeniowych mojego samochodu. Dzisiaj zawarłem umowę na moje nowe auto i niewyobrażań sobie zawierać takiej ważnej umowy za pośrednictwem kogoś innego. Fachowo, kompetentnie i z kulturą!!! Nie tylko zawieram umowy ubezpieczeniowe pojazdów ale także w innych sytuacjach korzystam z wiedzy i doświadczenia Pani Doroty i zawsze było to dla mnie miłe doświadczenie. Bardzo się cieszę że Państwo Dorota i Łukasz Jeka przyjmują w nowej lokalizacji w której nie ma problemu z zaparkowaniem.

Krzysztof Gabański

W końcu! Najlepsi z najlepszych! Kilka lat temu Pan Łukasz zadzwonił w sprawie ubezpieczenia i zaoferował najlepsze warunki rozpoczynając naszą współpracę! Idealnie ,że są ponownie na rynku , bo strata takich fachowców byłaby znacząco odczuwalna. Polecam z całego serca

Karolina Reszczyńska

Pani Dorota i Pan Łukasz to fachowcy jakich mało. Świetny kontakt i profesjonalna obsługa. Korzystając z ich usług czuje się, że zależy im na jak najlepszym rozwiązaniu dla klienta, przy czym zawsze takie znajdują. Gorąco polecam!!!

Rafał Benkowski

Pan Łukasz Jeka i Pani Dorota Jeka to specjaliści z którymi współpracuję od lat. Najlepsze oferty i terminowość, elastyczne podejście do klienta. Wcześniej Pan Łukasz pracował na Starowiejskiej więc można go spotkać pod nowym adresem. Sam lokal bardzo elegancki. Zdecydowanie polecam bo są najlepsi.

Oli Sad

Super placówka! W koncu tak profejonalne miejsce na mapie trojmiasta. Najlepszy CUK w Gdyni! Pani Dorota i Pan Łukasz to bardzo profesjonalni agenci, zawsze wychodzę od nich zadowolona! Serdecznie wszystkim polecam, a Pani Dorocie jeszcze raz dziękuję za pomoc i sprawne załatwienie sprawy!

Adrianna Sakowicz

Skontaktuj się z placówką

Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na Twoje wszystkie pytania. Otrzymasz pełne wsparcie SUPERSPECJALISTY

Doradcy w placówkach CUK działają z zachowaniem wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa
i ochrony przed COVID-19.

Polisę kupisz bezpośrednio u doradcy w placówce lub zdalnie przez telefon. Zapraszamy!

Jesteś mieszkańcem dzielnicy Kamienna Góra w Gdyni? W takim razie, gdy będziesz szukał biura ubezpieczeniowego, wstąp do placówki CUK przy ul. Legionów 115c. Co dla Ciebie mamy?

Biuro CUK w Gdyni – oddział multiagencji z 20-letnim doświadczeniem

Firma CUK jest na rynku ubezpieczeniowym już od 20 lat. Przez ten czas zadbała o rozbudowanie portfolio i tylko sprawdzone towarzystwa. Jako oddział takiej multiagencji korzystamy z jej „know – how”, a nasi klienci mogą wybierać spośród 40 ofert. Przychodząc do naszego biura, możesz porozmawiać z doświadczonymi agentami, którzy nieustannie aktualizują i poszerzają wiedzę. Poza tym dysponują atrakcyjnymi rabatami, a na co dzień korzystają z nowoczesnych narzędzi, które usprawniają im pracę. Dzięki temu nie spędzisz w naszej placówce cennych godzin, a zakup polisy będzie prostszy, niż myślisz. Przyjdź, porównaj ubezpieczenia i nie przepłacaj za polisy!

Jakie ubezpieczenia znajdziesz w naszej placówce?

Zastanawiasz się, czy znajdziesz u nas ubezpieczenie, którego szukasz? Oto najważniejsze grupy ubezpieczeń, które dostępne są w biurze CUK w Gdyni przy ul. Legionów 115 c:

●       ubezpieczenie samochodu, czyli OC komunikacyjne oraz dobrowolne ubezpieczenia w postaci np. autocasco, NNW kierowcy i pasażerów, assistance czy ubezpieczenia szyb;

●       ubezpieczenie na życie i zdrowie, czyli klasyczne „życiówki”, które mogą być wzbogacone o szereg dodatków np. ubezpieczenie podtrzymania przychodu czy trwałej niezdolności do pracy, a także ubezpieczenia zdrowotne, pod czym kryje się dostęp do prywatnych placówek medycznych;

●       ubezpieczenie nieruchomości, czyli ubezpieczenie domu/mieszkania, a także ubezpieczenie domu w budowie czy domku letniskowego;

●       ubezpieczenie turystyczne, czyli podstawowe ubezpieczenie kosztów leczenia w podróży, wzbogacone o szereg dodatków np. OC w życiu prywatnym;

●       ubezpieczenie firmowe, czyli ochrona dla przedsiębiorcy; może to być np. OC zawodu, ubezpieczenie floty czy cargo,

●       ubezpieczenie rolnicze, obejmujące m.in. obowiązkowe ubezpieczenie OC rolnika czy budynków rolnych, a także dodatkowe ubezpieczenie maszyn rolniczych.

To tylko niektóre rodzaje ubezpieczeń, dostępnych w naszym biurze. Przyjdź do placówki i zapytaj naszych agentów o szczegóły.

Ubezpieczenia dostępne tylko dla klientów CUK

Warto też wspomnieć o jeszcze jednej grupie ubezpieczeń, które kupisz w naszym biurze. To specjalne oferty, przygotowane w centrali z myślą o klientach CUK. Oferty starannie skonstruowane zostały wraz z czołowymi towarzystwami na rynku. W placówce CUK w Gdyni zawrzesz umowę w ramach takich polis:

●       Bezpieczni w drodze, to ciekawa oferta, przeznaczona dla kierowców, pasażerów, a także pieszych, którzy znajdują się „w drodze”. Zapewnia świadczenie finansowe po wypadkach komunikacyjnych;

●       CUK Assistance, czyli polisa przygotowana z myślą o kierowcach, którzy szukają pewnej pomocy na drodze;

●       NNW szkolne od InterRisk, to rozbudowane warianty ochrony dla dzieci;

●       CUK dla Kredytobiorców, czyli propozycja dla osób z zobowiązaniami finansowymi, którzy chcą zabezpieczyć się w razie sytuacji, gdy niemożliwe będzie np. spłacenie raty kredytu.

Odwiedź placówkę CUK w Gdyni i dowiedz się więcej o ubezpieczeniach dodatkowych.

Twoje ubezpieczenie w SUPERcenie

Chcesz ubezpieczyć swój dom lub samochód? A może wybierasz się w podróż?
Przyjazny Świat Ubezpieczeń istnieje naprawdę. Sprawdź, ile Ty możesz zaoszczędzić!

samochód

Ubezpieczenie
samochodu

Sprawdź korzystne oferty ubezpieczeń OC, AC, NNW i assistance.

SPRAWDŹ CENĘ
dom

Ubezpieczenie
nieruchomości

Nie przepłacaj za ubezpieczenie domu lub mieszkania.

SPRAWDŹ CENĘ
rower

Ubezpieczenie
roweru

Ubezpiecz rower i siebie — ciesz się bezpieczną jazdą.

SPRAWDŹ CENĘ
serce

Ubezpieczenie
życia i zdrowia

Ubezpiecz siebie i bliskich oraz chroń to, co najważniejsze.

Czytaj więcej
samolot

Ubezpieczenie
turystyczne

Chroń zdrowie i cenne przedmioty podczas podróży.

WIĘCEJ
motocykl

Ubezpieczenie
motocyklowe

Sprawdź oferty OC, AC, NNW, assistance dla jednośladów.

SPRAWDŹ CENĘ
nnw dziecka

Ubezpieczenie
NNW dziecka

Pełna ochrona Twojego dziecka 24 godziny na dobę.

SPRAWDŹ CENĘ
teczka

Ubezpieczenie
firmowe

Sprawdź ubezpieczenia dające spokój w prowadzeniu biznesu.

Czytaj więcej
rolnictwo

Ubezpieczenie
rolnicze

Jako rolnik dobrze wiesz, jak nieprzewidywalna jest to branża.

Czytaj więcej