Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

CONCORDIA POLSKA S.A.

12.04.2018
CONCORDIA POLSKA S.A.

Towarzystwo jest obecne na polskim rynku od 1997 roku. W tym czasie udało jej się zdobyć zaufanie wielu klientów i partnerów. Ubezpieczyciel rozwinął sieć sprzedaży, nawiązał współpracę z ponad 450 bankami. Firma posiada obecnie 12 oddziałów, prawie 40 przedstawicielstw i agencji generalnych.

Cechą wyróżniającą Concordię na rynku jest solidna likwidacja szkód oraz produkty ubezpieczeniowe dostosowane do potrzeb klientów. Firma tworzy przyjazne i unikalne na tle rynku oferty dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców i rolników – mieszkańców miast oraz średnich i małych miejscowości.

Ubezpieczyciel jest również laureatem wielu konkursów oraz posiadaczem certyfikatów potwierdzających wysoką jakość produktów i usług, m.in. certyfikatu jakości „Najlepsze w Polsce” w Konsumenckim Konkursie Jakości za pakiet ubezpieczeń dla rolnictwa „Concordia Agro”. W 2010 roku Concordia zajęła IV miejsce w rankingu firm ubezpieczeniowych Gazety Bankowej, zaś rok później zdobyła nagrodę w konkursie Najwyższa Jakość QI dla ubezpieczenia „Życie Plus” premiującego profilaktykę zdrowotną.

Concordia Ubezpieczenia tworzą Concordia Polska TUW specjalizujące się w ubezpieczeniach majątkowych oraz Wielkopolskie Towarzystwo Ubezpieczeń Życiowych i Rentowych Concordia Capital SA. WTUŻiR Concordia Capital SA jest towarzystwem oferującym ubezpieczenia na życie.

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o produkt lub współpracę Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.