Edytor HTML
Edytor HTML

Jazda rowerem po polskich drogach wiąże się ze sporym niebezpieczeństwem. Ścieżek rowerowych przybywa, ale nie ma ich na tyle dużo, żeby można było uniknąć jazdy po jezdniach, na których rowerzyści są szczególnie narażeni na niebezpieczeństwo. Kolizja roweru z samochodem może skończyć się tragicznie dla rowerzysty, obrażenia, które w jej skutek powstają są często bardzo poważne. Nie czekaj, ubezpiecz siebie i swój rower!

Oferujemy elastyczne ubezpieczenie „Bezpieczny rowerzysta”. Ubezpieczenie jest dostępne w wariancie rocznym i krótkoterminowym (min. 3 miesiące). Obejmuje zarówno rowerzystę, jak i sam rower. W pakiecie są dostępne OC, NNW dla rowerzysty oraz casco na rower. Do dyspozycji są trzy warianty ubezpieczenia roweru i rowerzysty:

  • OC (z sumą ubezpieczenia od 20 000 zł do 100 000 zł)
  • OC + NNW (z sumą ubezpieczenia od 20 000 zł do 50 000 zł) – lub samo NNW
  • OC + NNW + Casco (z sumą ubezpieczenia do 15 000 zł)

Zakres ubezpieczenia "Bezpieczny Rowerzysta"

  • zapewnienie ochrony od nieszczęśliwych wypadków dla rowerzysty i jego dzieci w wieku poniżej 10 lat podczas użytkowania roweru (NNW)
  • naprawienie szkód dokonanych przez rowerzystę (OC) - również tych powstałych w wyniku czynu zabronionego i rażącego zaniedbania
  • uszkodzenie, zniszczenie i utrata roweru (Casco)

 

Dopasuj zakres Casco do swoich potrzeb. Proponujemy Ci dwa warianty:

  • Casco wariant podstawowy – obejmuje uszkodzenie i zniszczenie jednośladu w skutek wypadku oraz rabunek roweru
  • Casco wariant rozszerzony – obejmuje wszystkie założenia wariantu podstawowego a dodatkowo uwzględnia kradzież roweru z miejsca pozostawienia (np. przy sklepie, szkole etc.) w godzinach od 6.00-22.00 i z miejsca przechowywania od 22.00 do 6.00 (np. piwnica, schowek zabezpieczony kłódką)

Chcesz ubezpieczyć rower? Zadzwoń do doradcy lub przyjdź do najbliższej placówki CUK i poznaj szczegóły!

Edytor HTML

"150 cm dla rowerzysty" to kampania edukacyjna, której celem jest poprawienie bezpieczeństwa wśród rowerzystów na polskich drogach. W ramach kampanii rozdawane są naklejki, które mają uświadomić kierowcom, jak ważne jest zachowanie bezpiecznej odległości (minimum 150 cm) podczas wyprzedzania rowerzystów.

W placówkach CUK Ubezpieczenia w całej Polsce można odbierać żółte naklejki z przesłaniem kampanii. Aby przyłączyć się do akcji wystarczy przyjść do placówki i poprosić doradcę CUK o naklejkę „150 cm dla rowerzysty”. Naklejki są całkowicie darmowe. Należy je umieszczać w widocznym miejscu na swoim samochodzie.

Sprawdź adresy placówek, w których możesz odbierać naklejki >>

CUK wspiera 150 cm dla rowerzysty

Zachęcamy do przyłączenia się do kampanii i odbierania naklejek w naszych placówkach!

Formularz kontaktowy

Jeżeli chcą Państwo skontaktować się z nami prosimy o przesłanie zapytania z wykorzystaniem formularza zamieszczonego poniżej.

 

zobacz także