2023-02-01

Wymień punkty PAYBACK w CUK! Nawet do 200 zł mniej za polisę

Czy wiesz, że tylko w CUK Ubezpieczenia możesz zapłacić za dowolną polisę zebranymi punktami PAYBACK? Niektóre z nich mogą wygasnąć do 28 lutego br. Nie zwlekaj, przyjdź do CUK i wymień je na ubezpieczenie.

Wymień punkty PAYBACK w CUK! Nawet do 200 zł mniej za polisę

Obniż koszt polisy punktami PAYBACK nawet do 200 zł

Twoje punkty PAYBACK mają swój termin ważności. Są to 3 lata. W PAYBACK trwa wygaszanie punktów, ostateczny termin na ich wykorzystanie upływa 28 lutego 2023. Swoje punkty możesz wymienić na nagrody rzeczowe w sklepie PAYBACK, karty podarunkowe, możesz przekazać punkty na organizacje charytatywne. Możesz również obniżyć punktami koszt swojej polisy w CUK i zebrać dodatkowe punkty. Przyjdź do nas, doradzimy Ci najlepszą ochronę, sprawdzimy saldo Twoich punktów i wyliczymy jaką zniżkę otrzymasz.

Zyskaj dodatkowe +300 punktów PAYBACK

Aktywuj kupon CUK zanim kupisz ubezpieczenie. Do 28 lutego możesz zyskać +300 punktów za wymianę minimum 3 000 punktów na dowolną polisę w CUK. To się Tobie opłaci, dzięki korzystaniu z kuponów zbierzesz więcej punktów, które będziesz mógł wymienić na zniżkę na kolejną polisę. Kupony CUK znajdziesz na PAYBACK.pl lub w aplikacji PAYBACK.

Zbieraj i wymieniaj punkty PAYBACK w CUK przez cały rok

Punkty PAYBACK możesz zbierać robiąc zakupy w wielu sklepach stacjonarnych i internetowych. Listę wszystkich partnerów PAYBACK znajdziesz na PAYBACK.pl lub w aplikacji. Każda wydana złotówka na zakupy to kolejne środki na koncie. W CUK Ubezpieczenia za każde wydane 3 zł otrzymujesz 1 punkt.

Nie u wszystkich partnerów PAYBACK wymienisz zebrane punkty na zniżkę na swoje zakupy. W CUK Ubezpieczenia jest to możliwe przez cały rok i przy zakupie każdej polisy. Możesz obniżyć koszt swojego ubezpieczenia

W CUK zyskujesz jeszcze więcej!

Mamy dla Ciebie Moc Rabatów i co kwartał nowe oferty ze zniżkami i bonusami na ubezpieczenie. Moc Rabatów łączy się z promocjami PAYBACK, co oznacza, że kupisz u nas ubezpieczenie w najlepszej cenie.

Gdzie kupić dowolną polisę, aby korzystać z PAYBACK i Mocy Rabatów:

Wybierz najwygodniejszy dla siebie sposób:

Oceń artykuł

0
(0)

Wpisz datę końca polisy

  • przypomnimy Ci o zbliżającym się końcu ochrony
  • przedstawimy najszerszy zakres polisy w najlepszej cenie na rynku