2020-02-05

W trosce o mamę i dziecko – polisa od Link4

Specjalna polisa dla przyszłych mam, która gwarantuje bezpieczeństwo.

W trosce o mamę i dziecko – polisa od Link4

Jeśli jesteś lub wkrótce zostaniesz mamą wiesz, że ta rola, oprócz wielu pozytywnych emocji, niesie za sobą również stres. Co stanie się z moim dzieckiem, gdy trafię do szpitala? Jak poradzimy sobie w razie nagłego wypadku? Nie musisz zadawać sobie w kółko tych pytań. Pozbądź się stresu, kupując ubezpieczenie dla mamy oraz dziecka i ciesz się w pełni urokami macierzyństwa! W CUK mamy dla Ciebie ofertę Link4 Mama i Link4 Dziecko. Przeczytaj, w jakich sytuacjach taka polisa Ci się przyda i dlaczego warto wybrać te oferty?

Kiedy przyda się ubezpieczenie Link4 Dziecko?

Choroby, wypadki i inne nieprzewidziane wydarzenia mogą spotkać zarówno niemowlaka, przedszkolaka, jak i nastolatka. Kiedy szczególnie warto wybrać ubezpieczenie dla dziecka w Link4?

Gdy dziecko często choruje

W ramach pakietu Zdrowie Urwisa możesz skorzystać z całodobowej telefonicznej konsultacji z lekarzem pediatrą. To szczególnie przydatne, jeśli Twoje dziecko chodzi do przedszkola i często choruje. W ramach tego pakietu możesz skorzystać również z pomocy w organizacji wizyty u lekarza specjalisty dziecięcego w gabinecie prywatnym, a towarzystwo zapłaci połowę kosztów tej wizyty. 

Gdy dziecko trafi do szpitala

W takiej sytuacji będziesz chciała wspierać dziecko o każdej porze dnia i nocy. W ramach pakietu Assistance Szybka Pomoc dla Dziecka będziesz mogła skorzystać z łóżka szpitalnego lub pokoju hotelowego w pobliżu miejsca przebywania swojego dziecka.

Gdy dziecko ulegnie nieszczęśliwemu wypadkowi

Choć nikt nie chce znaleźć się w takiej sytuacji, warto zabezpieczyć się również na tę okoliczność, zwłaszcza, gdy Twoje dziecko jest bardzo aktywne i żywiołowe. W ramach NNW dla Dziecka, Link4 wypłaci odszkodowanie, gdy dziecko złamie rękę, skręci nogę czy dozna wstrząśnienia mózgu. Swoim zakresem ubezpieczenie NNW dla Dziecka obejmuje nawet zachorowanie na boreliozę. Twoje dziecko uczęszcza na zajęcia sportowe lub trenuje sztuki walki? Ubezpieczenie Link4 będzie działać również podczas takich zajęć. 

Ci, którzy zdecydują się na zakup dodatkowego pakietu Assistance Szybka Pomoc dla Dziecka docenią fakt, że w razie wypadku lub nagłego zachorowania dziecka, ubezpieczyciel pokryje koszt i dostawę do domu leków (do 250 zł), a także sprzętu rehabilitacyjnego np. wałków czy piłek. Dzieciom w wieku szkolnym, które minimum 7 dni nie były w stanie uczestniczyć w zajęciach lekcyjnych zorganizowane zostaną natomiast korepetycje, które pomogą nadrobić zaległości.

ZAMÓW ROZMOWĘ
Z DORADCĄ

Dla kogo jest ubezpieczenie Link4 Mama?

Macierzyństwo to trudna rola. Chociaż potrzeby dziecka są na pierwszym miejscu, mama nie może zapomnieć o swoim zdrowiu. Z pomocą przychodzi polisa Link4 Mama. Doskonale wiesz, że życie i zdrowie są najważniejsze - jesteś przecież mamą. Aby zabezpieczyć się na okoliczność nieszczęśliwego wypadku, zdecyduj się na ubezpieczenie NNW dla Mamy. W razie wypadku powodującego uszczerbek na zdrowiu lub wymuszającego pobytu w szpitalu dostaniesz odszkodowanie, dzięki któremu zakup np. leków nie obciąży Twojego domowego budżetu. W Link4 możesz wybrać spośród 3 sum ubezpieczeń - 15 tys. zł, 25 tys. zł i 50 tys. zł. 

Z ubezpieczenia będzie zadowolona mama, która chce mieć całodobowe wsparcie. W ramach pakietu Assistance Zdrowie dla Mamy będziesz mogła skorzystać z konsultacji telemedycznej. Lekarze na całodobowym dyżurze nie tylko odpowiedzą na Twoje pytania, ale w razie potrzeby wystawią dla Ciebie lub Twojego dziecka receptę, która zostanie przesłana pocztą. Jeśli natomiast będziesz musiała skorzystać z wizyty u lekarza specjalisty, ubezpieczenie pokryje jej koszt w 50%. 

Świeżo upieczone mamy również znajdą coś dla siebie. Jeśli potrzebujesz wsparcia w nowej roli, możesz zadzwonić do pielęgniarki położnej lub skorzystać z wizyty u psychologa, aby porozmawiać o swoich obawach związanych z macierzyństwem. Jeśli natomiast zastanawiasz się, co powinna jeść mama, możesz skorzystać z dwóch bezpłatnych konsultacji dietetycznych. 

Zalety ubezpieczenia dla mamy

Każda mama wie, że towarzyszenie krok w krok dzieciom, które coraz pewniej stawiają kroki jest bardzo trudne, a to wtedy zniszczenie przez nie cennych przedmiotów jest najbardziej prawdopodobne. Jednak, jeśli zdecydujesz się na ubezpieczenie OC w życiu prywatnym w ramach Link4 Mama, ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie, gdy Twoje dziecko zniszczy mienie osoby trzeciej.

Co ważne, ten pakiet pokrywa różne typy szkód wyrządzonych zarówno przez dziecko, jak i ubezpieczonego np. zniszczenie wartościowych rzeczy w sklepie czy zniszczenie wypożyczonego roweru. 

Jeśli prowadzisz dom wiesz, że Twoja nagła niedyspozycja może w nim wprowadzić chaos. Pakiet Assistance Szybka Pomoc dla Mamy zakłada… szybką pomoc w razie, gdy się rozchorujesz lub ulegniesz wypadkowi. Dużym ułatwieniem jest wtedy nie tylko dostarczenie leków, sprzętu rehabilitacyjnego, ale także pomoc w ramach codziennych obowiązków domowych czy opieka nad dziećmi. 

Dodatkowy pakiet Ubezpieczenie pomocy prawnej zezwala na skorzystanie z telefonicznych konsultacji prawnych, a także pomocy w opracowaniu pism i dokumentów.

Gdzie kupić ubezpieczenie dla mamy i dziecka?

W Link4 ubezpieczenie dla mamy i dziecka kupuje się osobno, a swoją umowę komponuje w oparciu o dowolne składniki. Jeśli zdecydujesz się na zakup dwóch elementów - np. OC i NNW Mamy, możesz zyskać atrakcyjną zniżkę. Wybierz się do placówki CUK, aby poznać cenę ubezpieczenia dla mamy i dziecka w Link4 lub zadzwoń na infolinię.

Oceń artykuł

0
(0)

Wpisz datę końca polisy

  • przypomnimy Ci o zbliżającym się końcu ochrony
  • przedstawimy najszerszy zakres polisy w najlepszej cenie na rynku