Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

2021-06-01

Unilink - co musisz o nich wiedzieć?

Dowiedz się więcej o multiagencji Unilink!

Unilink - co musisz o nich wiedzieć?

Na rynku w Polsce istnieje wiele multiagencji, w których można porównać oferty od wielu ubezpieczycieli i podjąć decyzję, który wariant jest najlepszy. Jedną z nich jest marka Unilink. Jakie ubezpieczenia można kupić? W jaki sposób? Sprawdzamy.

Kilka słów o historii marki Unilink

Marka Unilink ma ponad 19-letnią tradycję, a od 11 lat głównie zajmuje się sprzedażą ubezpieczeń w tradycyjnej formie, przez agentów ubezpieczeniowych. Od 2016 roku firma zaczęła wspierać marki SUZUKI i KIA swoimi usługami. Od tego dnia w salonach dealerskich są proponowane ubezpieczenia od Unilink. Rok później nastąpiła akwizycja Agencji Insurance Service. W kolejnych latach dołączyły takie spółki jak Asekur Partner, Bonus Ubezpieczenia oraz Consulita. To ostatnie połączenie budziło wiele wątpliwości. Pomijając sprawy finansowe i warunki prowizyjne agentów, chodziło tu również o bardziej doświadczoną i rozbudowaną firmę, jaką jest Consulita. Jak jednak zapewniono, dla Unilink to dodatkowe źródło wiedzy i wypracowanych już systemów, aby stworzyć lepszą organizację. 

Unilink to też ludzie, a wśród nich ponad 14 000 agentów ubezpieczeniowych. Zarząd grupy Unilink posiada wieloletnie doświadczenie, które pomaga w rozwoju na rynku polskim i zagranicznym. Nowa struktura sprzedaży ubezpieczeń, pasja i praca zespołowa to wskazane kluczowe elementy przez Unilink, dzięki którym firma może mieć stabilną pozycję na rynku.

Unilink - ubezpieczenia w ofercie

Podobnie jak CUK Ubezpieczenia, Unilink proponuje oferty od ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych, które są wiodące na rynku. Zarówno w Unilink, jak i w CUK Ubezpieczenia, można porównać wiele produktów i wariantów, a następnie zdecydować się na jedną konkretną polisę dopasowaną do potrzeb.

Unilink posiada w swojej ofercie ubezpieczenia:

  • samochodu,
  • nieruchomości,
  • podróży,
  • życia,
  • firmy.

Unilink, podobnie jak CUK Ubezpieczenia, oferuje szeroką gamę ubezpieczeń, które dotykają każdego obszaru życia ubezpieczonych. 

Unilink - kontakt z multiagencją

Jak zapewnia marka Unilink, ubezpieczenia są na wyciągnięcie ręki. Na stronie internetowej można pozostawić swoje dane do kontaktu w postaci imienia, numeru telefonu, adres e-mail. Dzięki temu agent ubezpieczeniowy skontaktuje się z Tobą, a następnie wyliczy składkę. Wszelkie formalności mogą być załatwione online, jednak wcześniej konieczny jest kontakt z agentem. To on wskaże Ci dokładnie, co musisz zrobić, a także, czy będzie konieczna wizyta w placówce.

ZAMÓW ROZMOWĘ
Z DORADCĄ

W skrócie oznacza to, że na kalkulację ofert możesz liczyć, siedząc na kanapie, a formalności załatwić przez internet. Jeśli zatem chcesz zaoszczędzić czas albo jesteś w ciągłej trasie, a konieczny jest zakup ubezpieczenia w pełni online (samodzielne wyliczenie składki i dopełnienie formalności), w Unilink nie ma takiej możliwości. Na stronie internetowej nie ma kalkulatorów online, aby bez ingerencji agenta ubezpieczeniowego, samodzielnie zakupić polisę. 

Co w takim razie możemy zrobić online? Na stronie internetowej Unilink można zapoznać się z rodzajami ubezpieczeń, dostępnymi towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz poszukać placówki najbliżej swojego miejsca zamieszkania. Przypominamy, że w CUK Ubezpieczenia sprawa wygląda zupełnie inaczej. Do dyspozycji są kalkulatory online, dzięki którym błyskawicznie można porównać oferty. Wystarczy podać podstawowe informacje potrzebne do wyliczenia składki np. za OC albo ubezpieczenie mieszkania. Ponadto masz możliwość kontaktu telefonicznego, niezależnie od dnia tygodnia. Jeśli wolisz osobiście spotkać się z doradcą, do dyspozycji jest ponad 500 placówek blisko Twojego miejsca zamieszkania!

Unilink goni swoją konkurencję w mediach społecznościowych, choć jeszcze wiele przed nim. Do dyspozycji jest fanpage na stronie Facebooka, na którym do tej pory zanotowano niecałe 3000 fanów. Jest także założony profil na Instagramie, jednak nie ma tam na ten moment żadnych postów.

Szukasz ubezpieczenia i chcesz załatwić wszystkie formalności sprawnie? Skontaktuj się z CUK Ubezpieczenia albo skorzystaj z kalkulatora online.