Ubezpieczenia - Wałbrzych, Generała Andersa 144 - CUK

Adres

Generała Andersa 144
58-304 Wałbrzych

Poniedziałek - Piątek 10:00-16:00

WYZNACZ TRASĘ

Znajdź najtańsze
ubezpieczenie dla siebie

Znajdź najtańsze
ubezpieczenie dla siebie

 • 1
  Porównaj 40 Towarzystw
  w jednym miejscu
 • 2
  Odbierz pełne wsparcie i pomoc
  w zaufanej placówce
 • 3
  Kup polisę bez wychodzenia
  z domu!

Skontaktuj się z placówką

Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na Twoje wszystkie pytania. Otrzymasz pełne wsparcie SUPERSPECJALISTY

Doradcy w placówkach CUK działają z zachowaniem wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa
i ochrony przed COVID-19.

Polisę kupisz bezpośrednio u doradcy w placówce lub zdalnie przez telefon. Zapraszamy!

Szukasz biura ubezpieczeniowego w Wałbrzychu? Zapraszamy do oddziału multiagencji CUK Ubezpieczenia, która mieści się przy ulicy Andersa 144. 

Wybierz doświadczenie i odwiedź placówkę CUK Ubezpieczenia w Wałbrzychu

Placówka w Wałbrzychu to oddział istniejącej już ponad 20 lat na rynku ubezpieczeniowym multiagencji CUK Ubezpieczenia. Znajdziesz u nas oferty ubezpieczeniowe aż 40 towarzystw, świadczących usługi na najwyższym poziomie. Nasi agenci są do Twojej dyspozycji. Przyjdź do naszego biura i porównaj polisy ubezpieczeniowe. Dobierzemy je tak, aby jak najbardziej odpowiadały Twoim potrzebom. A jakie polisy ubezpieczeniowe kupisz w naszej placówce?

Znajdź najlepsze ubezpieczenie komunikacyjne

Jednym z najczęściej sprzedawanych w naszej placówce rodzajów ubezpieczeń, są polisy komunikacyjne. Najważniejsze, bo obowiązkowe dla wszystkich posiadaczy pojazdów mechanicznych, jest ubezpieczenie OC. Porównując oferty ubezpieczeń OC samochodowego możesz zaoszczędzić kilkaset złotych, bo chociaż zakres i sumy ubezpieczeniowe są określone w przepisach, to jeśli chodzi o cenę, towarzystwa mogą ustalać ją dowolnie. Oprócz obowiązkowego OC pojazdów mechanicznych kupisz u nas także AC, czyli autocasco. Zapytaj naszych agentów o pakiet OC i AC – możesz wtedy liczyć na korzystniejszą cenę! Ponadto kupisz u nas dobrowolne ubezpieczenia komunikacyjne, jakimi są NNW czy assistance. Dla naszych klientów CUK Ubezpieczenia przygotowało specjalną ofertę – jedną z najlepszych ubezpieczeń assistance na rynku – CUK Assistance

Chcesz kupić ubezpieczenie nieruchomości? Zapraszamy!

W biurze w Wałbrzychu przy ulicy Andersa 144 ubezpieczysz dom lub mieszkanie. W naszej ofercie znajduje się nie tylko podstawowe ubezpieczenie nieruchomości. Kupisz u nas ubezpieczenie domu w budowie, które jest z reguły wymagane, jeśli budowę finansujesz z kredytu hipotecznego. Jest też coś dla „działkowiczów”. Mamy ubezpieczenie domków letniskowych

A może powierzono Ci zarządzanie nieruchomością? W CUK Ubezpieczenia kupisz OC zarządcy nieruchomości, zgodne z Rozporządzeniem Ministra Finansów w sprawie OC zarządcy nieruchomości.

Zadbaj o swoich bliskich i kup ubezpieczenie na życie

Nasi doradcy, po zadaniu Ci najistotniejszych pytań przedstawią oferty ubezpieczeń na życie, dzięki któremu zabezpieczysz swoją rodzinę finansowo na wypadek swojej śmierci. Ponadto mamy pakiety ubezpieczeń zdrowotnych, które będą wsparciem w razie poważnego zachorowania. W naszym biurze kupisz także ubezpieczenie NNW szkolne, polisę zabezpieczającą spłatę kredytu czy ubezpieczenie na wypadek trwałej niezdolności do pracy i wiele innych z zakresu ubezpieczeń osobowych.   

W ramach ubezpieczenia na życie i zdrowie, przygotowana została oferta tylko dla klientów CUK – „Bezpieczni w drodze” – zabezpieczająca w razie wypadków komunikacyjnych.

Wybierasz się w podróż? Kup ubezpieczenie turystyczne

Biuro w Wałbrzychu to także miejsce, do którego powinieneś się udać, gdy planujesz wycieczkę, nie tylko tę zagraniczną. Ubezpieczenie turystyczne zapewni m.in. pokrycie kosztów leczenia w podróży, może być także zabezpieczeniem na wypadek problemów z bagażem. W ramach polisy podróżniczej możesz u nas kupić także ubezpieczenie assistance turystyczne, a także OC w życiu prywatnym, tak przydatnym np. na wyjazdach na narty.

Pozostałe ubezpieczenia dostępne w biurze w Wałbrzychu

Oprócz wymienionych wyżej ubezpieczeń w naszej placówce kupisz także m.in. ubezpieczenie firmowe (cargo, OC zawodu, ubezpieczenie floty itd.), a także ubezpieczenie rolnicze (ubezpieczenie upraw, maszyn rolniczych czy OC rolnika). 

Oszczędzaj na cenach ubezpieczeń, ale nie na swoim bezpieczeństwie! Przyjdź do biura CUK w Wałbrzychu przy ul. Andersa 144, porównaj wraz z naszymi agentami oferty i wybierz polisę taką, która będzie wyróżniać się dobrym stosunkiem ceny do jakości. 

Twoje ubezpieczenie w SUPERcenie

Chcesz ubezpieczyć swój dom lub samochód? A może wybierasz się w podróż?
Przyjazny Świat Ubezpieczeń istnieje naprawdę. Sprawdź, ile Ty możesz zaoszczędzić!

samochód

Ubezpieczenie
samochodu

Sprawdź korzystne oferty ubezpieczeń OC, AC, NNW i assistance.

SPRAWDŹ CENĘ
dom

Ubezpieczenie
nieruchomości

Nie przepłacaj za ubezpieczenie domu lub mieszkania.

SPRAWDŹ CENĘ
rower

Ubezpieczenie
roweru

Ubezpiecz rower i siebie — ciesz się bezpieczną jazdą.

SPRAWDŹ CENĘ
serce

Ubezpieczenie
życia i zdrowia

Ubezpiecz siebie i bliskich oraz chroń to, co najważniejsze.

Czytaj więcej
samolot

Ubezpieczenie
turystyczne

Chroń zdrowie i cenne przedmioty podczas podróży.

WIĘCEJ
motocykl

Ubezpieczenie
motocyklowe

Sprawdź oferty OC, AC, NNW, assistance dla jednośladów.

SPRAWDŹ CENĘ
nnw dziecka

Ubezpieczenie
NNW dziecka

Pełna ochrona Twojego dziecka 24 godziny na dobę.

SPRAWDŹ CENĘ
teczka

Ubezpieczenie
firmowe

Sprawdź ubezpieczenia dające spokój w prowadzeniu biznesu.

Czytaj więcej
rolnictwo

Ubezpieczenie
rolnicze

Jako rolnik dobrze wiesz, jak nieprzewidywalna jest to branża.

Czytaj więcej