Zajawka strony
Edytor HTML

Jak chronić swoje dziecko w szkole i poza nią?

Właśnie zaczyna się rok szkolny. Wielu rodziców staje przed dylematem jakie ubezpieczenie wybrać dla swojego dziecka – grupowe (oferowane przez placówkę szkolną) czy indywidualne, o jakim zakresie ochrony, zabezpieczające dziecko tylko w szkole czy również poza nią? CUK Ubezpieczenia wychodzi naprzeciw opiekunom dzieci i we wrześniu proponuje Produkt Miesiąca, który kompleksowo zabezpieczy Twoje dziecko - ubezpieczenie EDU Plus z 20% rabatem.

Ubezpieczenie szkolne dla dzieci 

Co gwarantuje ubezpieczenie szkolne?

Ubezpieczenie dla dzieci i młodzieży zabezpiecza przed finansowymi konsekwencjami chorób, które zostały zdiagnozowane podczas trwania ochrony ubezpieczeniowej oraz nieszczęśliwych wypadków, które miały miejsce nie tylko podczas zajęć szkolnych, lecz także w drodze do szkoły, na wycieczce, czy w domu.

Wybierając ubezpieczenie Interrisk Edu PLUS mamy zagwarantowaną:

  • ochronę dziecka 365 dni w roku, 24 godziny na dobę
  • ochronę dziecka w szkole i poza nią
  • szeroki zakres ubezpieczenia obejmujący nieszczęśliwe wypadki, poważne zachorowania, koszty leczenia oraz assistance medyczny
  • możliwość wyboru indywidualnych warunków ubezpieczenia
  • telemedycynę – konsultacje telefonicznie i on-line z pediatrami, internistami, dietetykami
  • ochronę, którą mogą być objęci również studenci (do 25. roku życia)
  • ofertę z 20% rabatem


Dlaczego warto wykupić indywidualne ubezpieczenia dla dziecka?

Czujne oko rodziców, opiekunów czy nauczycieli nie wyeliminuje całkowicie zagrożeń i zawsze będzie dochodzić do nieszczęśliwych zdarzeń z udziałem dzieci. Statystycznie, w polskich szkołach dochodzi do tysięcy wypadków. Urazy dzieci najczęściej są konsekwencją aktywności fizycznej (podczas zajęć sportowych na sali gimnastycznej, boisku czy placu zabaw). Nie uchronimy dzieci przed wszystkimi wypadkami czy nieszczęśliwymi zdarzeniami, ale możemy uniknąć wysokich kosztów związanych z leczeniem czy pobytem w szpitalu.

Gdzie można kupić ubezpieczenie szkolne? 

Ubezpieczenie szkolne Edu Plus z 20% rabatem kupisz w każdej placówce CUK Ubezpieczenia (adresowa lista placówek CUK) lub telefonicznie za pośrednictwem naszej infolinii 22 33 00 300. Jeśli chcesz skorzystać z promocji lub chcesz dowiedzieć się więcej na temat ochrony swojego dziecka możesz również poprosić o kontakt Doradcę CUK Ubezpieczenia za pomocą formularza.Ubezpieczenie dla dziecka, ubezpieczenie szkolne
Edytor HTML

zobacz także