2023-09-11

CUK Ubezpieczenia zaprasza na otwarte spotkania w Gdańsku, Katowicach i Warszawie

Sprawdź, gdzie możesz się z nami spotkać w ramach spotkań Postaw na CUK.

CUK Ubezpieczenia zaprasza na otwarte spotkania w Gdańsku, Katowicach i Warszawie

Kontynuujemy cykl otwartych spotkań: Postaw na CUK, które są adresowane zarówno do agentów, jak i właścicieli placówek. Podczas wydarzeń eksperci podzielą się informacjami na temat najnowszych trendów rynkowych oraz nowoczesnych technologii. Goście będą mogli również poznać autorskie narzędzia, które pomagają agentom w codziennej pracy.

Bezpośrednie spotkania w całym kraju, pozwalają na przedstawienie konkretnych rozwiązań i gotowych modeli biznesowych. Postaw na CUK daje szansę na zaprezentowanie rozwiązań, które zostały wdrożone przez naszych partnerów i wymianę dobrych praktyk z uczestnikami. Zainteresowanie na spotkaniach utwierdza nas w przekonaniu, że otwarty dostęp do organizacyjnej wiedzy na sens - podkreśla Piotr Wompel, Dyrektor Działu Rozwoju i Wsparcia Sieci Sprzedaży w CUK Ubezpieczenia

Terminy wrześniowych spotkań to: 26 września w Katowicach, 27 września w Warszawie oraz 28 września w Gdańsku. Każde z wydarzeń rozpocznie się o godzinie 17:30. Organizatorzy zachęcają do zapisów online:

Program spotkań "Postaw na CUK" umożliwia przekazanie kluczowych informacji o multiagencji, prezentację aktualnych trendów rynkowych oraz demonstrację funkcjonalności autorskich narzędzi sprzedażowych.

Za nami spotkania w różnych regionach kraju. Na każdym ze spotkań przekonujemy się, że taka forma wymiany myśli jest bardzo konstruktywna. Każdy region ma inną specyfikę biznesową i wymaga indywidualnego podejścia. Właśnie w taki sposób pracujemy w CUK z naszymi partnerami i chcemy podzielić się tym punktem widzenia. Jesteśmy pewni, że prezentujemy najlepszy na rynku program współpracy dla agentów ubezpieczeniowych - dodaje Marcin Dyliński, Dyrektor Departamentu Marketingu i E-Commerce w CUK Ubezpieczenia.

Szczegółowe informacje dotyczące spotkań w Warszawie i Katowicach są dostępne w formularzach zapisów oraz na naszym profilu na Facebooku: CUK Współpraca i Kariera.

Oceń artykuł

0
(0)

Wpisz datę końca polisy

  • przypomnimy Ci o zbliżającym się końcu ochrony
  • przedstawimy najszerszy zakres polisy w najlepszej cenie na rynku