2020-02-03

Jeszcze więcej zaangażowania i wsparcia od CUK! Poznaj bohaterkę SuperCUK

Oto nasza bohaterka SuperCUK!

Odpalamy nasze supermoce, ponieważ zależy nam na zadowoleniu klientów. Wszyscy nasi doradcy są na wyciągnięcie Twojej ręki i przeprowadzą Cię przez cały proces ubezpieczeń, który okaże się przyjemny i... opłacalny dla Twojego portfela. Działamy dynamicznie i sprytnie, co przekłada się na pełne zadowolenie. Poznaj naszą asystentkę SuperCUK!

Bohaterka SuperCUK wybierze dla Ciebie najlepszą ofertę ubezpieczeń.

Wierzymy w nasze supermoce!

Czujemy się jak lider w świecie ubezpieczeń, dlatego możemy zaproponować Ci najlepsze i najbardziej opłacalne oferty. Przedstawiamy Ci naszą bohaterkę SuperCUK, która jest odzwierciedleniem każdego doradcy, który pracuje w naszej firmie. Od teraz to ona odpowiedzialna jest za superochronę Twojego majątku, zdrowia i bliskich. Jest dynamiczna, pewna siebie oraz otwarta na wszelkie wyzwania, dlatego stanie się Twoim osobistym wsparciem pośród szeregu formalności i wielu ofert na rynku ubezpieczeniowym. Bohaterka SuperCUK, zupełnie tak jak każdy doradca, potrafi sprytnie i mądrze dobrać ofertę do Twoich potrzeb, a także rozwieje Twoje wszelkie wątpliwości na temat warunków superochrony. Od teraz zakup ubezpieczenia nie będzie dla Ciebie ani kłopotem ani niepotrzebną formalnością. Kiedy podpiszesz umowę, doskonale będziesz wiedział, w jaki sposób jesteś chroniony, czyli za co tak naprawdę płacisz. 

Superwsparcie od CUK

Zastanawiasz się, czym różnią się wybrane polisy? Nie kupowałeś nigdy wcześniej ubezpieczenia? W takich sytuacjach kontakt pomoże Ci asystentka SuperCUK! Każdy pracownik naszej firmy zna aktualne oferty ubezpieczeniowe i potrafi z nich wyciągnąć taką propozycję, która zaspokoi Twoje potrzeby. Poza tym, nie musisz martwić się o drukowanie odpowiednich formularzy, ponieważ dostaniesz pełne wsparcie. Asystentka SuperCUK wie wszystko na temat ubezpieczeń, a także pomaga w trudnych sytuacjach. Wystarczy, że chwycisz za telefon i zadzwonisz na infolinię np. po zderzeniu z autem na drodze.

Naszą supermocą jest kalkulator online

Szeroki zakres ofert, realne ceny bez ukrytych opłat i błyskawiczne działanie - to właśnie główne cechy naszego kalkulatora online. Skorzystaj z naszej kolejnej supermocy, dzięki której porównasz ubezpieczenia od wielu towarzystw. Wybierz polisę dopasowaną do swoich potrzeb nie wychodząc z domu i korzystając z laptopa lub smartfona. 

Oceń artykuł

0
(0)

Wpisz datę końca polisy

  • przypomnimy Ci o zbliżającym się końcu ochrony
  • przedstawimy najszerszy zakres polisy w najlepszej cenie na rynku